Türkiye’de Gizli Uzay Üssü Bulundu...(asparagas)

Geçtiğimiz hafta Türkler tarafından 1986 yılından beri inşaası sürmekte olan Türk Usulü Uzay Üssü projesi, Karabük ilimizin 25 km açığındaki geniş bir arazide bitirildi. Çok gizli olarak sürdürülen uzay üssünün gizliliği devlet büyüklerimizin yanlışlıkla açılışa gitmesi ve açılış mekanını seçim öncesi şov mekanına çevirmeleriyle son buldu. Açılışa giden basın mesupları ve devlet büyükleri içeri girene kadar açılışın yeni bir gross market açılışı olduğunu sanmaları, gizli uzay üssünün aşağı yukarı neye benzediğini gösteriyor.

Muhabirlerimizden aldığımız son istihbarata göre, Türk Usulü Uzay üssümüzün 70 tane uzay gemisi barındırdığı, bu gemilerin LPG gazlı yakıt sistemini desteklediği ve ileri teknoloji ürünü olan Kırıkkale lazer ateş sistemi bulundurduğu belirlendi. Türk uzay gemilerimizin şu günlerde Aksaray, Kadıköy ve Sincan taraflarında deneme uçuşları yaptıklarından kuşku duyuluyor. Ara sıra yerde de giden bu araçlar, dizayn eden araştırmacılarımız tarafından zamanında uzun süre düşünülüp en sonunda dikkat çekmemesi için gemilerin yapımında Sarı Renkli Doğan kasaların kullanılmasını uygun görmüşler. Pilotaj hatasını affetmeyen taşıtlarımız her fırsatta tuhaf ışıklar saçmayı ihmal etmiyor. 6 ileri, 2 geri vitesi bulunan dipten yanmalı motor sistemi kullanan taşıtlarımızın şimdilik tek sorunu ışık hızına ulaşıldığında şöföre camdan tükürme imkanı vermemesi.

Pilotların aldıkları maaşın yetersizliğinden dolayı, İstanbul – Nazilli – Erzurum hattı boyunca kaçak nakliyat yaptıkları öğrenildi. Bununla da kalmayıp “”inek kaçırma, antin kuntin işlere bulaşma”" gibi birtakım faaliyetlere de el atan personel, Türkiye sınırlarındaki birçok şüpheli olayın odağını bu meseleye çekti. Ayrıca 89 yılında düşen bir ufodan çıkan iki uzaylıyı nezarete alıp, uzun süre üzerlerinde çalıştıktan sonra uzaylıların Türkçeyi sökmeleri sağlanmış. O dönemde antin kuntin olaylara karışarak bu meselenin perde arkasını aralamaya çalışan gazeteci ve araştırmacı çizer Prof.Dekan.Doç.Dok.Hede.Hödö. Efsun Darpompa (46)`yı emekli olduktan sonra dinlenmeye çekildiği dağ evinde bulduk. Çok üstelememiz üzerine uzaylı dostlarımızla ilgili yaptığı açıklamada `Hiç bu kadar dayanıklısını görmemiştik, dilimizi öğrenmek için çok çalışmışlardı. Hocam bunlarda katır geni var”" dedi.” :)

Ufoloji Forum: 

olur mu olur :P

bu ne şimdi

güzel bir haber teşekkürler

insanın ah ahhh  diyesi geliyor nerdeeee.

birgün olur elbet

:-))Bana yıllar önce buna benzer yazdıklarımı hatırlattı,ama baya bir kaç gün güldürmüştü,o zamanlarki teknoloji canın istediğin zaman taşı(yada her neyi istersen) uzağa fırlatmaya yetmiyordu....