Türk Astronotların Yemekleri

Arkadaşlar kusura bakmayın. Dayanamadım ve ileride uzaya gidecek muhtemel Türk astronotları için bir yemek listesi hazırladım. Listem şimdilik tek günlük.

İşte her Türk insanı'nın vazgeçilmezi. Kahvaltı'da simit, peynir ve çay.

Öğle yemeği:

-Bir tas çorba

-Bir porsiyon kuru (motorlar için yedek gaz lazım olursa diye)

-Pilav (bence pilavsız kuru olmaz)

-Bir'de Kemalpaşa tatlısı oldumu offf yeme'de mekikte yat.

 

 

 

 

 

 

Akşam:

Anah'ın dediği gibi; bi güzel yakarsın mangalı...İçene açtınmı bi de 70'lik. Sen bak bakalım o mekik nereye iniyor ondan sonra...

 

 

 

 

Ufoloji Forum: 

harika yahu  :)))

Muzaffer hepinizin katkılarını bekliyorum. Gece gece karnım acıktı yav.

:))haha!! Allah ta seni güldürsün ukikarım... süper olmuş...  bak dinle senaryo yazcam şimdi.... bizim uzay mekiği rampada arıza yapıyor, astronotumuz 2ye takıp bizler arkadan bir el atıveriyoruz ve bizim mekik fırlıyorrr.!! bizim mekiğin kesin kornasıda olurdu, koltuğun altında bir ''levye'' hani neyle karşılaşacığımız belli olmaz ya, ''colombia uzay mekiği'' solluyacak filan olursa:))

ay'a iniş esnasındada Ankara mrkz. den talimatlar gelir..!

merkez: '' in abi, inn abi korkma daha var'' tam kır abi, oluyor evet- şimdi tam sağ yap abi sağlıyarak...   

mekik:   ''tamam Ankara cukk gibi oturtduk!!

merkez: ''tamam abi, '' şimdi çay molası'':))

hehe...:))

06 ankara 06 ankara konuşuyor mekik, cevap ver mekik ayda durumlar nasıl, ayda kahvehanede çay parası kaçpara cevap ver mekik tamam.

:] bizim astronotlar yaşamış arkadaş. "off yemede memikte yat" :]] harikasın ukikar

:)))) cok hos. Guzel Kurufasulye olayı muthıs. Icındekı gucu hısset. :))) yercekımsız ortamda kurufasulyenın yaratmıs oldugu ıtıs gucu yakıt tasarrufu adına muthıs olabılır. Oradakı sorun su olabılır. Itısten sonra astronotun yone degıstırmek adına zorlanması ve kontrolsuz ıtıs gucunden sonra geregınden fazla aynı dogruda asırı hızlanma. Yon ıcın bırseyler yapılabılır. Fasulyenın bıze sunmus oldugu gaz yakıtın fazla ve kontrolsuz kullanımı ılede bır cozumum var. Gazlı ıcecek :))) Kola veya gazoz. Fasulyenın vermıs oldugu ıtıs gucu alınacak gazlı ıceceklerle karsı bır kuvvet yaratarak astronotu yavaslatabılır veya durdurabılır.

Gelelım bızım mekıklere veya astronotlara :)) mekıkler su sekılde olabılır. Genıs taban lastık, celık jant, arkaya ekstra konan spoyler, renklı cam, kontrol dugmelerının bası ıskelet kafası, kontrol panelınde ve gosterge tablolarının oldugu yerde el ısı ormeler, panelde pioneer veya sony disc calar, subwoofer ve 4 adet kolon, anfi, ortaya dıkız aynası ve aynaya asılan bır cd, mekıgın ıcınde her tarafta neon lambalar, pılot koltugunda koltuk kılıfı, mekıgın arkasında hatalıysam ara 0212-566 .. .. ve bır yıldız olsaydım ılk sana kayardım :)))) veya paran varsa range rover, paran yoksa game over yazıları, mekıgın onunde ekstradan konmus sıs lambaları, yakıt tasarrufu ıcın sıralı otogaz sıstemı :)))) astronotların yattıgı yerde, duvarda geyık fıgurlu, desenlı kılım :))) duvarda guvenlık ıcın capraz asılmıs domdom kursunu atan ıkı adte cıfte ve tekrar duvarda vefat eden bır aıle buyugune aıt vesıkalık buyukce bır fotograf ( genelde bu tıp resımlerde kafada kasket vardır, gozluklu beyaz sakallı toton bır ıhtıyarcık )

bu mekıgın hastasıyım ısık hızının ustasıyım :))))

 

 

hehe..!! ra! ''bu mekiğin hastasıyım, ışık hızının ustasıyım'' süpersin...

Uzay'ın yolları taştan, sen çıkardın beni baştan.

Rakibim Nasa!

Ra gazoz fikrini beğendim. Yalnız dikkat edelim Nuri Alço'dan gelmesin. Ee arkadaşlar katkıya devam.

Bu mekiktekiler üç günlük yolda ne yiyecekler?

yakında bir asteroite inek kaptan canım mangal çekti :)))))