51. Bölge ve Gizliliğin Çelişkisi

Aklım şu 51. bölge ye takıldı..

öncelikle şunu söylemek istiyorum:

ABD gizlemek istediği şeyleri çok yüksek bir düzeyde korur ve yıllarca açıklamaz..

ABD yi biliyorsunuz bir şey gizlemek istedimi, gizlediği şeyi kimse öğrenemez..

peki ABD 51. bölge yi bu kadar gizlemek istiyorsa bu bilgiler nereden geldi..

ABD böyle önemli bir bölgede neden konuşabilecek kişileri çalıştırsın?

yani şunu söylemek istiyorum:

51. bölge çok gizli bir üs, eğer gizli bir iş yapılıyorsa adını, yerini kimsenin bilmemesi gerekir...

ama biz adını, yerini, kapladığı alanı, içinde dolaşan askerleri, o askerlerin kullandığı aracın markasını, hangarların konumlarını vs. herşeyi biliyoruz..

peki biz bunları nereden öğrendik..

Belki de ABD orayı sandığımız kadar gizli tutmak istemiyordur ha?

Etiketler: 
Ufoloji Forum: 

hayır aslında 1900 lü yolların sonlarına kadar amerika buranın varlığını kabul etmiyordu.ama sınra bulunan ve alınan bilgiler nedeniyle buranın varlığını kabul ettiler fakat sadece askeri gizli çalışmaların yapıldığı bir yer olarak.

bu bölgede çok uçan daire göründüğü için amerika bu bölgeyi müherlemiş olabilir

51. bölge olayı roswell 1947 kazasından sonra daha çok gündeme gelmeya başlamıştı. roswell 1947 ufo kaza enkazını bulan bir çiftçiydi. bazı askeri yetkililer bu olayı meteoroloji balonu diyerek örtpas ettiği bi gerçek. ama 2009 da ölen askeri bir yetkili, ölümünden sonra açılmasını istediğmi mektubunda, ufo kazasını doğruluyor ve içinde insanımsı yaratıklar olduğunu kabul ediyordu. bununla birlikte uzaylıların dönemin önemli hastahanelerinden birtanesine götürülmesi kararlaştırılıyor  ve hastane yetkilileriyle grüşülüyor. bunu bir hemşire dönemin gazetecilerinden ve yakın arkadaşı olan kişiye bilgileri paylaşıyor. 1 hafta sonra ise hemşire ingiltereye gönderiliyor. roswell 1947 ufo kazasını dönemin askeri yetkililerinden bazı subaylar ölmeden önce kabul ettkilerini ve abd nin günümüzdeki teknolojileri roswell 1947den sonra icat ettiklerinin kabul ettiler. 51. bölgede şuan da bu ufo kazasına ait enkaz ve uzaylılar var. uzaylalılar o tarihten itibaren yaşarlar mı bilemeyiz ama dönemin abd başkanının da ufo kazazedesiyle olan ilginç ve gerçekle çelişkisi az olan fotoğraflar mevcut. 51. bölge bir üst ve pist yaklaşık 30 cm.. topraklar kaplı. kullanılmıyor. ayda sadece 1 otobüs gidiyor ve otobüsün üzerinde herhangi bir yazı bulunmuyor. insan ve hiç bir varlık 51. bölgenin etrafına 50 km fazla yaklaşamıyor.devam devriye ve kameralarla izleniyor. çok ilginçtir ama 1947 ufo kazası gerçektir ve orada uzaylılar vardır

Çok haklısın bencede