DDV İnanırları, lütfen açıklayın.

Dünya dışı akıllı yaşamın olabilirliğine değil de kesinlikle olduğuna inanan arkadaşlara sesleniyorum.

Komplo teorileri dışında, NASA - USA - Gizli Hükümet Projeleri gibi aslında gizlenen ama biz biliyoruz ki varlar dışında, tartışmasız DDV'lerin var olduğunu düşündürecek delillerinizi burada sunarsanız benim gibi "ddv'ler var olabilirler" diye düşünen kişilere de yardımcı olursunuz.

Umarım güzel paylaşımlar olur.

Fikirlerini paylaşan herkese şimdiden teşekkürler.

Ufoloji Forum: 

roswell, Ay daki ufolar ve kuleler, bir günde 1 milyar kişinin e mail ine gelen sır mesaj.. kaçırılan insanlar, kaçırılan hayvanalr, gökyüzündeki ışıklı cisimler, insanlara takılan çipler... (dikkat ederseniz ekin çemberlerini katmıyorum)

Marstaki tüneller, voyager in dil değiştirmesi.. Seti projesi..düşen ufolar... yakın temaslar.. 

Bunlar konu başlıkları, fakat delillerini istemiştim ben.

Aydaki ufoların gerçek olduğunun delilini örneğin.

astronotların ay da gördükleri? 51. bölge hakkında konuşanlar? gizemli e-mail mesajı (benim kuzenimede geldi)

Bir e-posta'nın nesi gizemli olabilir sevgili western?

Astronotların Ay'da gördüklerini ben görmedim, bir delilleri de yok.

51. bölge hakkında konuşulanlar komplo teorisinden öteye gitmez.

 

e-posta yı kimin gönderdiği bilinmiyor ve aynı anda çin nüfusu kadar geniş bir kitleye ulaştı..bu hızı kim sağlayabilir? o kadar e-mail adresini nerden kim bulabilir?

Astronotların ay da gördükleri hakkında bu forumda bir paylaşım var. 

51. bölge hakkında konuşanlar ya öldürüldüler ya da ortadan kayboldular..

Epostayı çin nüfusu kadar kişiye yollamak demek interneti kullanan herkese yollamak demek neredeyse. Bu iddiayı kim ortaya attı ve kim saymış bir epostanın kaç kişiye gittiğini?

 

Evet birçok paylaşım var ama şu şunu demiş bu bunu demiş şeklinde. İlginç olanlar yok değil ama kuşkuları yok edici olanı da yok.

51. bölge ise o kadar çok üzerinde yalanlar üretilmiş ki hangi kısmı doğru belli değil. 51. bölgede balon düşmüştür lafına inanmıyorum elbette ama elde delil yok, kulaktan kulağa yayılmış sürekli, ben de bu tarz şeylere inanamıyorum :)

Nasıl gizemli e-mail anlatır mısın ? Daha önce hiç duymadım ???

istersen e-maili buraya kopyalayabilirim ama çok çok uzun..

Bana e-posta atabilirsin msurucu@gmail.com

tabi. seve seve..

gönderdim..

Teşekkürler.

E-posta DDV ağzından yazılmış, biz varız, bize inanın diyen bir mesaj içeriyor.

İnternet efsanelerinin yanında yerini almaya aday :)

Ockham'ın usturası ne der, basit olan açıklama doğrudur der. Basit olanı bunu dünyalı birilerinin yapmış olacağı.

 

 

"Occam's Razor" teorisi temel olarak "her şeyin birbirine eşit olduğu bir ortamda, en basit açıklama doğruya en yatkın olandır" felsefesi üzerinde şekillenir.

14. yüzyıl filozofu Ockham'lı William tarafından ortaya atılmıştır. Latince "Entia non sunt multiplicanda praeter necessitatem" olarak ifade edilen ilkeye göre zorunlu olmadıkça varlıkları çoğaltmamak gerekir. Bilimsel düşünüşte önemli bir yeri bulunmaktadır.

Başka bir deyişle şöyle özetlenebilir: Bir olayı, fenomeni açıklamak için kullanılacak olan iki açıklamadan daha basit olanı yani daha az varsayımda bulunanı tercih edilmelidir. Söz gelimi dünyanın uzaydaki hareketini açıklamak için daha önce geliştirilmiş olan genel cisim hareket yasalarını kullanmak bu duruma özgü yepyeni varsayımlar geliştirmeye kıyasla daha makbuldür.

Bana da gönderir misin ? bi de kimden geldiğini de yaz :)

Fb_Beko_34@hotmail.com yollar mısın bide tabikide kimden geldiginize yazarsan sevinirim

Aydaki ufoların delili yok demiyim de bulamayabiliriz ama youtube dan birkaç video var piramit filan var diye :)

Ben var olduklarına kesinlikle inanıyorum,ama nasıl?..Herkesin bildiğinden biraz daha farklı olarak var olduklarına inanıyorum..Temas kurmak istesek herhalde birçoklarından daha iyi temas kurabileceğimede güveniyorum..Ve zaten varlar..Biraz dinsel olarak inanıyorum..Ama ayrıntılarına girmekte istemiyorum..(bazı arkadaşlar inciniyor,neden dinsel yazıyorsunuz diye)..İnanmasaydım burada işim olmazdı zaten  :))

Aslında dinsel olrakta nasıl inandığını yazabilmemiz lazım. Sonuçta herkez aynı şekilde inanacak diye bir kesin yargı yoktur. Sade bu inancını anlatırken diyer kişilerin dini inancını zedelemeden anlatmak lazım diye düşünüyor ve senden anlatmanı rica ediyorum. Burda anlatmasanda bana özel anlatabilirsin :D

Ben de dünya dışı varlıklar olabilir diyorum, inanmaz değilim ama inanır da değilim.

Şöyle diyeyim, DDV yok ise şaşırırım ama var ise şaşırmam.

 

Ama burada benim tuhafıma giden internetteki her sahte videoya inanan arkadaşlar. Gökyüzünde sarı bir ışık gidiyor ve bunun DDV tarafından kullanılan bir araç olduğuna inanıyor. Hiçbir dayanağı olmadan hem de.

O sebeple acaba diyorum, benim görmediğim reddedilemez görüntüler, açıklanamaz olaylar mı var?

Var ise bilmek istiyorum, çünkü "inanmak istiyorum" :)

Tamam arkadaşım biraz reklam olcak Stars arkadaşım lütfen bunu silme ...  İd benim bir tanıdığım var adam habire ufo fotoğrafı çekiyor istersen bakabilirsin :) 

http://www.facebook.com/home.php?#!/katacan1?ref=ts    bide benim son gözlemimi gördün mü ? istanbulda olan çıplak gözle bildiğin metal gördüm bundan daha ötesi olamaz bence  sence ???

Oyle bir sey ıstemıssıniz ki 1m dolar istesenız belkı veren olur ama bu soruya cevap veren olmaz.şaka gibi yani koca koca bılım adamları hukumetler bulamıyor yada acıklayamıyorlar da burada bu sayfayı kullanan bızlermı sana acıklayacagız . ınanmak yada ınanmamak arasında bır fark yok Allahı da sana kımse ıspat edemıyor ama ınanıyorsan inanıyorsun bır de ustune yok dıyenlere kızıyoruz hatta dovup olduruyoruz. Al sana kanıt ıste . Dunya dan baska yerde zekı yasam var.Benım soyledıgıme ınanırsan kanıt ıste sana yok ınanmassan senın sahsı fıkrın.

 

Boyle sacma sorular benı rahatsız edıyor Yahu 2*2 = 4 ıcın sıte acılıp bınlerce ınsan konusuyormu ? yok yanı bu kadar basıt olsa kanıtınızı sunun demek kadar. Zaten burda bu soruyu yazmazdınız. Bıraz dusunelım okuyalım vs... işleri bu kadar da basıte ındırgemeyelım bu bır felsefe olacak neredeyse Ya vardır ya yoktur ama bır sekıl ıletısım kurulana kadar kımse bunu ıspat edemez yada çürütemez. Aynen Allah ın varlıgına ınanmayı secmek gıbı hıc bır elle tutulur kanıtı olmamasına ragmen tamamen ıctenlıkle ınanıyorsak demekkı ıllakı kanıt olması gerekmıyor..

Aklın yolu bırdır.

Saygılar

Orası öyle ama benim yazdığım yorum kanıt gbi :)

@diabolica

Saçma geliyorsa cevap vermeyin kardeşim.

Saygı ölçüsünü koruduktan sonra istediğini yaz ama merak edip soru sorana saygısızlık yapma lütfen.

 

Ben soru ozelınde genel bır seyler yazdım saygısızlık etmek ıstemedım ama acıklamalar yazdım kendımce ondan sonra sorunun bana gore anlamsız oldugunu ayrıca bıze de saygısızlık oldugunu anlatmaya calıstım sankı sunu der gıbı konu acmıssınız :

"Hadı bakalım ufo cular bı kanıt sununda gorelım..."

bu sekılde algılayınca ınsan rahatsız oluyor sızde benı anlayın

 

yınede saygısızlık etmek ıstemedım

 

kusura bakmayın

 

 

@diabolica

Öncelikle kendimi iyi ifade ettiğimi sanıyorum, ben ufolara inanmıyorum demedim, körü körüne inanamıyorum da dedim.

Kendi inanma sebebinizi gösteren, efsane ve söylenti dışındaki belgeleri, delilleri ortaya koyun dedim.

Soruma yanıt verdikten sonra "ne saçma soru" demek inanın çok kaba. Ayrıca 15 yaşında çocuk değilim, araştırıp okuyun lafınızı muhattap alayım. Araştırmışım, okumuşum ki sizlere de soruyorum. Ben "işte bu" diyebileceğim çok az video gördüm, sizler de gördüyseniz paylaşın istedim. Açıkçası inananlar ve inanmayanlar arasında bir sidik yarışı olsun istememiştim.

Yüzyüze olsak sanırım daha iyi anlaşırdık ama internetin kötü yanı bu, karşı tarafa duygularını aktarma ortamı iyi değil.

Saygılar.

İD sana kanıt yazdım al :)

Facebook accountunu mu kantı olarak alayım beko34 :)

Arkadaşı ekledim, kabul ederse bakabileceğim çektiği fotolara, ondan sonra yorum yapabilirim. Teşekkürler.

Arkadasın resimlerine eklemeden bakılıyor bak bence

Eklemeden bakamamıştım, hata veriyordu.

Şimdi arkadaş ekledikten sonra bakıyorum, fotoğraflardakiler UFO, çünkü hakikaten ne olduğu anlaşılmıyor :)

Balon olabilir, kuş olabilir. Neden DDV ile ilgili olsun ki?

Yani nereye çeksek oraya gidecek görüntüler.

Haktan beyin sürekli paylaştığı görüntüler gibi, bende bir heyecan uyandırmadı.

Yine de paylaşımın için teşekkürler arkadaşım.

Saygılar.

Fotoğrafların hepsini bugün inceleyebildim. Baştaki fotoğraflardakiler kendi çektikleri değildi sanırım. Ama 2009 UFO görüntülerim diye yayınladıkları hakikaten ilginç görüntüler. Hele bir tane UFO resmen dibine kadar inmiş arkadaşın.

Cidden çok ilginç, keşke daha çok paylaşsa arkadaşın bu fotoğrafları.

Başka forumun reklamı olmasaydı burada paylaşırdım, ama şunu bilin ki kumburgaz gibi net olmasa da urzi kadar yakın bir ufo.

Sayfalar