Nasa'nın Uçan Daireleri..

Çin de ki Uçan Daire

Nasa, bu uçan daireleri ABD de yaptırdı.. Ama sadece test uçuşlarında kullanılmıştı çünkü proje rafa kaldırıldı..

İşte internetten toparladığım bazı resimler..

                              

 

      

Etiketler: 
Ufoloji Forum: 

Haha bosh elektrikli süpürge gibi :) Bide son resimde yukardan gelen bir ip var :)

iniş takımları var :))

Hoşuma gitti ama o havada nasıl kalıyor onu anlamış değilim eğer gerçeklerse :)

videosunuda izlemiştim eskiden ama şimdi bulamıyorum..

kalkıyodu ama sağa sola kayıyodu sonra pilotu işi kavrayınca 20 dakika boyunca havada manevra yapıyodu..

:))

sadece bir kaç metre yukarı aşağıya çıkıp inmek için tasarlanmış oyuncaklar...:) önümüzde daha o kadar çoook yol var ki...!!

Yanılmıyorsam çok güçlü pervaneler yardımıyla havalanıyor ve havada asılı kalabiliyorlar. Bizim tabir ettiğimiz ufolarla uzaktan yakından alakaları yok. Ama belki başlangıç için iyidir :P

 

Hatta bir tanesini videoda izlemiştirm pervaneleri okadar kuvvetliki resmen yol temizleme aracı gibiydi. Ne var ne yok altındaki zemini geçtiği noktalarda tertemiz yapıyordu :D

fuarlar da kullanılsa roller coaster kadar sükse yapabilirdi:D:D:D

bundan çıkıcak sesi çok merak ediyorum :))

Bu daha bi başlangıççç...Unutmayın ki arkadaşlar  (Büyük yolculuklar bile küçük adımlarla başlar.)

Bu daha bi başlangıççç...Unutmayın ki arkadaşlar  (Büyük yolculuklar bile küçük adımlarla başlar.)

insan ırkının bu teknolojiye sahip olduğunu ve yıllardır ufo denilen uzay gemileri yapabildiklerini biliyoruz. neden bu kadar şaşırdınız anlayamadım... bir kaç ülkede bu teknoloji var ve saklanıyor... bunlarda göstermelik yapmaya çalışıyoruz izlenimi veriyorlar.

turuncu halka :D yorumları okumadın mı ? Adamlar altına pervane koymuş :D

arkadaşlar araçlar hep ufak dikkat ettinizmi yani ddvlerin uçan daire modeli yani neden böle yapıyorlarki neticede insanın oranlarına göre değil bu araçlar bide sığmaya çalışmışlar minicik araçların içine resmen komik ve taklit :) yapıyosanız insanın vücut oranlarına göre tasarlayın :)

yanlız dikkat ettiyseniz hepsi pervaneli ve dolayısıyla motorlu. Yani zero gravity dediğimiz şeyi yapmak mümkün olmuyor , taa ki anti maddeyi kullanabilinceye dek.

dünya teknoojisi ile  ufo yapabilmeniz imkansız.G kuvveti denen birlşey var onu şu an ki teknoloji ile yapamazsınız.Ancak alttan pervaneli  oyuncaklar olur.Hava taşımacılığı için iyi :)

doğruyu söyleyin! her an düşecekmiş gibi durmuyorlarmı??:)

he valla :)

51.nci bölgede herhalde ufolarla ilgili büyük çalışmalar yapılıyor olmalı.

Anti Maddeyı Kullanmak Bıraz Hatta fazlasıyla Asar Yep Yenı Enerjı Kaynakları Var Istanbulun altı dolu kaynak dunyanın hıc bır yerınde bulunmuyor + Baska kaynaklarda var bır kucuk cakıl parcası buyuklugundekı bır enerjı kaynagı dusun bu enerjı kaynagı tam 80 yıl boyunca bır apartmanın elektrık ıhtıyacnı gıderdıgını dusun yanı mumkun olan cok sey var sadece gızlı tutuluyor o kadar her halde uzayın dısına cıkabılen bır aracı cıkarıp dunyayı alt ust edecek degıller daha dunya 3.cu sevıye teknolojıde 5.ci seciye ıcın daha uygun degılız