İngilizler Ufoları Düşürecek..

 

İngiliz Savunma Bakanlığı’na bağlı ‘UFO masasında’ 3 yıl görev yapan Nick Pope, Kraliyet Hava Kuvvetleri pilotlarının UFO’lara ateş açtığını fakat düşüremediklerini açıkladı.

Sun gazetesine konuşan Nick Pope, Krallığa bağlı Hava Kuvvetleri pilotlarının (RAF) değişik zamanlarda defalarca UFO’lara ateş açtığını ancak bugüne kadar yere indirmeyi başaramadıklarını iddia etti.

Konuyu ilk defa basına yansıtan Savunma Bakanlığı’ndan emekli Pope, bunun sık yapılan düzenli tatbikat olmadığını, hava sahasında tehdit oluşturan bir cismin varlığının tespitinde RAF pilotları tarafından otomatik olarak cisimlerin hedef alındığını belirtti.

 

 

RAF jetlerinin son yıllarda defalarca UFO’ların varlığına şahit olduğunu söyleyen Savunma Bakanlığı yetkilisi, pilotların hazırladığı raporların gizli tutulduğunu, bakanlık içinde UFO’ları vurmak için geliştirilmiş silahlar üretildiğini belirtti.

Pop, toplumda hala zaman zaman alay konusu olmasına rağmen milletvkillerinden, Savunma Bakanlığı yetkilerine kadar birçok kişinin UFO’ların varlığına inandığını anlatırken “Birgün inanıyorum ki pilotlarımız bir tanesini vurmayı başaracak. Yeni geliştirilmiş silahlarla bunu başaracağız” diye konuştu.

 

Etiketler: 
Ufoloji Forum: 

Evet,Madem onlar adam gibi karşımıza çıkmıyorlar,o halde onları biz getirelim...ne zamana kadar Amerikanın tekelinde kalacak bu konu,sıkıldık valla..Biz de memleket olarak bir gemi elde etsek iyi olacak..herkes kendi ufo suyla kavrulsun,ne bu Amerikanın zulmü Dünyaya???Artık böyle düşünmek gerekiyor,Düşünce patinajlarından yorulduk...

insanlar kendi sonlarını getirmeyi ne kadar çok seviyo dimi

hypeRcube 'e katılıyorum...

Henüz onlarla aynı düzeyde uçabilecek konuma dahi gelmemişken,onları vurmayı nasıl düşünebiliyo milletimiz.Kendi sonumuzu hazırlıyoruz .

" Pop, toplumda hala zaman zaman alay konusu olmasına rağmen milletvkillerinden, Savunma Bakanlığı yetkilerine kadar birçok kişinin UFO’ların varlığına inandığını anlatırken “Birgün inanıyorum ki pilotlarımız bir tanesini vurmayı başaracak. Yeni geliştirilmiş silahlarla bunu başaracağız” diye konuştu. "

ben kafamı nerelere vurayım, kendımı nereden asagıya atayım. 

Ingıltere degılmı burası ? medenıyetın menseı degılmı ? avrupanın gobegı avrupanın onemlı bır ulkesı degılmı ? gelısmıs !! ve medenı !!. Vallahı su satırları yazarken sevgılı dostlar tum samımıyetımle soyluyorum ıcımden hem homurdanıyorum hemde kufredıyorum. Inanamıyorum hakıkaten tuylerım dıken dıken oldu.

Keske haklı cıkmasaydım. Ama boylesıne haberler benı haklı cıkartıyor. Ufo 'ya nıye ates edıp dusurmeye calısıyorsunuz ? Ddv ler nasıl bızlerle baglantıya gecsın. buyrun ıste. vahsılıgımızın guzel orneklerınden bırı. Sebep ne olursa olsun gelen ufo lara ates acaraka guzel ! bır hosgeldım merasımı duznlemısız. Bır zamanlar dedımya ya bu ufolar afganıstana, mozambık'e venezuellaya gıte ve ınese neler olur dıye: mazallah. Ingılızler ıngıltere gıbı bır ulke boyle yapıyorsa otekı ulkelerı ınanın hıc yadırmayacagım bundan sonra. Yazıklar olsun bıze. :(((( 

 

Ya ne kadar saçma bir düşünce tarzı  onlar bizim teknolojimizden defalarca üstün ne kadar çok istesek bile vurmayı başaramayız.Onların da en azından sinyal bozucuları vardır mesala bir roket attık tam üstüne attık gelişmiş bir sistemle onu anında etkisiz hale getirir :) Hadi diyelim bir tane vurdular düştü içindekiler öldü bunu öğrenen uzaylılar ne yaparlar sizce ? Kesinlikle bir daha gelmezler yada direk savaş açarlar :) Hatta onlar şu anda teknolojimizle dalga geçme konumundalar :)Bu kadar vahşice davranış ile davranırsak bırak gözükmeyi gelmezler bile :( Vahşiler 

 

Yazım biraz çocukca olmuş ama :) siz anladınız demek istediğimi :)

sevgılı dostlar, mesele senın teknolojın bu kadar onlarınkı bu kadar yok ben senı yenerım yok yenemezsın meselesı degıl.

nıyet nıyet nıyet. Bızım nıyetımız kotu. hatta berbat hatta korkunc. Ilk once buna bakmak lazım . Uzaylılar bunları gordukce senınle ne paylasacak. Bırak ucagı, ussu, gemıyı yok etmek ısteseler gezegenı havaya ucururlar. Bumudur bızım samımıyetımız bumudur bızım olaya bakıs acımız. Yuzbınlerce yıldır hıc degısmedık. Degısmeye gayret gostermedık cabalamadık. Yooo aslında cok sey degıstı. degısen tek sey ; eskıden tas sopa mızrak ok kılıc kullanıyorduk sımdı ıse top tufek roket ucak kullanıyoruz.

Bızler, ıyı ınsanlar, ıyı nıyetlılerın ınancı cabası gayretı fıkırlerı dusuncelerı maalesef bugun dahı o berbat ımajımızı duzeltmeye yetmıyor. 

uzaylıların bize görünmeme nedeni bu işte..

bir konu açmıştım 5 kişiden 1 i uzaylılara inanıyor diye işte o beş kişiden 4 ü uzaylılar ortaya çıkınca hemen savaş taktiklerine başvuracak..

bize düşende o her inanana düsen o 4 kişiyi bulup inandırmak olacaktır

Çok doğru söyledin inspiration arkadaşım. Evet RA haklısın çok doğru bir düşünce bende onu belirtmeye çalıştım  ama  :)

Benim düşüncem bizim gibi yeniliklere açık olan insanlar artık bu tür davranışları bırakmış hale gelmiştir ama diğerleri ? :(

arkadaslar saglıklı ve hür bir beyin bunu yaparmı sizce? bu devletlerin kullanıldıgını düsünüyor olmamı teyid eder bir haber bu... zaten yıllardır uzayı arastırıyoruz bide ufo ya ateş ediyoruz? nasanın inatla arsivini açmamasını ve ufo lara karsı olan bu agresiflik , insanları kendi bildikleri bilgileri ögrenmelerinin istememesinden gectigini düsünüyorum... ve nasa bu baskılara yenilmeden de 3. dünya savasını başlatacak amerika. tabi ozaman herkesin korkuya kapılıp can derdine düşmesi , yaşamak dısında hicbir sey dusunmeyen bir insanlık hayali onların en buyuk gayesidir...

ey insanoğlu..!! niye vurmaya çalışıyorsun ki..?? ilk önce bir idrak et ve anlamaya çalış... çok yazık çook!!

 

dünyadaki tüm ülkelerde hava sahasına izinsiz girildiğinde eğer tehdit oluşturduğu düşünülüyorsa uyarılar yapıldıktan sonra hava kuvvetlerinin ateş açmak gibi bir hakkı vardır ancak bu uçan cisimler ne bir ülkeden ne de bu dünyadan yani ingilterenin (özellikle ufo düşürmek için) operasyonlar düzenlediğini hiç sanmıyorum.

werstern paylaşımının kaynağını gösterirmisin.

Büyük ihtimalle siriusufo.org dan alınmadır orda daha önceden okumuştum

hayır sirius ufo değildi..

benziyor ama şimdiye kadar hiç sirius ufo'dan alıntı yapmadım..

Kötü bir kaynaktan almışın ama en azından doğru çıktı :)   Sitenin ismine koptum xD 

bileceksin :)

kaynağını hatırlamıyorum ama google da İngiltere Ufo Dosyaları diye yazmıştım..

ayrıca ingiltere ufoları sırf hava sahasını tehdit ettiği için değil o teknolojiyi ele geçirmek için düşürmek istiyor..

bu haberi ben daha once okumustum fakat şimdinin haberi deil daha eski...

en derin uykuda olanlar zaten en gelişmiş ülke insanları oldugundan insanların uyanması en cok o devletlere zarar verecek. DDV lerin istedigi anladıgım kadarı ile maneviyata yönelmemiz o yuzden dogu toplumlarından çok avrupa ve amerikada daha cok ufo gozlemi yapılmakta... eric von danikenin uzaylılar avrupaya iniş yapacak demesi ''sarsma döneminin bitmesi şamar döneminin başlaması'' ilk olarak en derin uyuyanlara atılacak şamarı ifade etmektedir... [şamar mecazi anlamlıdır ]

(danikenin teorisi tabiki yer olarak kesin diyemeyiz ama toplu bir inişin olacagına inanıyorum...)

Dikkat etsinlerde ingiliz hava kuvvetlerini 1 dakka içinde yerle bir etmesinler. Ufo vuracaklarmış Allah'ım ya ne insanlara kalmış bu Dünya. Sen ışık hızında uçan bir cismi sıradan füzenlemi yada nekadar geliştirisen geliştir o silahı herneyse onlamı vuracaksın. Buna kim inanır Kadir İNANIR. Gerçi oda inanmaz ya neyse. 

 

Kaldıki neden ufoları vurma amacı taşıyorsun. Onlarla barış içinde yaşayıp bize teknoloji ve bilim transferi yaptırmak varken.

Haklısın valla :)

ufoların vurulmama sebeplerini ben onların bir ışıktan ibaret oldukları için vurulamadıklarını düşünüyorum..Yani orada bir ufo,bir madde var ama gerçekte orada sadece ufonun görüntüsü var..yanına gittiğinizi varsayalım.dokunmak isteseniz dokunamayacağınız bir görüntü bu..sinema perdesindeki bir ufo gibi..çok hizlı olarak gözden kaybolmalarınıda yine bu şekilde izah edebiliriz..şimdiye kadar yakın bir temasın olmamasınıda yine buna bağlıyorum..

ve yine belkide şu ana kadar, bizlerin tepkisini ölçmek,bizleri tanıyabilmek için, çok uzaklardan böyle bir teknoloji kullanarak bunu yapıyor olabilirler..örneğin lazer gösterileri ile nasılki gökyüzünde resimler ve benzer hareketli resimler gösterilebiliyorsa,buna benzer bir yaklaşımlarının olabileceğini sanıyorum...

Ayrıca ingiliz hava kuvvetleri neden bir ufoya ateş açmak istesin.oda ayrı bir muamma..belkide onlarda gördüklerini ve ateş açıpta vuramadıklarını (ki vuramamalarıda yine tuhaf bir durum) söyledikleri ufonun bir slayt/halüsinasyon olduğunu bildikleri içindir..

güçlü teori dostum.... 

teşekkür ederim dostum..bu aralar özletiyorsun kendini :)

Sayfalar