Galaktik İnsan - Virginia Essene&Sheldon Nidle

 

 

 

kitapta, lemurya , atlantis , mısır ve büyük tufan'a kadar dünyanın gizli tarihi, insanların Uzaylı Varlıklar ve spiritüel üstatlarla ilişkileri ayrıntılı ve kapsamlı bir şekilde anlatılmaktadır. Bununla birlikte bulunduğumuz güneş sisteminin gireceği foton kuşağı ve bizlerin üzerinde yaratacağı etkide ayrıntılı bir biçimde açıklanmaktadır.

kitap üzerinde uzun bir açıklama yapmak yerine imkanı olan herkesin bu kitabı alıp okumasını tavsiye ediyorum..

Ufoloji Forum: 

Bende bu konularla ilgili kitap arıyordum teşekkurler gizm.Tanrının arabaları kitabıda güzel okumadıysan tavsiye ederim ufolara inanmayan bırıne okut o kitabi hayata bakış açısı deişir.

Tanrının arabalarını okudum hatta üzerinden yıllar geçti diyebilirim güzel kitap gerçekten fakat galaktik insan daha çok artık insanları dünya dışı varlıklara inandırmak değil dünya dışı varlıklarla iletişime geçişe ,foton kuşağına hazırlamak ve bilgilendirmekle ilgili.. inanma kısmını artık çoktan geçmiş olmamız gerektiğini düşünüyorum=) mutlaka okumalısın..

teşekkürler cann..

Bende birazını okudum tanrıların arabaları kitabının.Bencede okumaları lazım inanmayanların.Bence bu sitedekiler kesinlikle hepsi uzaylılara inaniyorlar..

60 saniyede aura görmek diye b kitap var dikkatimi çekti araştırıyorum hadi bakalm :D

aura ve çakralarla ilgileniyorsan aura ve çakra kullanma kılavuzu adlı kitabı edinmeni tavsiye ederim senin için oldukça faydalı olacaktır yazarı; karla mclaren. kuraldışı yayınlarının..

Aura normal de çakra çok tehlikeli birşey ve açması zor.Eğer çakralarını açarsan düşünme yeteneğini kaybedersin o yüzden çakralarla ilgili şeyler yapabilirsin (yapılabiliryorsa ) ama kesinlikle açma girişiminde bulunma..

Arkadaslar,

Tanrıların arabaları ısımlı eserı bılmıyorum kac defa okumusumdur. Tam olarak hatırlamıyorum. Ama bu best seller ıle yetınmeyın. Yazarın dıger eserlerınıde takıp etmenızı onerırım.

Zeus adına / Yıldızlara donus / Tanrıların esrarı / Sonsuzlugun ısaretlerı Nazca'nın mesajı / Kıyamet gunu coktan geldı cattı / Sfenks'ın gozlerı / Tanrıların geldıgı gun MO 11 agustos 3114 / Tanrıların ayak ızlerı / Tanrıların stratejısı / Yuce tanrının ızınde / Yoksa yanıldım mı ? / Tanrıların soku / Tas devrı bıldıgımız gıbı degıldı / Tanrıların mucızelerı / Kribatıye yolculuk / Tohum ve evren

Ayrıca zecharia Sitchin'inde eserlerını okumanızı tavsıye ederım.

Paylasım ıcın tesekkurler deadlydrama

 

ne demek.. ben teşekkür ederim..

arthur clarke 2001 2011 2061 3001 serilerini ve rama serilerini okumanızı tavsiye ederim