Hayvan Kaçırmaları

Mutilation terimi, anormal bir sekilde, açiklanamayan bir nedenden olan hayvan ölümlerini tarif etmek için kullanilir. Bu anormal ve açiklanamayan vakalar, kesilme, yaralanma, parçalanma, organ ya da kan eksilmesi ya da çürümesi gibi durumlari kapsar. Bu tür olaylarin uzaylilar tarafindan yapildigi sanilmaktadir.
1961den 1963 yilina kadar Pentagon;a, yerel ve bölgesel polis kuruluslari tarafindan, sistematik bir biçimde organlari alinmis sigir cesetleri ve uzaylilar tarafindan kaçirildigini söyleyen insanlarin ifadeleriyle ilgili bir çok raporun geldigi açiklanmistir...

ABD Ordusu Albayi Philip J. Corso, raporlarla ilgili olarak, ..Arazilerde bulunan sigir cesetlerini incelemesi için çagirilan veterinerler, sadece hayvanlarin kaninin akitilmasinin degil ayni zamanda tüm iç organlarin cerrahi yöntemlerle yapilmis oldugunu ve bunun yirtici hayvanlar ya da sadist kisilerce yapilamayacagini ifade etmislerdir. seklinde konusmustur.
Albay sözlerini söyle sürdürmüstür; Hayvan öldürülmeleriyle ilgili ilk rapor, 1967 yilinda Coloradodan gelmesine ragmen, biz, 1950;lerin ortasinda, Beyaz Sarayda, basindan uzak tutulan, bu tür vakalarla ilgili raporlar okuyorduk. Dünya disi varliklar tarafindan deney amaçli yapilan bu olaylar, çalisma ekibimiz tarafindan ilk önceleri bir çesit saka olarak algilaniyor ya da vahsi hayvanlar ya da ayin yapan bazi gruplarca yapilmis olunduguna yorumlaniyordu. Asagida yasanmis olaylara örnekler verilmistir...

 

Gece, arabalariyla sehre dogru giden bir çift, gökte yavasça hareket etmekte olan 2 parlak isik gördü. Bunlardan birinin kendi üzerlerinde uçarken yanip söndügünü söyleyen Mike Markum, digerinin havada asili halde durup çalistigini belirtti. Burada dikkatlerini çeken sey ise hiç ses çikmamis olmasiydi.
Markum ve karisi bundan önce de çok defa böyle topa benzer parlak seyleri evlerinin üzerinde alçaktan uçarken gördüklerini söylediler. Bir kere bu cisimlerden birinin arkalarinda yesil bir hiz birakarak büyük bir hizla ilerledigini söylediler...Ocagin sonuna dogru, Kansas ve Missouri Websterdan, garip hayvan ölümleriyle ilgili yaklasik 30 rapor gelmisti. Bu vakalarda satanist gruplardan ya da yirtici hayvanlardan dahi süphelenildi. Grant sehri serifi Archie Yearick ise tüm bu olaylarin arkasindan en ufak bir iz kalmamis olmasindan dolayi saskinlik içindeydi.
Ayni tarz yorumlar büyük çiftlik sahipleri ve yetkililerce de kabul görülmüstü ki, Lady isimli bir at Kolaradonun San Luis vadisinde boynundan itibaren derisi yüzülmüs sekilde bulundu. Ladynin ayak izlerine cesedin bulundugu yerden 100 fit geride rastlandi. Vadi sakinleri, çölün üzerinde, garip isiklarin ve küçük jetlerin alçaktan ve yavas bir sekilde uçtugunu görmüslerdi...

Dünya üzerindeki haberler, UFOlardan ve kisragin garip ölümünün birbiriyle baglantili oldugundan söz ediyordu. Arastirmaci Linda Moulton Howein arastirmalari, portakal renkli, sessiz, futbol sahasi büyüklügündeki gün isigindan daha parlak cisimlerin, daha sonradan hayvan cesetlerinin bulundugu arazinin üstünde durduklarini gören pek çok görgü sahidinin oldugunu açiga çikardi.
Linda ayrica, garip varliklar ve uçan cisimler gözlemlediklerini söyleyen görgü taniklarinin raporlarini da arastirdi. 1983te, Missourili bir çift, dürbünle gümüs renkli giysili 2 küçük canlinin bir inegi araçlarina dogru havadan süzülerek tasidiklarini gözlemlemislerdi. Varliklarin kafalari büyük ve beyazdi gözleri dikey gözbebekli ve çekikti.
1980 yilinda, Teksasli büyük bir çiftlik sahibi, sabah aralarinda buzagi tasiyan iki tane çekik gözlü, 120 cm. boylarinda varlik görmüstü. Çok kokan çiftlik sahibi olay yerinden kaçmisti. 3 gün sonra esi ve ogluyla beraber olay yerine giden adam, buzaginin cesediyle karsilasti. Kafatasi da dahil iskelette bir eksik olmamasina ragmen kaslar ve iç organlar yoktu. Ceset yüzü koyun çevrildiginde tüm kaburga kemiklerinin de alinmis oldugu görüldü. Ardinda çiftlik sahibi Lindaya bunu kim yapabilir ve bize ne söylemeye çalisiyorlar diye sordu. Lindanin 1979 yilindan beri sürdürdügü arastirmalarinda 1992 yili haricinde hayvan kaçirilma olayinin olmadigi bir yil yoktu.
OKLAHOMA, KANSAS VE ARKANSAS
25 Ocak1992de, Oklahama yakinlarindaki Okemahda ölü bir inek bulundu. Hayvanin memesi kan kaybina sebep vermeyecek sekilde kesilmisti, sag meme yarilmisti ve kasaba serifinin incelemesinden sonra kalbin de alindigi görüldü. Fakat civardaki hiçbir veterinere otopsi için bir sey söylenmedi. Bu olay satanist töreni diye rafa kaldirildi fakat serifin kendisi de kan kaybini önleyecek sekilde yapilan kesime açiklik getirememisti.
2 Subat Cumartesi günü, MUFON Oklahama arastirmacisi, ocak kaçirilmalariyla ilgili daha fazla bilgi toplamak için Chuck Pine, Garfield, Kingfisher ve Grant County Seriflerinin ofislerini dolasti. Grant County Serifi Archie Yearick, kendisine o gün Kansas polisinden bulunan öküz cesediyle ilgili telefon geldigini bildirdi...

böyle canice bir şeyi onların yapabileceği aklımın ucundan bile geçmiyor. fakat o hayvan ağacın üstüne nasıl çıktı ? her kafada bir soru işareti....

isvicre alplerinde bir bilmece...
28 inegin ölüsünü bir yamac dibinde buldular, ilk defa böyle bir olayla karsılasmıs olan isvicreli yetkililer olaya cevap bulamıyor...
Vakalar devam ediyor, bu sefer yer ABD, 35 büyük bas hayvan telef olmus...

bu video da ise bir görgü tanığı ufo tarafından kaçırlan bir inekten bahetmekte...

[video:http://www.youtube.com/watch?v=O2WMKqFo6X0&feature=player_embedded] 

 

Ufoloji Forum: 

yes süper konu :) sadece insanlar değil hayvanlarıda kaçırıyorlar bunuda tekrardan öğrendik fakat neden hayvanları ölü olarak brakyorlar yada neden yere değilde direklerin üzerine , sonuçta düzgen bir sebebi olmalı..

nasılsın uzist kardeşim;) öncelikle beğenmene sevindim, geleleim konu ile ilgili olan sorularına ve benim sorulara yönelik olabilecek teorilerime... 1. neden hayvanları ölü olarak bırakıyorlar? malum hayvanlar ve insanlar arasındaki farklılıklardan olabilir diye düşünüyorum, bizim gezegenimizde yaşayan hayvanlar onlar için ne kadar önemli belki de uyguladıkları işlemler sonrası bu hayvanlar ölmekte... bir hayvan metrelerce yükseklikteki bir direğin tepesine veya bir ağacın üstüne ancak yüksekten aşağıya salıverilmekle olabilir diye düşünüyorum.. tabbi ki bunlar net ve kesin cevaplar değil ama bu sorulara yönellik akla gelen ilk cevaplar bunlar olsa gerek....

bize yardımmmı etmek istiyorlar ? düşmanmı olduklarını belli ediyorlar ?

sevgili miltenberger zetalılarla ilgili bilgilerimizi bu başlık altında tüm site olarak bir tazelesek düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum:

griler, zeta reticuli 2 yıldızının 4. gezegeninden geliyorlar ancak onlar orada 2 gezegende birden yaşıyorlar ve aralarında başka türlerde var. ve bize onlar arasından farklı toplumlardan gelenler var. acaba zetalılarında kendi içlerinde tarikatları veya örgütlenmelerimi var?

çünkü temaslardan öğrendiğimiz kadarıyla bize yardım etmek isteyenleri var. eski dönemlerde insanoğluna kendilerini tanrı gibi göstermiş olanlar var.evrende sağlıklı genleri arayan bilim adamları var. buldukları gezegendeki yaşamlardan istedikleri bilgiyi sonucunun ne olacağını düşünmeden yukarıdaki örneklerde de olduğu gibi inceleyenler var. yoksa hepsi aynı uygarlıktanmı?

aralarından bize göre cirkin görünüşlü insanımsılar, sürüngenimsiler var ve bu uygarlık uzay ile ilgili operasyonlarında şu tanıdık olduğumuz gri deri ve büyük siyah göz görünümüne sahip organik olduğu düşünülen bir uzay elbisesimi giyiyorlar? bizler karşı yukarıda belirttiğim tutum ve davranışlarda bulunan bu zeta reticuli nin zeki canlıları acaba bizler için tehlikelilermi? bu vahşet dolu hayvan katliamını yapanlar zetalılarmı diye sormak geliyor içimden sebebi ise pleiadeslilerin billy meier e zetalıların tehlikeli olduklarını onlardan kendilerinin uzak durduklarını bir çok defa kendileriyle irtibat kurmak istedikleri halde pleiadeslilerin zetalılardan her zaman çekinmiş olduklarını hatırlıyorum.

eksik veya yanlışlarım varsa gelin birlikte tamamlayalım değerli dostlar zetalılar ile ilgili bildiklerimizi bir tazeleyelim.

 

 

 

 

 

Zeta Reticuliler

Bu insan benzeri varlıklar, Reticulum adını verdiğimiz güney takım yıldızındaki Zeta 1 ve Zeta II ikiz yıldızlarından gelmektedirler. Zeta Retucililer 1 m.- 1,5 m. boyundadırlar; genelde zayıf görünümlü, vücutlarına oranla büyük kafalı ve saçsızdırlar. Gözleri büyük ve kapaksızdır. Ağız, burun ve kulakları çok küçüktür. Zetalar, türlerini değiştirmek ve bugünkü hallerine gelebilmek için genetik mühendislik ve klonlamadan yararlanmışlardır. Zetalar dünyamızı sıkça ziyaret etmekte ve insanlar tarafından genellikle “gri varlıklar” olarak adlandırılmaktadırlar. Zeta Reticulilerin türlerinde değişime gitmeden önceki temel genetik özellikleri insan ırkına benzemektedir. Zetalar, dönüşümleri sırasında beden yapılarını da değiştirmişlerdir. Bu, onların neden dünyayı ziyaret ettiklerini ve genlerimizle ilgilendiklerini de açıklamaktadır. Dönüşümleri sırasında kendilerini duygulardan arındırmakla hata yaptıklarını düşünen Zetalar, yeni bir değişim için orijinal genlerini aramaktadırlar... bu bilgiler benim daha önce sizler lede paylaşmış bulunduğum ırklar ve farklılıkları isimli pylaşımımda mevcut...

griler.ile.ilgili.bildiklerimizi paylaşmak üzere degerli arkadaşlarımızı bu başlık altına bekliyorum. sizce gerçekten bu hayvan kaçırılmalarını ve insanları korkutan deneyleri yapanlar acaba hem zetalılarmıydı?

çok yü bir yazıda okuduğumda zetalılar kendi dönüşmleri sırasında kendilerini hem duygularındn hemda bedenen değiştirmişler ve tekrar eskiye dönmek için kendileriini geliştiriyorlar , bize galiba tek zarar verenler nlar çünkü pleiadiaslılar bizi korumaya çalışan bizim kan kardeşlerimiz ayın içinde olan bir üsten bahsetmişleridi bizi korumak için  ayın içine üs kurmuşlar nasıldır bilemem ama inanıyorum ve evrende ırklar içinde herkesin barışla yaşaması için bir birliktelik olduğuna inanıyorum aynı zamanda bizi yeni boyuta geçirmek için yardım ediyorlar faakt hayvanlardan ne istenir bilinmez , evrendeki barışı sağlayan andromedalılar aynı zamanda insan evriminin gerçekleştirn ırk çok yüksek ve  barış dolu bir ırk melekler gibi , zetalılar neden içleinde bölünmüş bilemiyorum ama bu bencede kesin nasıl olurda 4.tür filmini izlediyseniz geçrketir ve orada insanları kaçırıyuorlar nedenini bilemiyorum neden dönmüyorlar neden işkence yapıyorlar bilemem..belkide bizde olan birşey onları çok etkiliyor.

evet söylediklerin doğru o bilgileri eski 51. bölge çalışanlarından bob lazar aracılığı ile öğrendik. zetalılar genetik çalışmaları sonucunda geri dönüşü olmayan hatalara sebebiyet vermişler ve cinsel yol ile üreyemiyorlar; klonlama ile çoğalıyorlar.

aslında 4.tür filmi belkide bu sorulara cvp olabilir.belkide farklı bir boyutu vardır işin.ama dr.tyler arastırmalarında cok güzel bir yere dikkat cekiyor 1930 yılında görülen ilk ufo sonrası bu tür olaylar sıklasıyor.'garip deil mi sizce'

Belki de Dunya manzarali balkonlarinda pirzola mangal falan yapiyolardir, kim bilir =)

Sevgili kardesım miltenberger'in mezbaa temalı :)) paylasımını ılgıyle okudum. Bu konu hakkında detaylı degıl ama ara ara kucuk arastırmalar yapmıstım. Cok ılgınc bır konuya dayandı mesele. Kacırılan, kesılen ve oldurulen hayvanlar genelde Sıgır, buzagı, koyun, keci, at. Neden tımsah, kopekbalıgı, gergedan, zurafa, fil, leopar, kaplan kacırılmıyor ? Bır sebebı olmalı.

Neden kacırılıyorlar ?

1) yemek ıcın

2) ıncelemek ıcın

3) deney ıcın, test ıcın

4) genetik muhendıslık bılgı ve zekalarını kullarak baska turler ortaya cıkartmak ıcın

Kacırılan ve donmeyen ınsanların hayatlarıda mı aynı korkunc sonla noktalandı ?

Evrensel kurallara gore hanı mudahale etme yetkılerı yoktu ? ( ozellıkle baska turler yaratma cabası varsa ortada doganın dengesıne aykırı degılmıdır bu durum ? Mademki fiziksel testler yapabılme, mudahalelerde bulunabılme yetkılerı var o zaman ınsanoglundakı hastalıklara cozum bulsunlar. Kanser gıbı, Aids gibi, kus gribi ve diger olumcul hastalıklar gıbı. Ama niyet ortada sanırım. Bosa konustugumu dusunuyorum.

 

 

 

 

 

 

Şimdi siz  bu bildiğimiz ufolar (gri ve büyük gözlü kafaları vücudundan büyük olan ufolar) zararlı olanları mı demek istediniz?

  yalnızca insanları şok etmek için bi kaç manyağın yaptığı bir kıyım da olabilir.özelliklede amerikada manyaktan bol ne var.en son manyaklardan biri ırakda 3 milyon insanı katletmişti..hayvan telef olmuş neki..

insan ve hayvanın farklı olan özelliklerinden dolayı bence hem insan hemde hayvan kacırıyorlar buda deney yaptıklarının varsayımı  olabilir

national geographic de çıkmışdı bu, sonuçda hayvanların bir hastalıkdan öldüğü ve kısa sürede bazı organlarının sinek-böcek tarafından yenildiği kanıtlandı

peki nasıl direğin tepesine çıkabiliyorlar? bunu açıklayamazlar tabi çünkü açıklamaları asılsız..

Bu konuda RA.kardeşimiz şunu yazmış:

"Kacırılan, kesılen ve oldurulen hayvanlar genelde Sıgır, buzagı, koyun, keci, at. Neden tımsah, kopekbalıgı, gergedan, zurafa, fil, leopar, kaplan kacırılmıyor ? Bır sebebı olmalı."

Evet bu tür hayvanlarda sürü psikolojisi diye bir olay vardır,sürü gezen ve genellikle otçul olan hayvanlarda olan bir davranış biçimidir bu..

Ayrıca..... "isvicre alplerinde bir bilmece...

28 inegin ölüsünü bir yamac dibinde buldular, ilk defa böyle bir olayla karsılasmıs olan isvicreli yetkililer olaya cevap bulamıyor...
Vakalar devam ediyor, bu sefer yer ABD, 35 büyük bas hayvan telef olmus"...

Buda sürü psikolojisine başka bir örnek.

Yani bir koyun veya keçi neyse,bir tanesi bir uçurumun kenarına gidip aşağı atladığında diğerleride aynı mantıkla bilmeden ve düşünmeden uçurumdan aşağı atlar ve telef olurlar,bu ülkemizde de zaman zaman görülen bir olaydır..Sürü halinde ölen hayvanlar için böyle düşünebiliriz...

tüm dedikleriniz olabilir ama birde şiddetli hortumların da bu tür olaylara sebep olabileceğini düşünebiliriz.Yani koskoca ağacı yıkan bir fırtına çiftliklerdeki büyük baş hayvanlarıda pekala alabilir.Ve sonra başka bir yere atabilir.İsteseler tüm dünyayı anında yok edebilirler.sonuçta binlerce yıl ilerideler.Yardım konusunda bilemiyoruz.Sonuçta dünyanın gidişatını değiştirmemişler hiçbir zaman.Gerçekten yardım amaçları olsaydı dünya savaşlarını engelleyebilirlerdi.Ya da atılan atom bombasını.Ben varlıklarına 100% inanıyorum.Ancak ya tekamül sürecimize müdahele etme hakları yok ya da her canlı ancak bulunduğu yerdeki özelliklere uyumlu olabileceği için dünyamıza müdahele etmek istemiyorlar.Şahsen onlardan biri olsaydım bilgi evrensel olduğu için bazı bilgileri paylaşmak isterdim.

ttayfunn,evet tabii ya,bunu neden düşünemedik şaşırdım doğrusu.Hortumların bunu yapabileceğinide hesaba katmak gerek ki, özellikle direklerin tepesinde veya daha değişik yerlerde bulunan hayvanları buralara taşıyan hortum olabilir,veya olmalı.Güzel tesbit etmişsin ttayfunn..

olabilir ama;
1-hayvanları kaldıran hortum hayvanları üstüne bıraktığı direkleri neden yıkamıyor?,

2-ağırlıkları tonlarla ölçülen hayvanları müthiş bir hızla direklere fırlatıyor.. ee hortum bu.. peki bu direkler aniden gelen darbeyle (ki bu sırada kendi ağırlıklarının en az 2 katıyla geliyorlar) nasıl yıkılamıyor?.. yıkılmadıklarına göre yumuşak bir iniş olmuş ve bu hiçbir hortumda görülmez..

Sevgili western bazen öyle yorumlar yapıyorsunki,hayvanı direğe kaldıran hortum direğide yıkacak diye bir görüşmü olur,sonra ağırlıkları tonlarla ölçülen hayvanlar derken nerede bu tonluk hayvanlar,ben burada ton gelecek bir hayvan göremedim,hadi diyelim bu hortum bir fili dahi direğe fırlatıp bıraksa,bu direk yıkılır anlamına gelmez..

Kaldı ki özellikle elektrik vs,tehlikeli nakil direkleri çok kuvvetli fırtınalara dayanacak şekilde monte edilir..

Sonra uzaylılar kaçırdıkları hayvanları :) neden direklere assınlarki,bunun ne gibi bir sebebi olabilir,bunun nedenini bana söyle bende seni burada tebrik edeyim,hadi bakalım:)

ben bu sorunuzu bunu yapan varlıklarla görüşmeden açılayamam çünkü çok ilginç :) asmalarının nedeni bir güç gösterisi, bir vahşet, düşüncesizlik yada hiç düşünemediğimiz bir şey olabilir..ama dikkat ederseniz, bu olaylardan sonra hiçbir iz bulunamadığından bahsediyor.. eğer bir hortum olsaydı farkedilmesi, iz bırakması gerekmez miydi? hadi sıra sizde :)

Bunu yapan varlıklarla görüşebilmeniz zaten olası görünmüyor..hayvanları direk ve benzeri yerlere asmalarının nedeni bir güç gösterisi, bir vahşet, düşüncesizlik,ve/veya benzeri bir durum olamaz..Yine söylemek istiyorum uzaylılar veya bunu yapan diyelim ki insanlar neden hayvanları böyle bir şekilde bazı yüksek yerlere assınlarki,ve verecekleri mesajı bu yolla neden vermek istesinler..

Bu olaylardan sonra nasıl bir iz bırakabileceklerini düşünüyorsunuz,veya neden bir iz bıraksınlarki,yani burada bunu yapanlar neden iz bırakma düşüncesinde olsunlar..Yine bu tarz olaylar daha çok çiftliklerde oluyor çiftlik sahiplerinin bir oyunu olamazmı..veya hortum çiftliklerden bu cins hayvanları çekemezmi,baksanıza tek yaşayan cinsten hayvan hiç yokken daha çok sürü gezen çiftlik hayvanları var..

Yine bu olay apaçık bir hortum veya benzeri bir hava olayından başka bir şey değildir,buradaki hayvanların ölüm sebebi şu;kimisi sürü halinde uçurum benzeri bir yerden aşağı düşmüştür(tipik sürü ruh hali)..kimisi hortumdan dolayı,kimileri yıldırım düşmesi,vs..kimileride doğal yollarla veya bir şekilde ölmüş hayvanlardır..

Bir yırtıcının bir sürü hayvanını boğazlayıp daha çok yüksek bir yerde yemek istemesinide unutmayalım..

bu arada fikir yürütme şekline bayıldığımıda söylemek istiyorum,yaşıtlarına göre çok ilerdesin :)

sıra kimdeydi acaba :))

belki de bu olayların nedeni çok iyi bildiğimiz bir şeydir..
biliyorsunuz insanlar birşey aradıklarında onu burunlarının dibinde bulurlar :) ama benim demek istediğim bu hayvanlar bir yıldırım düşmesi, bir hortum sonucu bu hale gelselerdi mutlaka bir iz kalırdı..
çiftlik sahibinin yaptığını düşünürsek; bunu neden yapsın ki? reklam için mi? belki işin içinde para yatıyordur ama sanmıyorum.. yırtıcı hayvanların yüksek bir yerde yeme isteği de bir iz bırakırdı.. bir yüksek gerilim direğinin tepesinde bir büyükbaş ve birsürü yırtıcı hayvan görmek çok sıradan birşey mi? bilemiyorum..
hatırlarsınız bir kere bir buffalo yu kaçıran uçan daire videoya kaydedilmişti.. belki de o hayvanı incelediler, belki vahşice birşey yaptılar.. işleri bitince de gemiden rastgele boş bir alana attılar.. yada oraya bilerek attılar..atmalarının nedeni dikkat çekmek olabilir.. bir mesaj vs. olabilir.. dediğiniz gibi neden böyle bir mesaj vermek istesinler.. oraya aklım ermiyor ama bir gün bunu yapan varlıklarla karşılaşırsan emin olun ilk soracağım sorulardan biri bu olacak..
bendende size bir soru; bu kadar profesyonel bir şeyi kim yapabilir?.. İz kalmadığına göre bu dünyadan kaynaklanan bir şey olamaz :) sanırım yazıyı çok uzattım :) kusura bakmayın heyecanlıyım okul başlıyor :) bu arada fikir yürütme şeklim ile ilgili iltifatlarınız için çok teşekkür ederim :)
sorunuza da cevap vereyim;
sanırım sıra yine sizde :))

O zaman sizin deyiminizle uzaylılar,ufolarında bir hayvanı inceledikten sonra aşağı atıyorlar,ve bu hayvan ve bir çoğu tesadüfen direklerin tam tepesine denk geliyor:)) yapma...

Bu kadar profesyonel bir şeyi kim yapar derken;ortada profesyonelce yapılmış bir şey ben göremiyorum..Dediğim gibi bunlar hava olaylarının hortumların ve yırtıcıların eseri..

Ağaçlarda ve direklerde bulunanların bir kısmı hortum ve vahşi hayvanların işi..Büyük ormana hiç gidip kamp falan yaptıysan ve birde araştırıcı kimliğin varsa,ağaçların tepelerinde bazı hayvanların leşlerini veya iskeletlerini görebilirsin,şimdi bunu uzaylılar yaptıda diyemeyiz her halde..

Anadoluda bebekleri açık arazide kartallar alır korkusu ile bırakmazlar,kartalların bir koyun veya benzeri bir hayvanı kaldırıp bir direğin tepesinde veya bir ağaçta yemediği ne malum..bu yüksek gerilim hattı da olsa..

Bu arada sırayı bozuyorum...Okulunda sana başarılar dilerim..

Hayvandaki bu tür bozulmalara inanamayabilirsiniz ama bir tür leş yiyen sinek sebep oluyor. O kadar ilginç çalışıyorlar ki oluşan yara sanki bir cerrahi müdahale sonucu oluşmuş gibi gözüküyor. National Geographic kanalında hızlandırılmış görüntüyle bu olayı kanıtlamışlardı.

O direğin üstündeki hayvan ise muhtemelen olayı savunmak amacıyla bir insan tarafından oraya konulmuş olabilir.