Mayıs 2010 ve sezonun ilk ekin çemberleri

Uzun zamandır ortalarda olmayan Orb'lar bu Mayıs yine İngilterede ortaya çıktı. Kimilerinin üniversiteli çocuklar tarafından yapıldığını idda ettiği bu sanat eserleri(ki bence bunlar sanat eseridir.)hatasız olmaları sebebiyle pekte üniversiteli gençler tarafından yapılmış gibi durmamakta. Özellikle piramit ve içindeki göz temasını sitemizde de birçok kereler incelemiş olduğumuzdan dolayı aşina olduğumuzu da söyleyebiliriz. Peki bunları yapan kimler ? Griler ? Reptilianlar ? Maviler ? belkide yakında öğreniriz. Umuyorum zaman , insanoğlunun bu gizemi çözmesi için yeterli olacaktır.

Saygılarımla ,

Old Sarum, nr Salisbury, Wiltshire. 5 Mayıs 2010

Stonehenge,Nr Amesbury, Wiltshire. 9 Mayıs 2010

 

Yarnbury Castle, nr Winterbourne Stoke,  Wiltshire. 16 Mayıs 2010

 

Wilton Windmill, nr Wilton, Wiltshire. 22 Mayıs 2010

 

  


 


 

Ufoloji Forum: 

bir şey sorabilirmiyim bu ekin çemberlerinin ilk yapıldığı yer ve tarihi biliniyor mu? ben araştırdımda çok yüzeysel bilgiler buldum yani tatmin olmadım? biri cevaplarsa  çok sevinirim.saygılar.paylaşımın için teşekkürler anah.

cropcircleconnector isimli site bütün detayları hatta boyutsal ve bazı tarlalardaki radyasyon oranı ölçümlerini bile içermekte

beğendiğinize sevindim, bu sene bunlardan pek çoğunu göreceğiz sanırım. zaten önceki yazılarımda da bunu belirtmiştim :)

Sevgili anah paylasım ıcın tesekkurler. Elıne saglık. Bu cemberlerın buyuk bır kısmı veya cogunlugu insanlar tarafından yapılmaktadır. Aralarında gercek olanlarda vardır. Ama ben ısın acıkcası kımın yaptıgına aldırmadan bu buyuk sanat eserlerını hayranlıkla seyredıyorum. Insanoglu neden boyle bırseye ımzasını atmak ıster ? Aklıma gelen ıkı secenegı hemen soylıyeyım. Bırıncısı sanat ıcın. Ikıncısı daha realist bir yaklasım olan ilgi icin. Cemberlerın bulundugu bolgeye sırf bu yuzden gelen turist sayısını kucumsememek lazım. Gercekmıdır bılınmez ama tıpkı Loch ness'tekı gıbı tıpkı van golundekı gıbı. Ortaya ınanılmaz eserler cıktıgı bır gercek.

Gelelım dıger secenege. Bunların ıcınde gercek olanlarda var. Bunların dogru olup olmadıgı bılımsel yonden arastırılabılır, ortaya cıkartılabılır. Ama gerceklerın ıcerdıgı mesajların anlamı nedır ? benım ıcın onemlı olan nokta budur. DDV ler herhangıbır tarlanın ortasına bu sekıllerı sırf guzel gozuktugu ıcın yapmıs olamazlar degılmı ? Bunların bır anlamı manası mutlaka olmalı. Mesela hemen alttakı tablo bıze konfederasyonun sımgesını veya bayragını temsıl edıyor olabılırmı ? Veya Yucatan'a gelmıs olan mayaların tanrısı kukulkan'ı sembolıze edıyor olabılırmı ? ( dairenın ortasındakı tuy sekıllerınden ılham aldım ) Bu ekin cemberlerı bır kac kucuk parlak kure tarafından ınanılmaz kısa surelerde yapılmaktadır. Bununla ılgılı bırkac goruntu seyretmıstım.

   

 

 

 

bunların tamamının ddvler tarafından yapılması bencede sözkonusu değil. ama, bazı semboller varki boyutsal ve işlenebilirlik açısından akıllara durgunluk verecek kadar karmaşık. şöyleki sapların yattığı yönler bile görsel bir boyut vermekte . böyle olunca zaten bir kişi bunun içine girip işlem yapamaz çünkü uçması gerekli. ayak basacak bir yer kalmıyor. ayrıca bunlara microwave ölçümü de yapılıyor bildiğim kadarıyla. saplar yatık değil erimiş gibi kavisli bulunuyor.

2. resimde birgöz 9tane gezegen sayısı şeklinde daire sanqi bir göz 9gezegeni koruyormuş qibi

bazı ekin çemberleri gerçektende ddv ler tarafından yapılmıştır. sayın anah eklemiş olduğun resimlerden hangisi kuşku götürmez bir şekilde ddv yapımıdır? senin eklediklerinden üstten 3 ekin çemberi bana insan yapımı gibi gelmedi:

http://www.cropcircleconnector.com/2010/stonehenge/IMG2945.jpg

bildiğim kadarıyla aşagıda belirttiğim linklerdeki ekin çemberlerinin:

1- dünyamızda bir zamanlar şifreli iletişim için hazırlanmış ama tamamlanamamış olan bir kodlama sistemi ile yazılmış olan bir selamlama mesaj olduğu,

http://ufoloji.net/resim-galerisi/ekin-cemberi-resmi/462/ufolojinet-crop...

http://www.yowusa.com/radio/cttc/2004/cttc-0304-5/image00602.jpeg

2- 1970 de uzaya göndermiş olduğumuz mesaja cevap olduğu söyleniyor.

http://image3.examiner.com/images/blog/wysiwyg/image/Chilbolton1.gif

sizlerin fikrinide öğrenmek isterim.

ellerine sağlık anah güzel paylaşım.

 

belgeler arasında bazı ekin çemberleri varki  bariz belli ; boyutlar ufak, radyasyon yok en komiğide yapılırken (çok saçma sapan şekillerden bahsediyorum.)fotografları var. bunun dışında verdiğim adresteki fotograflar (lucy prinle ve steve alexander) tamamiyle gerçektir. bu arada foruma ilk katıldığım zamanlarda arecibo mesajı ile ilgili bir yazım vardı , onu okumanı tavsiye ederim .

 

saygılarımla ,

evet anah zaten önce internete bakmadan sitemizde aradım yorum yazmadan once o yazını okudum.

Bunlar sadece ddv ler tarafından öylesine yapılmıyor FOTON kuşağı gibi olayları da anlatıyorlar...

merak ettim foton kuşağı gibi olayları nasıl anlatıyorlar rica etsem bi kaç ekin çemberi örneği verebilirmisin foton kuşağı ile ilişkisini de anlataraktan.

Hatırlarsan Cnbc -e de Haktan AKDOĞAN anlatmıştı tam olarak anlatamam ama sanırım Ra arkadaşımız biliyordur :D

hımm teşekkürler

fatih tam olarak foton kuşağı değil ama. birşeylerin yaklaşmakta olduğunu hissettiren şeyler vardı içlerinde.

Marduk ve uyduları gibi 3,4,5. resimler

peki şu piramit ve göze ne demeli. aslında anlatılan piramit ve göz mü? yoksa bir anahtar deliği mi?(şöyle denebilir mi? anahtar aslında bu !)

arkadaşlar 31 mayıs itibariyle Silbury Hill, Nr Avebury. Wiltshire İngiltere'de yeni bir formasyon daha orataya çıktı.


bence ekin çemberlerini cinler yapıyor farkındaysanız o bölgelerde beyaz ışımsı varlıklar görünüyor peki bu işaretler ne anlama geliyor bence dünyadaki piramitlerin gizemli kapılarının şekilsel olarak anahtarı olabilir yani örnek verirsek bir kapı anahtarı gibi yanlız şekilsel olmak kaydıyla

Bunların insanlar tarafından yapıldığı ve yapılabildiği  N.G belgesel kanalında uzun süre önce yayınlanan bir programda kanıtlandı.

 

yinede tamamını kapsar anlamına gelmez.

 

saygılar.

evet bazılarını insanlar yapmış olması çok normal ama radyosyonlu ekin çemberlerinin insanların yaptığını düşünmüyorum

merak ediyorum bu ekin çemberlerinde şekiller hangi tarihi kalıntılarda var bunu bilmiyorlarmı yoksa bilinip dünyadan saklanıyormu çok merak ediyorum

yapılabilir ama bu kadar düzgün yapılamaz. santimlerin önemi  var.   kimse uğraşmaz.