Herkese Anlatın

(Profesörün günlüğüne ve notlarına göre, 1979 yılı Kasım ayında yapılan konuşma notlarından alınmıştır)
"Dinleyin profesör," dedi LYA, "bilgi paylaşılır, İleri uygarlıklar arasındaki işbirliği ve birlikte yapılan araştırmalar, ırkımızın daha çok, daha çok bilgi edinebilmesini sağlamıştır. Bu bilgilere dayanarak, ve büyük ülkeleri hırs yönettiği zaman, her şey yitirildiği için, dünyalıların, kendilerinin ötesine bakmalarının zamaninin geldiğini düşünüyoruz."
"Niçin herkesin, bana verdiğiniz bu bilgilere ortak olması gerekiyor? Bir an olsun, bu mesajı anlayabilen birisinin bulunabileceğine inanıyor musunuz?"
"Size ve çağdaşlarınıza, dünyaya dağılmış diğer ırklara biz EFIMERAS diyoruz. Bu adı, binlerce yıl yaşayabilen diğer ırklara göre çok kısa bir yaşam süresine sahip olduğunuz için verdik. (1) Dünya insanının hayatı öylesine kısa ve zaman içinde size ata 1 arınızdan gelen gen bozukluğu öyle büyük ki, büyük endişe duyuyoruz. Aslında son yüzyıl içinde genlerinize yaptığınız zararın yanında, binlerce yıl öncesinden size; kadar miras yoluyla gelen zarar çok küçük kalıyor. Yüz yıl içinde dünyalılar, geçmiş tüm devirlerdekinin toplamından çok zarar verdiler kendilerine. (2) Bunun nedeni, yok etme yolunu öğrenmiş olmanız. Bunu sadece varlığınızı korumanın bir yolu olarak değil, hırslarınızın ve güç kazanma arzunuzun bir aracı olarak görüyorsunuz.Sizden öncekiler bu bilgiye sahip değillerdi; hiç değilse bu denli bir güce sahip değillerdi.
Varlığınızın bir geçiş döneminde bulunduğunun ve ırkınızın özelliklerinin farkında bile değilsiniz.Dünyanızda uyguladığınız yöntemlerin çoğu gülünç ve anlamsız; bu yöntemlerin kullanılışına nasıl izin verdiğinizi de anlayamıyoruz. Kanlı işgaller, sırf zevk aldıkları için öldüren paralı askerler, bunların öldürdükleri kişilerin ülkelerinde yıkılan rejimlerin yerlerine kurulacak, Cengiz Han'ın ya da Hitler'inkinden daha kanlı rejimler... Niçin, artık durup, gezegeninize verdiğiniz zararları gözden geçirmenizin zamanının geldiğini bir türlü anlamıyorsunuz? Bakın, örneğin ozon kaybından ötürü, dünyanızın birçok yerinde iklim değişiyor. Ayrıca, yörüngenizdeki değişiklikten dolayı, dünyanızın ekseni 14.5 derece saptı. Yörüngenizden çıkmak üzeresiniz. (3) Bunun içindir ki birçok ülkede iklim değişiyor. Çok önemli bir işaret olduğu halde, siz bu değişimi dikkate almadınız; çünkü ölçüsüz büyüklükte bir güce erişmekle ilgili çılgın hayallere gömülmüşsünüz.
"Evren'de bulunan bilinçsiz yaratıklara mı benziyoruz biz?"
"Değişiklikler artık kendini göstermeye başlıyor. Dünyanızda gerçekten dikkate değer insanlar da var. Bunlar, gerçek bir barış içinde yaşamayı içtenlikle istiyorlar. Bunu hem kendileri, hem de başkaları için istiyorlar. Ama, hâlâ, büyük çıkarların egemenliği geçerli; duygusal olgunluğa erişildiğini gösteren seçenekler (burada bana baktı)... sürdürül emiyor. Evrende, dünyanızla çok ilgilenen ırklar var. Kendi aranızda çatışmanızı sağlayıp, bu suretle dünyaya ve üzerinde yaşayanlara sahip olmayı tasarlıyorlar. Zayıf kalplere ve akıllara, her türlü öldürme arzusunu aşılıyorlar... Güçlü olanlar ise, bilinç ve dengenin, ahenk ve saygının egemen olduğu bir sisteme doğru ilerlemeye çalışıyorlar. Siz güçlüsünüz profesör... ama, hâlâ, kurtulmanın oldukça zor olduğu bir çevrede bulunuyorsunuz.  Gezegeninizin geleceği hiç de çekici değil, profesör. Çok zor, gerçek bir dram olan zamanlar geliyor. Dünyanız ve geleceğiniz bizi çok endişelendiriyor; bu yüzden geliyoruz buraya. Biz, kanşamayız. Size uygun gelir de kabul edebilirsiniz düşüncesiyle, önerilerde bulunabiliriz yalnızca."
"Dünyamızın karşılaşacağı felaketten kaçınmak için ne yapabiliriz?"
"Yapabileceğiniz birçok şey var. Önce, gezegeninizde çok yaygın olan saldırgan eğilimlerinizi durdurmalısınız. Küçücük çocuklar bile saldırgan özellikler gösteriyorlar. Bu gerginlikler normal duyguların yerini alıyor. Ana babalar, zayıflık sayılabileceğinden korktukları için, çocuklarına sevgi göstermiyorlar... bunun tek nedeni de gurur. Soyluluk % 60 oranında kaybedilmiş. Prensipler yanlış değerlendiriliyor."
Başını yavaşça sallayarak, şöyle ekledi:
"Dünyanızın insanı gibi zeki bir varlığın, böyle şiddetin getirdiği yok edici bir sonu hak etmediğine inanıyorum."

Ufoloji Forum: 

yüzlerce belkide binlerce farklı hikayeler farklı konular farklı veriler okudum hangisine inanacağımı şaşırdım kimisi bize yardım ettiğini söylüyor kimisi düşman olduklarını , burada bize yardım etmek istiyorlarsa neden bize düşman olanların önü kesilmiyor evren sonsuz ırk var barış içinde yaşamak zorda olsa en zekileri barış içinde bu kesin aksi takdirde zaten evrendki tüm yuaşamların sonu gelmiş olurdu nasıl olurda bizi ele geçişrmek isteyen bir ırk savaşla bir günde geçirmez eğer isteseler bunu yaparlardı bu hikaeylerin çoğu yalan , nasanın açıklamaları gibi , inandığım tek şey evrendeki sonsuz yaşam formunun olup bizim gibi kanında demir bulunan pleisadılarlar andromedalıların bizi koruduğu ve en gelişmiş medeniyetler olduğu , zetalılar evrendeki bir boyut olan foton kuşağından geçerken kendi duygularını ve bedenlerini değiştirdikleri için bizden örnekler aldıkları ve düzelmeye çalışmalarıdır bunun dışında 4.tür filminide çözebilmiş değilim gerçek olan bi filmbolması insanlar deliriyor neden ? bir açıklaması yokmu peki sizce nedir belkide orda söylediği gibi bedenleri ele geçirmeye çalışıyorlar fakat neden neden insanoğluna zarar veriyorlar neden aldıklarını geri getirmiyorlar kimisi dönüyor kimisi dönemyior bir sonuca varmalı artık ve savaşlarda bitmeli hırslarda gezegenimiz için en iyi olan herşey yürütülmeli , ırklar kalkmalı ve dillerde artık tek bir dil tek bir ırk olmalıyız dünyaca konuşmalı dünyalı olmalıyız ilk önce kendimize sonrada evrene bunu kabul ettirmeliyiz. 

Evet bazı hikayeler yalan ama sen bazıları kötü diyo bazıları iyi diyo diye yalan diyemezsin bir sürü uzaylı türü var birde Haktan bey sanırım ama emin değilim kaçırılmaların %90 iyi kalpli uzaylı %10 ' u ise kötü çıktığını belirtmişti (bir yerdede okumuş olabilirim.Bu arada burda yazılan şeyler gerçekçi gibi geldi..

bu kitap uzun süredir karşıma çıkıyor internettende kesit kesit içindeki bilgilerle karşılaştıkça merakım giderek dahada artıyor. bana inandırıcı gelen bir yakın temas. sıraya soktuğum kitaplarımın arasına girecek galiba çünkü daha fazla dayanamıcam bugün yarın mutlaka alıcam. şimdi baktımda ilk basımı 1997 galiba. teşekkürler tayfun bey

evet herkeste bulunması gereken bir kitap

Dostlar, ben bu kıtapları okumadım, ben uzaylılar ıle temasa gecmedım onlarla konusmadım. Ama bundan bırkac ay oncede fıkırlerım aynı ıdı bırkac sene oncede. Aklın yolu bırdır. Sınırlar kalkmalı. Ulkeler kalkmalı, Sıyasal, polıtık, ekonomık sıstemler yıkılmalı yenı bır duzen kurulmalı. Irk ayırımı yapılmamalı. Tum ınsanlar bırlesmelı, ınsanlar ulkelerı mılletlerı ıcın degıl daha global daha evrensel dusunerek ınsanoglu ıcın demelı ve calısmalarını bu yonde bu ıstıkamette surdurmelı. tum hammadde kaynakları teknolojı ve bılım ıcın kullanılmalı. Egıtımler tum yeryuzunde aynı sevıyeye getırılmelı. Doga bılıncı maksımum sevıyeye getırılmelı. Gerek yesılımızı gerek mavımızı, yuzen, ucan, surunen, kosan tum canlılara gereken hassasıyet ozverı ve ozen gosterılmelı ozetle dıger tum canlıların yasama hakkına saygı gosterılmelı. Savaslardan, terorizmden, ıskenceden, vahsetten hızla uzaklasmalı arınmalıyız. Kotuler ve kotuluklerden sıyrılmalı salt, sorgusuz, sualsız, ıyılıge, ıyılıklere pozıtıf enerjıye odaklanmalıyız. Bıze savası teroru vahsetı ıskenceyı hatırlatacak her turlu objeyı nesneyı yok etmelıyız. Daha yapılacak cok ıs var coook.

Ya akıllanıp dogruyu bulup ılerleyecegız ya da.............

Saygılarımla

 

  

Haklısın Ra kardeş ama Dünya 'nın gidişine bakılırsa savaş gibi kötü birşey olmucak tabii bir aksilik çıkmassa.