Uzaylılar tarafından yerleştirlen Microçipler (implants)

Uzaylılar tarafından yerleştirlen Microçipler(İmplants)...

Sevgili Arkadaşlarım, bildiğimiz üzere Uzaylılar tarafından kaçırılma olaylarıyla ilgili raporlarda bahsedilen ortak noktalardan biri de, uzay gemilerine alınan kişilerin birtakım fiziksel testlerden geçirildikleri ve vücutlarına ince, uzun iğnelerin enjekte edildiğidir. Bu iğnelerin ucunda, kimi zaman 0.25 cmden daha az bir çapa sahip, ince metalik toplar bulunmaktadır. Vücuda enjekte edilen bu iğneler çıkarıldığında uçlarındaki topların yerinde olmadığı görülmüştür. Kaçırılma deneyimi yaşayan kişiler, “mikroçip” adı verilen bu parçaların burunlarına, kulaklarına, sinir uçlarına ve hatta göz kapaklarına yerleştirildiğini söylemektedirler...Uzaylı mikroçiplerinin varlığı, ilk kez 1967 yılında, Betty Andreasson adlı Massachusetts’li kadının uzaylılar tarafından kaçırılmasıyla duyulmuştur. Andreasson, dünya dışı varlıklar tarafından kaçırıldığını ve uzaygemisinde yapılan tıbbi incelemeler sırasında burnunun içine küçük, sivri uçlu bir topun yerleştirildiğini açıklamıştır.

MİKROÇİPLERİN VÜCUTTAN ÇIKARILMASI : Dr. Leir tarafından gerçekleştirilen bir implant çıkarma Ameliyatını sizlerle paylaşmak isterim ama uyarmalıyım ki, midesi kaldırabilecek Arkadaşlar izlesinler... (+16)... diğerleri için aşağıda bugüne kadar çıkartılmış İmplantlardan bir kaçını resim olarak görebilirler...

[video:http://www.youtube.com/watch?v=uTjtH4q6LQI]

 

Uzaylı mikroçipleri, 1994 yılından beri cerrahi operasyonlar yoluyla vücuttan çıkarılabilmektedir. Ayak parmağı, el, çene, dış kulak gibi organların içinde sinir uçlarında rastlanan bu cisimlerin, sadece top biçiminde olmadığı, pek çok başka biçime de sahip oldukları görülmüştür: üçgen, çubuk, tel, vb...Kimi zaman bu cisimlerin bulunduğu yerler üzerinde yara izlerine rastlanmıştır. Bazı vakalarda çıkarılan bu cisimler bir koza şeklinde olup, içinde fosfor yeşili ışınlar yaymaktadır...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ufoloji Forum: 

Bence bunlar ya basit olarak bizim vericiler gibi yada telepati gücümüzü vs gibi şeyleride arttırıyor. 

Sevgili miltenberger..uzaylılar tarafından yerleştirilen çipler konulu yazın ve resimler güzel, fakat burada benim dikkatimi çeken şu oldu. Bu çiplerin biraz daha değişik olması gerekmezmi acaba. Sanki dünyada kullanılan çipler gibi bir dizaynları var..Yani bir flash bellekteki çip büyüklüğünde olanlar var..Böylesine ilerlemiş bir teknolojileri varken bana göre insanların hiç bir zaman bulamayacakları şekilde çip takmaları gerekmezmi.. Çünkü çiplerin takılma amacı deneklerin üzerinde farkedilmemesi içindir..Oysa bu çipleri insanların bulabileceklerini tahmin mi edemiyorlar acaba?..

Yine her şeyi bir kalemde silip attığımı düşünme lütfen.. :))

 

muzaffer'e..

Evet chip konusundaki görüşüne maalesef bende katılıyorum..maalesef diyorum çünkü inandırıcı değil,inandırıcı olanlarını görürsek evet bunlar onlara ait gibi görünüyor deriz..Haktan Bey en son Amerika da bu konuyla ilgili ziyarette bulunmuştu,sonra ne oldu takip edemedim..Teşekkürler..

mcdemir!!

sence dünya dışı varlıklar tarafından yerleştirlen chipler inandırıcılığını koruyabilmesi için neye benzemeli, ama malesef yine kendimi tekrarlamak zorunda kalcam ve dicem ki herkes istediğine inanabilir... bazen bu kadar düz bir bakış açısı çok üzücü olabiliyor...ama şuda bir gerçek malesef çoğumuz eğitim ve hayat şartları yüzünden dar bir bakış açısından gerçeklere bakan pencerenin sadece bir kısmını görüp geri kalanını atlayabiliyoruz.... sevgiler!!kardeşim...

bu çiplerin ne iş yaptığı konusunda bi bilgi var mı

Bu çipler uzaylılarla insalar arasında melez bir ırk yapmaya yarıyormuş.Euro star da izlemiştim programı.Video daki doktor da vardı.Adam mikroçiplerin ürediğinide söylemişti.Bu ufoalar mikroçip yerleştirilen insanları tekrar kaçırıp çipleri çıkartıyorlarmış yanlış duymadıysam böyle.Bide bu çipleri kontrol etmişler ve bu dünyada böyle bir metalin bulunmadığı ortaya çıkmıştır.

yani bu çiplerde ordaki uzaylıların dna'sı var ve bu çiplere sahip olan biri çocuk yapmak istediğinde karşı cinse kendine ait olmayan uzaylı dnalarını veriyo ve uzaylılar da tekrar kaçırıp cenini dişiden alıyorlar böyle mi oluyo olay

Tam içeriğini bilmiyorum ama muhtemelen dediğin gibi oluyor olay.Bir fotoğraf dikkatimi çekti adamın kafa tasının içine yerleştirmişler çipi tuaf geldi.

ben bi tane fotomu verim gitsinler o kadar kesip biçmeye ne gerek var dna için baka baka bi tane daha yaparlar :D

xD hyper benım bu kp neden hep - de anlamıyorum .)

Bir adamın elbisesine verici koyarsanız o adam elbiseyi çıkardığında yada yıkadığında verici devre dışı kalır. Ama vericiyi adamın çıkartamıyacağı bir yere mesela vücuduna takarsanız o verici amacı neyse uzun süre yada ömrünü tamamlayana kadar o işe hizmet eder. Ben burada vericilierin sadece üreme amaçlı takılmadığını düşünüyorum. Bence kişi üremeye uygun hale gelince haber veren cinsten bir cihaz da olabilir. Ayrıca insan vücudu ile ilgili başka deneyler için de kullanıldıklarını düşünüyorum. Ama kesinlikle tek amaç üremek değil. Ayrıca melez oluşturma çabaları gereksizdir kanaatimce. Bunu ne için yapsınlar ki?

ben de şu melez ırk işini çok gereksiz buluyorum

yapıyolar da noluyo olsa olsa şu olur insanlar kadar güçlü uzaylılar kadar zeki ama insanlardan daha güçlü varlıklar da var bizim gezegenimizde eminim ki onların gezegenlerinde bizim hayvanlarımızdan daha güçlü hayvanlar vardır

bi de ben şunu düşünüyorum eğer bizden o kadar ilerilerse mutlaka kendileri canlı tasarlayabiliyorlardır yani dnaları 20 milimetrekarelik çiplerle değiştirebiliyorlarsa kusursuz olarak 0'dan program yazar gibi dna yazıyorlardır

melez ırk yapma girişimlerinde doğrudan neden sorusunu sormak yerine insanlarda olup onlarda olmayan şey ne sorusunu sormak daha mantıklı olur bence

ama bu soruya da bi yanıt bulamadım ben :S

Sevgili Miltenberger, seni ortaya sundugu sarsıcı konularıyla sıtemızın saadettın teksoy u ılan edıyorum. :) konu cok guzel ve ılgınc. Senınle bır arastırma yapalım.

Bu chipler hangı hammaddeden yapılmıstır ? Dunyamızda bulunmayan materyallerden yapılmıssa zaten daha fazla soze gerek yok.

Bu chıpler alıcı mı ? verıcı mı ? 

Soz konusu chıpler ıncelendımı ? ınceleme netıcelerıne nasıl ve nereden ulasabılırız ?

Bırde ınsan vucuduna yerlestırıldıklerı bolgenın ozellıgı nedır ? mısal; kulak arkasına boyle bır chip konursa vucudumuzun hangı bolgesı/bolgelerı ıle ılgılı verıler karsı tarafa aktarılmaktadır.   

işbu bu cisimlerin orta kısımlarında genelde ince metal dilimleri bulunulduğu bildirilmekte En son Texas Üniversitesinde yapılan Biopsi ve analiz sonuçlarında da, bu cisimlerin dünyada bilinen 65 bine yakın elementin hiç biriyle uyuşmadığı ve farklı birtakım elementler içerdiği sonucuna varıldığı iddia edilmekte Bunun da, yerleştirlen bu mikrociplerin dünyadışı kaynaklı olduğunun en önemli bilimsel bir kanıtı olabileciğini düşünüyorum... ayrıca Dr Leir, ameliyatların ardından, cisimlerin yerleştirildiği yerin etrafında hiçbir enfeksiyon izine rastlanmadığını söylemiş, pek tıbbı tecrübem yok ama belki bu unsur da dünya dışı bir müdahalenin izlerini taşıyabilir ve özellikle ameliyatla çıkarılan bu yabancı maddelere karşı vücudun geliştirdiği tepkinin normalden çok farklı olduğunu vurgulanıyor olasıda enteressan... bu çiplerin alıcı mı yoksa verici mi olduklarına dahil hiç bir bilgi bulamadım belki de her iki görevi üstleniyordur lar:) nede olsa bunların dünya dışı varlıklar tarfından üretilmiş olduğunu varsayıyoruz...hehe bazen düşünüyorumda biz insanlar da aynı müdaheleleri sokak köpeklerinde ve buna benzer nesni tükenmekte hayvanlarda ne bileyim belgesellerde filan sıkça görüyoruz, herzaman söylemişimdir bir şekilde kontrol altındayız bana çok mantıklı gelmekte.. benden bu kadar sevgiler saygılar...!!

önemli bir konuya parmak basmışsın güzel paylaşım. bol resim ile zengin olmuş ayrıca eklemiş olduğun video benim için iyi oldu çünkü roger leir in "ufo hunters" dizisindeki çip operasyonu dışında pek görememiştim. ayrıca 2009 ufo ve yeni çağ kongresinde roger leir in yaptığı konuşmayı yazmıştım şuanda yanımda değil akşam eve gidince mutlaka bu başlık altına ilave edeceğim.

beğendiğine sevindim, kongrede yapılan konuşmayı sabirsızlık ile bekleyeceğim...

dostum inan şuanda yazamandığım için sinirliyim ajandam evde diil ofiste masamın çekmecesindeymiş yarın sabah yazacağım sabırsızlandırdığım için özür diliyorum. tabiki neler yazdığımı yüzeysel olarak hatırlıyorum ancak birçok rakamsal değerler madde isimleri işlem sıraları vardı onları hatırlamıyorum şuanda.

sevgilerimle :)

2009 ufo ve yeniçağ kongresi Dr Roger Leir in  konuşmasını sizlerle paylaşıyorum miltenberger dr roger leir ile ilgili kongrede almış olduğum notlara baktm ayrıntılı bir şekilde not almışım. bu başlık altına yazayım bunun yanı sırada forum konusuda oluşturmayı düşünüyorum. yorum olarak kaybolup gider. loger leir adında bir başlık ile daha fazla insanda okuyabilir.

saygılarımla

ilk önce hemen hemen bütün arkadaşlarımın beğenmesine sevindim, farklı teoriler ve bakışaçılarıda yakalık, ayrıca ra dostum evet konuyu biraz daha derin araştırıp bazı soru işaretlerini aydınlatabiliriz ama :) aman haa sadettin teksoy tarzı yapmayalım,arkasına ağaliyi takipta mistik avına çıkan beni çok güldüren bir ağebeyimizdi!...:))(hata birkeresinde cin filan çarpmıştı diye hatırlıyorum:)) ''aman haa...!!''

:))) saka yapıyorum. Sarlatanlık dız boyu. Sadettin teksoy gercek bır seytan cıkartma ayınıne katılsa o arkasından gelen gruptan once kacar gıbıme gelıyor. :))))

Saka bır yana o chıplerın analız raporlarına ulasıp paylasabılırsen bızımle cok memnun olurum.

Bır fake mı soz konusu yoksa gerceklermı ? Gerceklerse bızde mevcut olmayan bır bılesenden yapılmıs olması gerekıyor chıplerın.

RA istemis, benim de bir katkim olsun. Bu bulunan Implantler buyuk ihtimalle gercek. Bununla ilgii olarak RA'nin da istedigi video, doktorun analiz raporu videosu:

http://www.youtube.com/watch?v=pA9H2xVe5rQ

Ya göğsüğümün altında bir morluk var ve çok az 2mm gibi bişi de bir çıkıntı var onunda acaba böyle birşey mi diye düşnüyorum bunu ailemle ben kenelerin daha yeni ünlü olduğu zaman görmüştük acaba öyle birşey olabilir ? Doğum lekesi değil eminim çünkü daha yeni gördük küçüklükten beri fark edilir yani öyle birşey olsa. Çok mu paranoyağım acaba ? Bu arada Ra sizin Astral seyahat işi noldu ?

kulağımın arkasında geçenlerde farkettiğim bir şişlik çıkmıştı , ne olduğunu anlayamadm şişlik dediğim çok küçük birşey aynısı yanağımdada oldu sivilce olduğunu sandım ama sivilce olmadığı çok net ve belli kesinlikle böyle birşey olduğuna eminim deyebilirm , çünkü bazen okula gitmedğim oluyor ve ben o gün ile ilgili hiçbirşey hatırlamıyorum belkide kaçırılıp geri getirildim ama bildiğim birşey var bunlardan vücudumda olması büyük ihtimal kesin vardır demeyceğim ama büyük ihtimalle bide buna bağlı olarak burnum bir şekilde aniden tıkandıı ama bildiğimiz bi tıkanıklık değil aniden bir anda uyanıyorum ve burnum tıkanlı hasta falan olduğumu sandım spray sıktım geçmedi afedersiniz ama sümük yok tıkamış olan başka bişey sanırsam yada ben paranoyak oldum.

benim tahminim bu çiplerle uzaktan bizi inceliyorlar ; yani  her seferinde kaçırma zahmetine kalkmayıp istedikleri zaman istedikleri yerden bizim hakkımızda  bu küçük çiplerle yada ne denecekse işte aletlerle  deneyler yapıp deneyelerinin sonucunu öğreniyorlar bende böle bir fikir uyandırdı. bu arada paylaşımın çok güzel teşekkürler emeğine sağlık kardeş.

özelime gireni döverim :D

telefon konusmalarının rahatlıkla dınlendıgı, km lerce yukarıdakı uyduların oldukca net goruntuler alabıldıklerı, ınternetortamında yapılan yazısmaların, hangı sıtelerde dolanıldıgının bılgısıne ulasıldıgı gunumuzde, bir ddv nın senın asla hatırlayamayacagın ve bılemeyecegın bır sekılde vucuduna bır sekılde o chıp ı yerlestırmesı gayet normal. Hadı uzaylılar ozelıne gırdı doveceksın pekı dunyadan kımlerı doveceksın :))))

bu çiplerde görünürde hep faklı şekillerde ve boyutlarda  acaba hepsinin başkabir işlevi olabilirmi

Olabilir deney faresi gibiyiz resmen.

Dr.  Roger Leir [Alıkonulmalar ve Uzaylı çipleri]

Tanımlanamayan uçan cisimler, dünya dışı canlılar tarafından insanların alıkonulmaları ve bedenlerinde çeşitli deneylerin yapıldığı çiplerin yerleştirildi bir gerçektir. tüm raporlara bakıldığında alıkonmalar %60 gündüz, %40 gecedir. Türkiye, Güney Amerika… birçok dünya ülkesinde alıkonulmalar yogun bir şekilde rapor edilmektedir.
Alıkonulanların tariflerindeki canlıların fiziksel yapıları ve bedensel oranları birbirine çok benzemektedir. Gri deri, büyük kafa, büyük çekik siyah gözler, çelimsiz kollar ve bacaklar. Bu canlılar boyutlar arasında veya zamanda yolculuk ediyor olabilirler. Paralel evrenler var olabilir. Kimse dünya dışı canlılar konusunda tam olarak kesin bilgilere sahip değildir. Uzaylıların insanların vücuduna yerleştirmiş olduğu çipleri bir çok üniversitenin desteği ve bilim adamları ile birlikte cerrahi operasyon ile çıkartıp birebir inceledim. 15 cerrahi müdahalede bulundum.

Bir çip operasyonunu şu şekilde anlatıyor:

Hastanın vücudunda çip olup olmadığını incelenirken, radyo frekans testlerinin birkaçında dikkat çekecek değerde frekans dalgaları tespit ettik. Bu maddeyi (çipi) gauss ölçer ile incelediğimizde 10mgauss birim frekans yaydığını, bunun savaş üslerinin, uzay üslerinin uzay araçlarıyla; uydularla haberleşirken kullanılan frekansların aynısı olduğunu farkettik.

Bu cerrahi müdahalelerin hepsi kayıt altında gerçekleştirilmiştir. Aynı operasyon birçok kamera ile görüntülendi. Bilimsel ve askeri departman yetkilileride bulunmuştur ve şahit olduklarına dair belge imzalamışlardır. Operasyon yapılan tüm hastalarının isimlerini gizli tutmaktadır raporlara işlenirkende takma isim kullanılmaktayız.

Kan örneği alındı ve alınan kanda bir gariplik olduğunu tespit ettik. Obje röntgenlerde de görünmektedir. Hastanında belirttiği gibi gerçektende ayak parmağında bir obje vardı. Cerrahi operasyonlar yapılmadan önce sahşın röntgen ile ve birçok inceleme ile vücudunda bir parça olduğunun ispatlanması gerekmektedir. Eğer ispatlayamazsak cerrahi operasyonu gerçekleştirmemiz yasaktır. Objeyi (çipi) gauss ölçer ile incelediğimizde 10mgauss birim frekans yaydığını da teyit ettik. (operasyonun fotoğrafları gösteriliyor) parça sorunsuz bir şekilde tek seferde çıkarılmıştır.
Vücudunda çip bulunan hastanın evini incelemek istedik. Aletlerimiz evin heryerinde manyetik enerji tespit etti. Mutfaktaki metalleri bırakın tahta kaşıkta bile vardı! Evin çevresindeki ağaçlarda bile manyetik enerji vardı. Hastanın arabasında hatta lastiklerde bile vardı. Bahçedeki avokado ağacı ve hemen çevresindeki toprağa “bromain” denilen bir madde bulaşmış ve toprak saniyelik yanmıştı. Evde en yoğun manyetik enerjinin ölçüldüğü yatak odasına giden  koridora dışarıdan giren tüm ışıkları kapattıktan sonra koridor sonundaki pencerenin altında bulunan duvara özel ışınlar yansıtarak baktığımızda 4 parmaklı çocuk eli izi vardı. Ev sahibinin izni ile duvarın o kısmını dikkatlice kırıp aldık. Bu parçayı 48 saat laboratuvarımıza sonra soğutularak taşındığımız sırada muhafaza ettiğimiz kutuyu açıp bakmak istedik 4 parmaklı el izi duvar üzerinde dahada belirginleşmeye başladı kutunun içerisine düşmüş olan pul gibi parçacıklar birbirlerini çekerek bir  araya toplandılar. ( kişisel bilgi: hatıladığım kadarıyla, Dr Roger Leir şöyle söylemişti: duvara sürülen el izinin iki sebebi olabilir 1- dünya dışı varlıklar (ddv)  dünyadan kendilerine hastalık bulaşmaması için vücutlarına özel bir jel veya ilaç sürüyor olabilirler  2- üzerlerinde özel bir biyolojik elbise var bu elbisenin üzerinde koruyucu bir jel veya ilaç olabilir. Bu şekilde duvara sürülmüş olabilir. Duvardaki iz her ne ise evin manyetik alanında bir dengede olduğundan sabit duruyordu. Biz onu evden cıkardık ve dengesini bozmuş olabiliriz. Belkide duvarın parçasını soğutucu muhafaza ile bir başka laboratuvara taşırken kutuyu açmasaydık izde bir bozulma olmayacaktı.) 

Hastadan çıkartılan çipin bilimsel incelemesi :

( Dr Roger Leir sunumda bu resimli ve yazılı inceleme raporlarını bir slayt ile gösterdi )
“Optikal mikroskop” ile obje 100 kat büyütülerek inceleniyor ardından “Atomik Kuvvet Mikroskobu” ile maddenin yüzeyinin yapısı sonra “Scan Electronic” ile enerjisi, maddenin nasıl elementlerden oluştuğunu tespit edebiliyoruz. “SEM , EDX Mikroskopları” ile maddenin izotoplarını tanımlıyoruz.

İncelemenin sonuçları:

Hastadan çıkartılan çip meteorik demirden oluşmaktadır. Çipin içinde Uzaydan gelen meteorların üzerindeki maddelerle uyuşanlar bile vardır. ( Dr Roger Leir in çipin çapının 2mm olduğunu söylemişti bu notlarım arasında yok sadece hatırlıyorum )Çipteki uranyum dünyadaki uranyuma çok benziyor ama bu çipin içindeki uranyumun izotop oranı çok yüksektir. Objeyi 75 bin defa büyüterek incelediğimizde artık teknolojik bir yapıya sahip olduğunu görebiliyorduk. Bu metalin içinde nano iplikçikler olduğunu gördük bu sayede bizlerde daha gelişmiş nano parçalar üretmeyi öğrendik. Bu nano liflerin birkaç tanesi doğru birleştirilince dünyadaki yerçekimini aşabilecek bir yapı oluşturabilir. Örneğin: Japonya kumaşı bu nano iplikçiklerle kombine ederek tek bir elbisenin istediğimiz renkte olabilmesini sağlıyor.

Çip 75 bin defa büyütüldüğünde karbon nano tüplerini gördük bunları elimizdeki teknoloji ile üretmek çok zordur ve bu ileri teknoloji işlem çok çok ihtiyaç duymadığımız sürece üretilmemektedir. Çiplerin içindeki nano örgü sistemleri tamamen bir amaç için yapılmıştır. Bu nano örgü sistemlerinin bir çoğu bizim için yepyeni tasarımlardı o nedenle bunlara yeni isimler vermek zorunda kaldık: kurdela örgüsü, örümcek ağı, karmaşık örümcek ağı gibi çünkü öle görünüyorlar. Çipte sodyum kristali vardır ve bunları dünyada bulmak çok zordur. ( bu sırada çipin mikroskobik resimleri gösteriliyor) nano kurdelalar görüyoruz ve kusursuz şekilde düzenliler. Ovoid şeklinde maddeler gördük tüm bunların tam olarak ne olduklarını bilmiyoruz.
Bizler teknolojimiz ile maddenin nikel demir oranı testi ile dünyamıza ait olup olmadığını anlayabiliyoruz. Bu çipin içinde 60 den fazla farklı madde var  bazılarının ismi: thorium, uranium, ruthenium, iridium, palladium, rhodium…(slayt tan yazabildiklerim dahası vardı) ve asla tek başınına bulunamayan çevresinde farklı elementlerin bulunduran bir madde olan U238 bile vardı çipin içerisinde.

Şuna özellikle dikkatinizi çekmek istiyorum: bu çiplerin içerisinde biyolojik canlı var ve bu canlı metalden ürüyor maalesef biz bunu yapamıyoruz. Biz bunu yapabilseydik demirle metalle organ yapabilirdik. Bu canlı anladığımız kadarıyla çipin çalışmasında görevli: 2mm lik bu minicik çipin içinde bölümler odacılar bile var. Bu odalardan birinde nanofiber tüpler diğer adıyla enerji kutucukları var o canlı çip için ihtiyaç duyulunca bu enerji kutucuklarını alıp kullanıyor. Çipin üzerinde C, O, Si, Mg, Al, S, P materyalleri kılıf olarak kullanılmıştır. Bana göre bu non-metallic yapı da üretilmiş bir cihaz olabilir. Bu çipler S.E.M ve F.I.B şeklinde isimlendirdiğimiz insan vücudunun reddetmediği DNA ya zarar vermeyen bir yapıya sahiplerdir. Anladığımız kadarıyla bu zeki canlılar çipleri yerleştirecek oldukları kişinin DNA ve doku yapısına uygun olarak özel olarak üretiyorlar.

Dr Roger Leir in konuşmasına son olarak eklediği bilgiler :

Bir meteor bulundu bu kayanın içerisinde özel materyal paketleri var. Bu kayayı bulan kişi taşı kırmaya kalmış ve ortaya çıkan toz ile hasta olmuştur. Kitaplarımdan birtanesinde 1996 da Brezilyada düşen uzay gemisinde Roswell deki gibi canlılar bulundu bir canlı incelendi. Bu incelemeyi yapan kişi ile görüştüm. bulunan gemi ve canlılar Amerikaya taşındı.

not: sadece parantez içindeki yazılar bana aittir.
bilgiler 4.Ufo ve Yeni Çağ Kongresinden alıntır.

miltenberger arkadaşıma bu güzel başlığı açmış olduğu için çok saygılarımı sunuyorum. söz verdiğim gibi bu bilgileri sizlerle paylaşmak istedim.

Uzist bence senin şu burun tıkanıklığın çok normal bişi yattığın oda nemsiz ise normaldir.Herkese olur.Ama şu vücudunda çıkan sivilceye benzeyen şeyi iyice anlatır mısın rengi nasıl boyutları  ve kulağının arkadasında çıkan şeyler büyük ihtimalle sivilcedir bendede çıkıyor :) ama diğerleri çip olabilir .. Bana ve üzist e yardım edebilecek biri var mı tam olarak kesin konuşacak ?

Sayfalar