site içi gezinti...

Sorunlar devam ediyor,sayfalarda atlama yapılamıyor,int.bağlantısı kopmuş duruma geliniyor bir önceki sayfaya tıklayınca tekrar sitenin içindesiniz..sorun bu...

Geliştirme çalışmaları yapıyoruz, kimi zaman mecburen yayında kesinti yaşanabiliyor ama bu minimum düzeyde. Ana sayfamızda bu duruma ilişkin bilgilendirme notumuz bir süredir duruyor. Teşekkürler..

Evet bu aralar sitede bazı donmalar yaşanıyor .Bilgisayarımda web ile ilgili herhangi bir sorun yok.Diğer sitelerde bu tip problemleri yaşamıyorum.

Örneğin bir yorumu okumak isteyip tıklayınca sayfa açılmıyor.Ama bunu herzaman değilde ara,ara yapıyor.

Sayın stars zaten gerekli cevabı vermiş,sadece bir üye-kullanıcı olduğum için bilgi amaçlı olarak yazdım.Teşekkürler...

onceden sohbet bolumu vardı bi konu hakkında konusabılıyoduk bole kotu oldu stars .(

Evet sohbet bölümünü mecburen kaldırdık. Çünkü o hizmet için kullandığımız servis veren firma Google inc. tarafından yasaklandı biz de mecburen farklı alternatifler üzerinde çalışmaya başladık.

Ayrıca bir arkadaşımızın yorumunu okumak isteyince başka bir arkadaşımızın yorumu çıkıyor.Mesela şimdi ukikar ın yorumuna bakmak istiyorum tıklayınca başka yorumla karşılaşıyorum.

Muhtemelen böyle sorunlar tabii olacaktır,İnş.bir an önce düzeltilir.

Lütfen böyle yorumlarınızı bize her türlü sıkıntıda bildirin. Bu süreçte gözümüzden kaçan durumlar olabiliyor, bu aşamada bu tarz yorumlarınızla sorunları saptayabiliyoruz. Ayrıca önümüzdeki günlerde "Ufoloji.net'de istediğiniz yenilikler" gibi bi başlık açmayı da düşünüyorum.

iii geceler geçen gün bir forum  konusu açmıştım , sonradan silinmiş. nedenini öğrenebilirmiyim yanlış bir şey mi yazdm veya yaptım ? ilk kez forum konusu  açmıştımda . teşekkürler

Sanırım "BÜYÜK HARF" kullanmıştınız. Bu yüzden silinmiş olabilir.

teşekkürler

 

Bu aralar site içi gezinti biraz yavaş gibi.Sorun bende mi acaba,yoksa genel bir yavaşlama mı oluyor ?