Martyn Stubbs - Gizli NASA yayınları 2001 (The Secret Nasa Transmissions)

Martyn Stubbs Kanada , Vancouver Şehrinde yaşamaktadır. 2001 sonu ile 12 yıldır Nasa nın uzay operasyonlarının görüntülerini kaydetmektedir. 2500 saatten fazla uzay operasyonu kaydı vardır. Elindeki görüntülerin hiçbiri yalanlanmamıştır orjinal belgelerdir.

Martyn Stubbs kaydetmiş olduğu görüntülerin bazılarında insan gözünün yakalayamayacağı bir takım tanımlanamayan ışık hüzmelerinin olduğunu video profesyonel yöntemler ile incelendiğinde ortaya çıktığını belirtmektedir. Özellikle STS-48 , STS-161 ve Atlantis mekiğinin uzay operasyonu üzerinde durmaktadır. Cnn in bir canlı yayınından kaydetmiş olduğu görüntüde bile bu ilginç ışınları yakaladığını belirtmektedir.

Benim en çok ilgimi çeken Nasa Uzay Üssünde astronotların dışarı çıkmalarını gerektiren bir görev sırasında kapıyı açılmadıklarını bunu Houston Uzay Merkezine belirttiklerinde Uzay Merkezi , üssün dışarıdaki kameralarından kapıyı kontrol ettiklerinde ise açılmasına engel olacak hiçbirşeyin olmadığını  astronotlara belirttikleri halde yinede uzun bir süre kapı açılamamıştır. İşte bu görüntülerde Stubbs çok ilginç ışınların kapının önünde dans ettiklerini farketmiştir görüntüler belgeselde mevcuttur.

The Secret Nasa Transmissions (belgeselin tamamı) ;

Uzay üssünün kapısının açılmasına engel olan ışınlar ;

Ufoloji Forum: