Cumhurbaşkanı uzaylılar tarafından kaçırılmış

Rusya’nın Kalmukya Özerk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Kirsan Ilyumzhinov uzaylılar tarafından kaçırıldığını öne sürdü. Aynı zamanda Dünya Satranç Birliği Başkanı olan Ilyumzhinov, götürüldüğü uzay aracında uzaylılarla görüşme yaptığını iddia etti. Kalmuk liderin iddiası Rusya Meclisi’ne de taşındı. Bir Rus milletvekili Cumhurbaşkanı Medvedev’den iddiaların araştırılmasını istedi.

 Hazar Denizi’nin kıyısındaki küçük Budist ülkeyi, dünya satrancının merkezi haline getirmesiyle tanınıyor.

Ancak Kalmuk liderin iddiası beklediğinden fazla ses getirdi. Rus Milletvekili Andre Lebedev, Cumhurbaşkanı Medvedev’e bir mektup yazarak iddiaların doğru olup olmadığının araştırmasını istedi.

Aynı zamanda Kalmuk liderin cumhurbaşkanlığı yapabilecek durumda olup olmadığının da araştırılmasını isteyen Lebedev, “Bütün bunların koca bir şaka olmadığını varsayarak, Ilyumzhinov’un uzaylılara Rusya’yla ilgili devlet sırlarını verip vermediğinin de araştırılmasını istiyorum” dedi.

Rus vekil ayrıca, hükümet yetkililerinin uzaylılarla karşılaşması halinde uyması gereken talimatlar olup olmadığını sordu.

LONDRA (DHA)

Ufoloji Forum: 

inanmamak için hiç bir sebep göremiyorum sıradan bir insan değil adam cumhurbaşkanı daha ne olsun dünyada kaçırıldığını söyleyen veya düşünen binlerce belkide milyonlarca insan var (mayaları-sümerleri saymıyorum bile)

artık ddv ların kendilerini alenen göstermesinin zamanının geldiğini düşünüyorum

 

bir cumhurbaşkanıda tüm kariyerini hiçe sayıp riske atmaz.Doğru olabilir