Hitler'in yükselişinin ardındaki sır ve Nazi UFOları

 

 

I.Dünya Savaşından sonra Almanya sokaklarında açlık ve hastalık kol geziyor, halk Versay Anlaşmasının ağır yükleri altında eziliyordu. 1919 yılında Münih’te Alman halkını bu sefaletten ve açlıktan kurtaracak bir parti doğuyordu; Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi. Görünüşte sadece aşırı milliyetçi bir partiydi. Ama bu perdenin arkasında yıllardır yer altında faaliyetlerini sürdüren okült Pan-Cermenist ve Aryan örgütlerin son halkası olan Thule Tarikatı vardı.

Partinin ön planında Adolf Hitler gözükse de partiyi eline alan örgüt Guido von List, Helena Petrova Blavatsky, Lanz von Libenfels gibi okültlerin etkisi altında kalmıştı ve perde arkasında da Baron Rudolf von Serbottendorf, Dietrich Eckart, Alfred Rosenberg, Heinrich Himmler ve Hans Hörbiger gibi gizli öğretilerle uğraşan isimler vardı.

1933 yılında NSDAP’ın Almanya’nın başına geçmesiyle ülkede her şey değişmişti. Kısa sürede bilim ve sanayi alanın da öyle gelişmeler yaşandı ki ülke tüm dünyaya kafa tutar hale gelmişti. Nasıl olmuştu da savaştan sonra ekonomik yıkıma mahkum olmuş ve her türlü savaş makinesini üretmekten men edilmiş bir ülke, II.Dünya Savaşı sırasında ilk jet motorlu savaş uçaklarını, hayalet uçağın atası olan Horten’ı, Tomahawk, Cruise,Skut füzelerinin atası olan V-I ve V-II roketlerini, en önemlisi de atom bombasını nasıl yapabilmişti?

En ilginci de Almanya’yı işgal eden müttefikler Thule örgütünden bazılarının ayrılarak oluşturduğu Vril örgütünün ismi ile Haunebu adını taşıyan üzerlerinde Nazi sembolleri olan UFO fotoğraflarına ve çizimlerine rastlamışlardı.

III.Reich’ın sır dolu tarihi bunlarla da sınırlı değildi. Adolf Hitler 1924 yılında Landsberg Hapishanesinde mahkum olduğu yıllarda yazdığı Kavgam’da bahsettiği ve dünyanın kurucusu olarak işaret ettiği Ari Irk kimlerdi? Irksal miraslarını araştıran Ahnanerbe örgütü başta Tibet olmak üzere dünyanın dört bir yanında ne aramıştı ve ataları olduklarını iddia ettikleri Ari Irk’ın kökenleri neresiydi? Naziler neden kendilerine binlerce kilometre uzaklıkta bulunan buzlarla kaplı Antarktika kıtasına bir çok keşif gezisi düzenleyip buraya sahip olmak istemişlerdi? Ve Nazilerle ilgili tarihin tozlu raflarında saklanmış birçok sır neydi…

 

Kitap tüm interaktif satış sitelerinde;

 

http://www.idefix.com/kitap/hitlerin-yukselisinin-ardindaki-sir-ve-nazi-...

 

Pazartesi günü itibariyle de D&R, Inkılap, İmge, Dost, Remzi, Megavizyon vs. gibi büyük kitap evlerinde...

Ufoloji Forum: 

ne güzel okuyorduk, bari birkaç sayfa daha yayılasaydınız da merakımız giderilirdi :)

Offf bu kıtap ben bana gore. Kacırmamam lazım. Tesekkurler Gunther :)

Arkadaşlar kitabı tüm D&R'lardan temin edebilir ayrıca D&R'ın interaktif satış sitesinden de sipariş verebilirsiniz;

 

http://www.dr.com.tr/Product.aspx?pid=0000000310488

Okudum Ben Dün Bitti Güzel Kitap

valla benim bu konularda pek araştırmam yok ama yine sırası gelmişken (hesapta) kutsal metinlerden bir ayete dikkat çekeyim de-belki o kendini "müthiş iyi Allah" olarak tanıtmış olan ama aslında teroristin ve arkadan gizli kapaklı işler çevirenin en iyisi olan ile > sizin gözlemlediğiniz ufolar hakkında bir bağlantı kurabiliriz.

 

bakın o israiloğullarına Firavun egemenliği altında utandırıcı bir azap ile eziyet ettikten sonra>onları,kovulmuş şeytanlar olarak serbest bırakmasının hikayesini burada başka bir başlıkta anlatmıştım.

hani o azap onlara yetmemişti de>hesapta çok kutsal tanrı "hak yol"u da çok kutsayıp uzatmak isteyince>Musa'nın ardından nice peygamberler göndermişti.en sonunda süper kurtarıcı mı-yoksa süper aldatıcı mı olduğu henüz tam olarak belli olmayan Mesih İsa gelip "bakın çocuklar ben size ekmeğin yumuşak kısmından veriyorum" deyip,sırf boşa vakit kaybetmeyi insanlara erdem olarak yutturmaya çalışınca>azaptan yeni çıkmış İsrailoğulları;"ya Mesih,bi git işine-zaten derdim başımdan aşkın!" demişti.

o zaman da İsrailoğulları Allah tafaından "hak" olarak lanetlenmişti ya?

işte şimdi bu İsrailoğullarının lanetlenmesini ve Kuran da (aslında) apaçık bir şekilde yazan bir ayeti hatırlatacağım sze.

bu ayetin Nazilerle ve onlara göksel bazı güçlerin yardımcı olduğu konusu ile de çok alakası var!

bakın ne diyor bizim süper iyi Allahımız;

 

"Biz onların üzerine güçlü kullarımızı gönderdik..onlar,onları(İsrailoğullarını) kapı kapı arayıp soruyorlardı!"

 

işte ayet bu.bu kadarı aklımda kalmış.ama ben bunu ilk okuduğumda bile hemen almanların yahudilere yaptığı kıyımdan bahsettiği anlamıştım!

şimdi sırası gelmişken size de açıklıyorum.

Kuranda biryerde İsrailoğularına yaplıacak ağır bir düşmanlıktan bahsediliyordu.hangi sure olduğunu hatırlamam ben.

"yaptık" "gönderdik" demesine aldanmayın.çünkü O,başlangıçta ve sonda olandır.henüz Kuranın indirildiği çağda olmamış birçok şeyden bahsederken "yaptık" "o iş bitti" gibilerinden çok kereler konuşuyor zaten o.

o yüzden "yaptık" gönderdik" demesine aldanmayın.buradaki bahsedilen "güçlü kullar" kesinlikle Nazi Almanyasıdır.

ve hatta ayetin devamında;İsrailoğullarının dünyanın dörtbir bucağına dağıtılacağından da bahsediliyor.hatta bunlardan İncil de bahseder.

 

neyse sırası gelmişken bunu da söyleyeyim dedim.