SKYNEWS İzlanda volkanının içinde V şeklinde uçan Ufolar görüntüledi.

SKYNEWS kanalında yayınlanmış bu görüntü son volkanik hareketlerin sadece biz insanların ilgi alanı içinde olmadığına bir kanıt sanıyorum.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=EmY6LmUvIcY]

 

Ufoloji Forum: 

Güzelmiş :)

cok ılgınc. o cısım ne acaba ? ve orada ne arıyor ?

sence ne arıyor? nasıl ki dünyalı bir fotografçı volkanın yakınında çekim yapıyorsa onlarda bu doğa olayını inceliyor olabirler. ama daha ilginç olanı şu ; neden V formasyonu . bu formasyonun sebebi nasanın ve diğer uzay araştırmaları yapan milletlerin logolarında ve tüm uzay görevi logolarında kullandığı işaret (sonic wings)olabilir mi? hatta bu işaret 7 sayısına da benzer. belki de insanoğlunun gizli bir anlaşması vardır bu varlıklarla nedersin?

sky newsk yazısı sürekli hareket ediyor demekki bişeyler saklıyorlar

göçmen kuşlar,hep "V" şeklinde göç ederler..

göçmen kuşları v şeklinde göç ederler abicim. ama o kül bulutun içine giren canlı ölür galiba. sanrsam ilerleyen günlerde ne olduğu ortaya çıkar.

göçmen kuşlarınıda pek andırmıyo ama ilginç tabi kuşunda orda ne işi var diyesim geliyo

gocmen kuslar olabılır. bu ıhtımalde aklıma geldı ama gocemn kusların faalıyette olan bır yanardagın yakınından, kul bulutunun, yuksek sıcaklıgın, yuksek gazların yogun oldugu bır bolgeden gecıyor olması ılgınc degılmı ? ılla bır ufo dur meselesıne tabıkı cekmek ıstemıyorum.

ALIN BENDENDE UÇUK BİR AÇIKLAMA.VOLKAN UFOLARIN KALDIKLARI YERDİ .VOLKAN FALİYETE GEÇİNCE MECBUR ÇIKMAK ZORUNDA KALDILAR.

 

Daha neler çikar neler.?

Bence ufo olması muhtemel, çünkü ufo gözlemlerinin bir çoğu yer altı kaynaklari, askeri birlikler ve doğal afetler öncesi ve sonrasi çok raslanan bi gerçek burdada faliyette olan bi yanardağ incelemelerini çok dağal buluyorum.2012 yılına yaklaşirken doğal afetlerina artması UFO gözlemlerininde artmasina yol açıçak diye düşümüyorum.

arkadaşlar bir de şu videoyu incelerseniz sanıyorum bir benzerlik bulacaksınız.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=-ga6iEiFIJU]

Kuş da olabilir tabii ama biraz fazla kontrast var kuşa göre..

%90 ihtimal ufo olabilir

Çoğu arkadaş bu görüntünün kuş sürüsüne ait olduğunu vede olabileceğini söylüyor. Fakat faaliyete geçmiş bir yanardağdan çıkan gaz bulutunun üzerinde canlı hayvanın bile uçabilmesi gayet imkansız bir durumdur. Ayrıca dünya üzerinde bir canlının bu gaz bulutun içerseinde uçmasını bırakın bir uçak bile uçamaz. Zaten bu durumdan dolayı yaklaşık bir hafta boyunca uçakların uçuş seferleri iptal olmuştu.

Artık gerisi siz düşünün. :))