''Uzaylılar 35 Türk'ü kaçırdı''

özellikle en sonda konu var uzaylılar dünyayı gezdiriyor. diye bende gezinirken buldum konuyu :::

Uzaylılar 35 Türkü kaçırdı..

Türkiye'deki en önde gelen UFO ve uzay bilimleri uzmanından çok ilginç sözler.

Sirius UFO Uzay Bilimleri’nin kurucusu Haktan Akdoğan anlaşılması zor ve bir o kadar da esrarengiz biri.. Bugün gazetesine verdiği röportajda çok ilginç sözler sarfetmiş: 
1- Uzaylılar 35 Türk'ü kaçırdı..
2- Türkler’in spermleri ile melez ırk yapacaklar
3- Mevlana UFO’larla görüştü
4- Allah’a inanıyorlar
Sizi, bu dünya dışı varlıklar konusunu incelemeye iten şey sadece içgüdüsel bir merak mıydı yoksa siz dünyamızı bu varlıkların gelişine hazırlamaya çalışan, gerçek kimliğini şimdilik saklayan bir uzaylı mısınız?
Ha ha ha...(Gülüyor) Benim dünya dışı varlıklara merakım çocukluk yıllarımdan kalma... 12 yaşındaydım. Hatırlarsanız 'Uzay Yolu' adlı bir film vardı, onunla başladı her şey. 22 yaşında Amerika'ya gittim. Olayın içine girdikçe bu konuyla ilgili çok fazla kanıt olduğunu gördüm.
Ben soruma istediğim cevabı alamadım. Bir insan işini gücünü bırakıp niçin kafayı uzaylılarla bozar?
Benim dört tane gözlemim oldu.
Nasıl yani?
Dört defa UFO gördüm. Hatta son iki gözlemimi iphone'la belgeledim, fotoğrafını da çektim geçen sene.
BEN UZAYLI GÖRMEDİM
Son gördüğünüz UFO'yu nerede görüntülediniz?
2008 Kumburgaz'daki araştırmaları yaptığımız dönemlerdeydi. Evdeydim camdan dışarı bakıyorken gördüm. Cihangir'deki evimin üç yüz metre önünde göründü. Öğleden sonra 3 gibiydi. Bir anda yok oldu. Bir tanesi 1996 yılında Tarabya'da oldu. Bir tanesi de Amerika'da yaşarken olmuştu, okulumun yakınlarında yazlık bir bölgedeydim.
Hiç uzaylı gördünüz mü?
Öyle bir gözlemim olmadı.
Uzaylılarla tanışma faslı rüya şeklinde de olabiliyormuş...
Tabii olabiliyor. Benim de gördüğüm farklı rüyalar var. Rüya gibi zannediyoruz ama belki onlar rüya değil. Herkes gördüğünü rüya zannediyor.
Bu işten maddi bir çıkarınız var mı?
Tam tersi. Çok şeffaf çalışıyoruz. Hatta cebimden yüzbinlerce lira harcadım.
Uzaylı ve UFO görmek size de bize de ne kazandıracak?
En önemlisi insanlık yeni bir kimliğe bürünecek. Dünyalı olduğumuzu söyleyeceğiz ki bu bizim üst kimliğimiz olacak.
Tüm dünyanın uzaylıların varlığını kabul etmesi; ülke sınırlarını ortadan kaldırır mı, savaşlar biter mi?
Evet. Hepsi gerçekleşir. Gökten gelen göksel bir şey insanlığı birleştirebilir, ülkeler arası barışı sağlar.
ARAMIZDA DOLAŞIYORLAR
Aramızda, yarı uzaylı yarı insanlar var mıdır?
Evet. Rutin bazı görevleri vardır, yapar ve giderler. Sinemada, tiyatroda yanına oturur, algılayamazsın.
Türkiye'den sperm ya da yumurtalık çalan uzaylılar da var mı?
Türk erkeklerden sperm, kadınlardan yumurtalık alıyorlar. Yapay döllenmeyle uzayda melez bir ırk yaratıyorlar.
Vatikan UFO’ların varlığını kabul etti...
Vatikan’ın gözlem evi müdürü açıklama yapıyor. “Evet UFO vardır diye. Bizim dinimize ters değildir” diye...
Dünyada kaç kişi UFO görmüş?
Dünyada altı milyar insanın 350 milyonu UFO görmüş. Ronald Reagan da gördü. Robie Williams kaçırıldığını düşünüyor. Migk Jagger ve John Lennon da.
CEM YILMAZ UZAYLILARI SEViMLi GÖSTER
Türkiye'de sizin bildiğiniz uzaylıların varlığına inanan ünlü isimler var mı?
Bunların arasında kurduğumuz müzeyi gezenler de oldu. İlhan İrem, Çiğdem Tunç, Cem Yılmaz, Yonca Evcimik, Yaşar, Mahzar Alanson, Nil Karaibrahimgil, Toprak Sergen, Sertap Erener, Deniz Arcak, Tarkan, Ayşegül Aldinç, Füsun Önal, Sezen Aksu, Şevval Sam, Angelika Akbar, Işın Karaca, Melike Demirağ, Yıldo, Harun Kolçak, Deniz Pulaş, Engin Koç, Yosi Mizrahi, İpek Tenolcay, Ziya Kürküt, Kıraç, Masuh Mahruki.
Aralarında UFO gören var mı?
Harun Kolçak, Melike Demirağ, Füsun Önal, Işın Karaca, İlhan İrem, Hülya Avşar, Yıldo. Füsun Önal evinin balkonundan UFO görüntüsü çekti n Cem Yılmaz da UFO'larla fazlasıyla ilgilenen biri...
Evet, Cem sevdiğimiz bir arkadaşımız... Evet kendisiyle de görütük. Onun sayesinde uzaaylıların kötü korkunç görüntüsü gitti. Sevimli ve iyi halleri geldi.
ADAM KAÇIRANLAR GRiLER
Bu adam kaçırma olayını hangi uzaylı türü yapıyor sizce?
'Griler' dediğimiz bir tür... Genetik çalışmadır bu.
Kaçıracakları kişiyi neye göre seçiyor?
Her gruptan, her çevreden kaçırılan insan var. Bu, dağdaki çoban da üniversitede bir eğitim görevlisi de olabilir. Kimisi farkında, kimisi rüya zannediyor.
Reyhan Karaca gibi. O da rüya gördüğünü sanmıştı...
Evet. Daha da ilginci; bir kadının kimseyle ilişkisi yok. Doktora gidiyor ve hamile olduğunu öğreniyor. Hipnozla kaçırıldığı öğreniliyor. Hipnoz bilinç altını konuşturuyor.
35 TÜRK UZAYA ALINDI KANIT VAR
Kaç Türk'ün kesin olarak uzaylılar tarafından kaçırıldığını ispatladınız?
300'ün üzerinde kaçırıldığını söyleyen insan geldi. Ama 35'i kesin.
Çip olayı nedir?
Kaçırılan insanların vücutlarında bulunan çipler var. Hipnoz halindeyken anlatıyorlar. Trans halindeyken bütün bilinç altı kayıtları ortaya çıkar. Harvard Üniversitesi'nden, Temper Üniversitesi'nden bir çok bilim adamı bu konunun içine girdi. Çünkü artık elimizde fiziki kanıtlar da var.
Türk mağdurlarıdan çip çıktı mı?
İncelendiler, ameliyatla çıkarıldı. İşte Doktor Roger Leir yaptı. Bunlardan 15 tanesini çıkardık. Çiplerde dünyada olmayan bir takım elementler ortaya çıktı.
ALLAH'A İNANIYORLAR, DİNDE YORUMSUZLAR
Mevlana Yunus Emre uzaylılarla temasa geçmiştir. Yaşar Nuri Öztürk, Süleyman Ateş bana destek verir...
Uzaylıların dini var mıdır?
Onlar da Allah'a inanıyor, Yaradan'a inanıyorlar. Allah'ın kurduğu evrensel bir sistem içinde hareket ediyor her şey. Din konusunda yorum yapmıyorlar.
Size destek veren din adamları kimlerdir?
Yaşar Nuri Öztürk, Süleyman Ateş, Celal Yeniçeri, Bayraktar Bayraklı. Eski Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Nuri Yılmaz Uşak'ta UFO görülmüştü, ardından açıklama yapmıştı, "Evet UFO olabilir. Bizim dinimize ters değil. Kuran da da zaten birçok ayette bununla ilgili bilgiler var" diyordu.
Uzayda yaşayan kaç uygarlık vardır?
Olasılık hesaplarıyla gidersek uzayda yaşayan milyarlarca uygarlık var.
17 Ağustos depremi öncesinde fay hattı çevresinde UFO’lar görülmüş, bunu siz de açıkladınız. Uzaylılar depremi tetiklemiş olabilirler mi?
Hayır hiç alakası yok. Tabii ki onların teknolojileri bizden çok ileri olduğu için böyle bir depremi önceden bilmeleri normaldir. Sel felaketlerinden çok, deprem ve volkanik hareketlerden haberleri oluyor. Ama onlar yapmıyor.
Fay hattında 17 Ağustos öncesi gibi UFO artarsa bu sefer siz ne yapacaksınız?
Deprem tehlikesi olduğu ihtimalini düşünüp, yetkililerle paylaşacağız. Uzaylılar iyi niyetli. İsteseler dünyamızı bir iki dakika içinde istila ederler. Onlar böyle bir şey yapsa dünyada hiç birşey çalışmaz.
REYHAN KARACA’DAN ÇiP ÇIKABiLiR
Türkiye'de sevgili Reyhan Karaca'nın dışında kaçırıldığını iddia eden insanlar var mı?
Tabi tabi var. Reyhan Karaca'yı biz çok ciddiye alıyoruz. Ön yargılı değiliz. Bir ön görüşme yaptık kendisiyle, kırk dakika kadar. 7 ay önceydi. Bana yaşadıklarını detaylı anlattı. n Doğruyu söyleyip söylemediği nasıl anlaşılır? Kendisine hipnoz yapacağız. Kaçırılmış olabilir.
Onu kaçıran uzaylı türü sizce hangisiydi?
Bana, "Tenleri karides kabuğu gibi. Koca kafalı ve büyük siyah gözlü. Cinsel organları yok" demişti. Reticuli'ler, 'kertenkele' dediğimiz tür...
PEK ÇOK İNSAN UFO İLE DÜNYA TURU YAPTI
Uzaylılarla dünya seyahati de yapmış olabilir mi? Bunlar yaşanan şeyler. Birçok insan bunları yaşadı. Hepsi olabilir.
Araştırmaların sonucunda Reyhan Karaca'dan da çip çıkabilir mi yani?
Çıkabilir. Bu gerçek bir olay. Bir çok insana yerleştirilen bir hadise... O olasılığı göz ardı etmiyoruz. Şaşırmıyoruz. Ama bu gerçekten Reyhan'ın etkilendiği bir film de olabilir, kafasında kendisinin kurguladığı bir şey de olabilir.

Ufoloji Forum: 

predator dostum güzel konuya deyim yapılmış. bunları okudukça ufolara merakım iyice artıyor. benim merakım isetamamen içgüdüsel dir.

bu yazıyı çok önceden okumuştum etkileyici vede mantıklı

bence haktan beyin kendine sakladığı veya saklamak zorunda olduğu o kadar çok bilgi var ki!!!! 

adam herşeyi anlatsa bu millet ne yapar  adamı deli sanan okadar çok insan varki adamcağız bir çırpıda anlatamıyor herşeyi

????

' Onu kaçıran uzaylı türü sizce hangisiydi?
Bana, "Tenleri karides kabuğu gibi. Koca kafalı ve büyük siyah gözlü. Cinsel organları yok" demişti. Reticuli'ler, 'kertenkele' dediğimiz tür... '

Kertenkele dedigimiz tur Reptoid/Reptilian/Draconian olarak bilinen ve Alpha Draconis sisteminden gelen varliklar degil mi?

Reticuli veya Zeta Reticuli 1 ve 2'den gelen 'The Greys' olarak bilinen varliklar degil mi?

Haktan beyin bunu boyle karistirmasi cok garip olmus, alintida hata yok di mi nasi olcak ki..


haktan akdoğan
ufo konusunu, bi sekilde kendine prim yaptirmak icin kullanan biri bana göre

Olabilir neden olmasın ?

Ama adam hakkıyla anlatıyo ?

uzay yolu ve uzay 1999 muhteşem dizilerdi.o zamanlar tvler siyah beyazdı.Ağaçtan uzay gemileri yapıp uçururduk.Benim uzay merakımda o zamanlar başladı.Muhtemelen aynı yaşlardayız haktan bey ile

Özellikle S.Kubrick'in uzay 1999'u yazlık sinemada,beyaz perdede..ne etkilemişti bizleri..geçen yıl aynı filmi indirip flash bellekle pc den seyredince nedense aynı etkiyi bırakmadı bu yeni teknolojik yaşam..hiç bir film bu kadar etkilememişti beni halbuki..uzay yolu dışındaki diziler(pandorassa çiftliği vb.)gereksiz gibi geliyordu,ama JR youing i Taa Amerikalardan Getirmişlerdi Türkiyeye..Spak'a kimse davetiye göndermemiş anlaşılan,Bir yerde okumuştum Dizideki kaptan Kirk ü o kadar etkilemiş ki evinin bodrumunu uzay gemisi gibi dekor yaptırmış.

Arkadaşlar UFO temasçıları hakkında bu güne kadar bir çok örnek görüp okumuşuzdur eminim.benim için ilginç olanı Klarer adlı kişinin kendisine iletilmek üzere ışıkla ilgili söylenenler.Eğr Işıkla ilgili önümüzdeki yakın gelecekte bu yazılanlarla çakışan yada örtüşen bilgiler ortaya çıkarsa Dünya ve ufolarla ilgili asıl paralellik o zaman ortaya çıkacak.ben alıntıyı aktarıyorum.

Güney Afrika’nın en ünlü temasçısı Elizabeth Klarer’ın çok etkileyici bir öyküsü vardır. Dragon dağları eteklerinden, Meton gezegeninden gelen Akon adlı uzaylıyla olan ilişkisi ve doğurduğu yıldız çocuğa kadar uzanan bu öykü; Zulu kültürü, uzayın itici gücüne, İngiliz istihbaratı ve Kraliyet Hava Kuvvetleri ile ilgili pek çok olayı kapsamaktadır. Klarer, olağandışı açıklamaları ve iddialarıyla, NASA ve Moskova da dahil, bilim çevrelerinin oldukça dikkatini çekmiştir. Ve Elizabeth'e Akon tarafından verilen bilimsel bilgiler ve açıklamalar, akademisyenlerce dikkate alınmış ve bilime büyük katkılar sağlamıştır..

Klarer İngiltere’deki Cambridge Üniversitesi’nde meteoroloji eğitimi almış ve Güney Afrika Hava Kuvvetleri UFO Departmanı’nda UFO gözlemciliği görevi yapmıştır. Temaslarında elde ettiğ bilgileri paylaşmak için, bilim adamlarının uluslararası toplantılarında “ışığın sırrı” konulu konuşmalar yapan Klarer, 1983’te Lordlar Kamarası’nda da bir konuşma yapmış; çalışmalarından biri Birleşmiş Milletler’de okunmuştur. 1986 yılında ABD’ye giden Klarer, NASA’yı ve bir çok bilim adamını ziyaret etmiştir.

 Işıkla ilgili aktarılanlar:

“Tüm yaşamın ve evrenin anahtarı ışığın harmonik etkileşiminde yatmaktadır. Gezegen sistemlerindeki, yıldızlardaki ve yıldızlararası uzayın derinliklerindeki varoluşun bütünü ışığın görünen ve görünmeyen dalgalarından oluşmaktadır. Tüm enerji, madde, sıvılar, gazlar ve tüm yaşam, oksijendeki ışık mikroatomlarının serbest bırakılmış halidir.”

“Zihin gücü, manevi dayanıklılık, ruha erişme ve düşünceler, hepsi farklı hızlardaki ışık dalgalarından, ya da mikroatomlardan, oluşmaktadır. Işığın harmonik titreşimlerinin formülü bulunduğunda, mikroatomların şekli değişen düşüncelerle birlikte değişecektir.”

Foton çağından söz ediliyor gibi.

İşte CERN deneylerinin sonuçları ilerde bu tür bilgilere kavuşulması yada kapı açması...benim beklentim bu..

özellikle şu cümle çok etkileyici:

Tüm enerji, madde, sıvılar, gazlar ve tüm yaşam, oksijendeki ışık mikroatomlarının serbest bırakılmış halidir

DDV lar ''oksijendeki ışık mikroatomlarının serbest bırakılmış halini biliyor olması gerekiyor bu durumda.

Aşağıdaki linkte ufo contacts hakkında detaylı bilgiler var,İngilizcesi iyi olanlar için..

http://www.galacticdiplomacy.com/contact-guide.htm

guzel paylasım

Güzel paylaşım.