51.Bölgede Hapis Gören Canlı Uzaylılar

sevgili predator bu videonun brezilyalı bir 3d animasyon ekibi tarafından yapıldığına dair bir açıklama okumuştum.(beni yanlış anlama amacım heves kırılması yaratmak değildir.)

ama 2.ci video gerçekci geldi biraz 1.ciden bende pek inanamadım

CGI

sahte olabilir.

Sevgili anah, veya insanların oyle bılmesını ıstıyor olabılırler mı ? buda bır ıhtımal.

Sevgılerımle

Evet ben de herseyi beklerim. Fakat gene de bu UFO'larin varligini veya uzaylilarin varligini curutmez, iki teoride (USA ve UFO) bence gercektir ve birlikte var olmuslardir.

hayallerin ötesine bir gün gececğiz ama biz göremeyeceğiz..insan beyni her daim mucize ve sırlar peşinde ve asla kurgusal bir mantık reel olanla yer değiştirmeyecektir...uzaylı ve ya değil Şunu Bilmek en azından ateşe su dökmektir...amerika ve rusya bu varlıklarla mrb demişse şuan ne ben bu yazıyı yazardım (çünkü ölüydük) nede sen ordan fake mi değil mi diye düşünmezdin...Eğer ki uzaylı denen varlıklar zalim namussuz iseviliği hunharca harcayan abd ve rusya ile iş birliği yaptıysa o halde uzaylılar ne iyidr nede zekidir...Ancak İyi ve Zeki Süper Olabilir ve ancak Mükemmellikte asla siyah bir toz yoktur...Bırakın yaratık mış ele gecirilmiş hep demişimdir az mantık sen ele gecirsen yada nasıl geciriyorsan süper varlığı ele düşün ne yapardın bir asıra yakın testmi :)) eğer anlaşmışlarsa teste gerek yok anlaşma yoksa zaten amerika yoktur...tşklerimi ve saygılarımı borç bilirim...bütün yorumlara yorum yapabilirim AMA SANA ASLA EY RAB..

sana katılıyorum ra öylede göstere bilriler

videolar fake bile olsa kabul edilmeli çok etkileyici videolar :)

51.bölgede düşen UFO'ların olduğu doğrudur ama insanlardan ileri haldeki yaşam forumlarını nasıl tutsak etmeyi planlıyorlar :D

sahte olabilir gibi geldi ama bilemicem başları cidden 3d video gibi filan duruyor ama...

Resmın Dogru Olup Olmadıgını Cıkaramadım Ama Bunu Area 51 Degıl Arastırmacılar Ortaya Cıkardı Boyle Bır sey Acıklasalardı Yararlarına Oludu bı dusunun Dunyayı Onların teknolojıllerıyle GelıstırdıklerınıBelkıde Bu Ana Kadar Onların Sayesınde Ilerledık Hıc Bır Sey Bellı Olmaz ama Bunun Dogrulugunda n Emın Olmak Icın Yakında Amerıkaya gıdecem Buyuk Kanyona Ve Newyorka Bu sırada  Oraya Ugramayı Dusunuyorum

 

Arkadaşlar video açıkçası bana hiç gerçekçi gelmedi.
Farklı yaşam formlarının olduğuna her zaman inanmışımdır.
Zeki veya değil bunu tam olarak bilemeyiz.
Ama teorik olarak onları zeki varlıklar olarak kabul ediyoruz.
İnsanlardan daha zeki varlıklar.
Sizce bu zeki varlıklar insanlara esir düşecek kadarmı zekiler...
Kaza eseri yakalana bilirler fakat bu çok kısa sürer.
Işınlana bilen canlılar için tutsaklık çok komik bir durum kordinatları gir ve yolculuk başlasın.
Teoarik olarak herkes ışınlanmanın nasıl işeldiğini bilir.
Tabi bu bilinenlerde birilerinin çıkıp ortaya atıp tutmalarıyla olan bilgilerdir.
Yoksa gerçek hayatta kimse ışınlanmayı tam olarak bilemez...Bilim adamlarımız ciddi projeler yapıp çalışıyorlar ileride göreceğiz inş...
Kısacası Uzaylılar EGO'suz varlıklar olarak bilinir en azından bir kısmı :)
Kendi türünden birinin bir gezegende tutsak olarak bırakacak canlılar olmadığı düşüncesindeyim.
Bide 2. videoda adamın biri yemek getiriyor oda alıp yiyor bana çok komik geldi...
Çay da içiyomudur acaba bide sigara uzatalım alkolsüz olmaz abi kafası  güzel uzaylı :):):):)

Herkese iyi forumlar...

Aslında bizimde rahatsız olduğumuz konu bu..Dış dünya canlıları için birileri bunlar dış dünyaya ait canlılardır deyip olmadık şekillerde insanlara gösteriliyor ve bakın işte uzaylılar böyle varlıklardır bunu böyle bilin ve bu şekilde olduklarını kabul edin deniliyor..Yani bizler sizlere uzaylıları nasıl tanıtır nasıl gösterir isek sizlerde bizim size sunduğumuz gibi inanmak zorundasınız denilmek isteniyor..Haliyle ufoloji bilimi de olmadık yerlere doğru kaydırılmış olunuyor.Din adamı olmayan bir kişinin çıkıpta ben din adamıyım deyip bilmediği konularda ahkam kesip fetva vermesi gibi.Ondan sonra din nereye gidiyor diye hayıflanmalar..

Ufolojide tıpkı bunun gibi..Ehil olmayan, bilgi sahibi olmayan insanların ortaya attığı resimler,videolar ve yazılıp çizilenler ufoloji bilimine sadece zarar verip popülaritesini de düşürmektedir ve bu alana ciddi olarak bakışlarıda uzaklaştırmaktadır...Sevgiler..

Biraz daha gerçekçilik payı ilavesi ile sanal düşünce üzerinde yürümeye devam edersek öncelikle şu alıntıdan başlayalım.''Üç boyutlu görüntüleme sistemi, görüntüleme sistemlerinin ulaşabileceği son nokta. Bunun ötesine geçilemez ama değişik varyantları bizi etkilemeye devam eder. Örneğin tamamen sanal ortamlar var. Kişilerin ortamı sanal hale getirebildiği ve içine girebildiği yöntemler var. Amaç odanın görüntüsünü sanal ortam olarak yaratmak. Bu teknolojilerde ilerleme olabilir ve açıkçası bu insanı biraz korkutuyor. Nasıl bir ortamdayız? Gerçek mi, değil mi? Bu soruları sormanın, hem biyolojik hem sosyolojik olarak korkutucu yanları olabilir. Dokunma hissi, koklama hissi üzerinde çalışan insanlar da var. Bu çalışmalar da tamamlandığında, sanal gerçeklik, tehlikeli bir hayat biçimi yaratılmasına neden olabilir.''Şimdi burdan sonrasını ben devam edeyim,Diyelimki şundan bir kaç sene sonra olanlar oldu ve halografik görüntülü araçlar ortaya çıktı dokunma ve koku hissi ile birlikte,Artık UFO konusuna şimdi birde bu pencereden bakarsak Bizi ziyaret eden ufo lar bu teknolojiye bizden önce sahip olduklarınıda var sayarsak hatta en mükemmel şekliyle yaptıkları hallografi ile o ufolara jetlerle it dalaşı bile yaptırıyorlarsa ben asıl buna inanabilirim kendi gerçekliklerinden daha fazla olarak hemde.Çünkü bunların bizim gibi oksijen soluyup karbondioksit salınımı yapmadıklarını düşünerek ve bu varlıkların Dünyaya uyarlanmış hiç bir görüntüleri yok(nerdeyse çıplak dolaşıyorlar??),varsa var desinler de göreyim.Ayrıca bu araçların gök yüzündeki haraketleride daha çok sanallığa uygun haraketlere benziyor,sanki biz lazer ışığına tepkili kediler gibiyiz,hemen yutuyoruz herşeyi.Bizi aldatan birileri varsa öncelikle ne sebeble olursa (bizim hazır olmadığımızı düşünerek vb.)olsun ufolar aldatıyor sonrada bunu bilen başta Amerika olmak üzere aldatan aldatana..Benim ufo konusunda inancımda bir azalma yok ama nasıl ziyaret edildiğimizle ilgili bize yıllardır yutturulmuş şeyleri artık hemen yemiyorum(foto-video vs),önce ısıtıyorum tadına bakıyorum ve öyle karar veriyorum.yazımda kullandığım alıntı ile ilgili kişinin çalışmalarındanda bir Türk olarak baya gururlandım.merak edenler için url.

http://www.obel.bilkent.edu.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=167&Itemid=180

Şimdi yukardaki yazımı Bilim kurgu sayılabilecek bir eklenti yaparak bitireyim,Bu  Ufo görüntülerini sadece çıplak gözle görüp inanmak yerine veya netliği olabildiğince kötü kalite çekilmiş foto,video vb(maalesef elimizdeki tenoloji buna yetiyor) ları depolayacağımıza, Bunları bir yayın olarak düşünüp bu yayınları alabilecek araçlarında yapıldığını varsayarak bu araçlarlada bu görüntüleri yakalasalardı yani görüntüye uzaklığımız bizim kontrolumuza girseydi, Onlarla sanal İlk kontakt böyle gerçekleşir ve heralde Dünyada büyük sıçramalara giden yol açılırdı.Tabi sadece okumaya değilde birazda bizim Bilim kurgu yapmaya hakkımız olduğunu düşünerek yazdım.Teşekkürler.

sevgiler.