9 nisanda afyon merkezine giderken bişey gördüm

Selam arkadaşlar.

Ben afyonun sinanpaşa ilçesinde ikamet ettiğim için 9 nisanda afyon merkezine gidiyordum. Özdilek rampasından araçla inip geçtikten sonra afyonun çevresinde bulunan dağlar tam karşıdan görünür. Bende ön koltuktayım ve etrafa bakıp gözlem yapıyorum aracın içinde. Gözlem sırasında karşımdaki dağlara bakıyorum. Yalnız iki dağın arasındaki üst kısmın üstünde sıfıra sıfır durmuş büyük metal grisi renginde parlak bir nesne gördüm. Uzaktan gördüğüm göz kararı boyu 6 yada 7 metre vardı. Herhangi bir hareket yoktu ve gözüm devamlı ordaydı. Telefonumla resim çekmek istedim ama içimden resim çekmek gelmiyordu. Söyle bir düşünceye vardım gördüğüm şey ufo nun olmadığına inandım. Aklımdan geçen sadece gördüğüm şey oralarda gri renkde saçtan büyük bir besanenin çatısı olduğuna, güneş ışığının yansıdığına, bir kamyonun kasasının olduğuna inanaraktan öyle düşündüm. Ama biyandan da düşünüyorum o dağlarda büyük besanenin saçtan yapılmış çatı olacağına da inanmıyorum. Çünkü besaneler dağların üst taraflarında olmaz. Belki bir güneşin ışığının yansılmasıydı. Yada bir ufoydu.

şimdi arkadaşlar ufoların gerçek olduğuna adım gibi inanıyorum. benim gördüğüm şey neydi ve ufo olma ihtimali yüksekmiydi. Yakın zamanda yine afyona gidecem ve tekrar bakacam. Eğer gördüğüm şey hayla orda sabit duruyorsa ufo değildir. Eğer durmuyorsa ufo olduğundan hiç şüphe etmiyeceğim.

Gördüğüm olayın saati 13:35 idi.

hhhalil kardeş 197 kişi yazını okumuş kimse bir iki satır yazmamış.Ben boş geçmiyeyim dedim. Hava koşullarını unutma halil gördüğün şeyin saati ve hava koşullarının güneşin yansıması vs.

yanlış açıklama yapmışsın:

ufo lar zaten gerçektir ve vardır.. uçan dairelerin gerçekliği kanıtlanamamıştır..