The BBC camera caught a huge object. / BBC kamerası büyük bir nesne yakalandı.

The BBC camera caught a huge object very quickly passes in during the filming of the Darjeeling Himlayan Railway Station. It was like light speed of the object.

BBC kamerası, Darjeeling Himlayan Demiryolundaki film çekimleri sırasında büyük bir nesnenin hızlıca geçtiği anı yakaladı. Objenin hızı ışık hızı gibiydi.

Ufoloji Forum: 

sanki model uçağa benziyor. tam olareak ne olduğunu bilemedim açıkcası

Halil bey,

Dünyaya ya ait uçan bir hava aracının bu kadar hızlı şekilde ve ışık hızına varırcasına uçtuğu görülmemiştir. Çünkü insanoğlu bu bahsettiğim teknolojiye, ışık hızında yol almaya henüz sahip değildir. :)) 

Şimdi bu nasıl bir model uçak olur, onu siz düşünün artık! :))

evet josh bey video yavaşlatma şeklinde bile hızlı gidiyor o cisim. cismin rengi beyaz bide ufak kanatları olduğunu göünce model uçak olduğunu zannettim. video birazdaha net olsaydı keşke

İşte tekrar söylüyorum, bu hızda giden hatta ışık hızında giden bir uçan cisme sahip değiliz. Bu uçan cisim neye benzerse bezesin tek gerçeklik var oda ışık hızında geçiş yapmasıdır.

Siz halen anlamıyorsunuz sanırım; Bu video yeterince net bu uçan cismi o hızda giderken net görmeyi bırakın farkında bile olmazsınız. :)) Zaten videoyu izlediğiniz sırada orada ayakta duran kişi ve onun konuştuğu çevredeki diğer kişiler bu yaşadıkları olayın farkında bile değil. Bırakın siz en azından net görmeyi verin! :))

Videonun netlikleriyle yada düşüncelerinizde bazı şüpheleriniz olacağına, o aracın yaptığı hıza kaynak alarak kendinize ait sormanız gereken sorular olsun. Aslında düşünce kalıplarında şüphe iyidir, fakat yalnız o düşüncedeki şüphe düşünceyi inşa ederse yararlıdır

Bahsettiğim sorular şunlar olabilir, neden insanlık var? Dünya, gezegen, kainat nedir? İşte eğer bu soruları kendi kendinize sorarsanız, kendi kimliğiniz hakkında bir fikir sahibi olmanızı sağlayabilirsiniz. :))

Saygılar... :)

 

kardeşim çok abartmışsın ama. ışık hızı filan diyorsun, bence sen ne dediğini bile bilmiyorsun, tamam karşımızda bir ufo var ama gerçektende net değil, ama senin abartığın kadar da değil, yanlış anlama...eleştirilere açık ol!!!

Herkes kendi icinde inaniyor zaten, fakat resmi olarak aciklanmadigindan, "evet evet bu gercek" diye teyit etme ihtiyaci duyuyor bunye, bu psikolojik ve normal bir olgu, ben de ihtiyac duyuyorum buna zaman zaman. O sorulari da eminim o araci veya varligi gormeden de soruyordur forum uyelerimiz kendilerine..Ben de soruyorum, fakat cevabini boyle bulmuyorum. Cevabi buluyorum ve ayni anda da bulamiyorum gibi oluyor, cunku o sanirim icerde gizli data olarak saklaniyor (insanin icinde yani) buna inaniyorum ve belkide gercekten Tibette 7 yil gibi izole olup konsantre olunca, uzun bir surecin ardindan insan bunu hissedebiliyor (bildigim kadariyla budistlere bu bilgi vahiy gibi tepeden inme gelmiyor iclerinde hissetmeye basliyorlar bi sure sonra) yani bu is tamamiyle spiritualitesine bagli kisinin ve beyin gucune/kapasitesine..

Bence su yuksek hizli cekim yapan kameralarla (hani kursunun gidisini falan gosteren) bunun ispatina ve arastirmasina gidilebilir. Bu sayede belki de dunya ustunde yasayan daha once kesfedilmemis bir tur hayvan kesfedilecek (hala yeni turler kesfediliyor biliyorsunuz) arastirmaci bunyeler hic mi gormek istemiyor bunun ne oldugunu? Hic bir kusbilimci takmamis mi kafayi bunu bulmaya (bilim adina yeni bir tur kesfetme fikriyle) hic mi kovalamamis, anlamiyorum. Ben bir kus bilimci olsam bunu kovalardim ne yapip edip o kamerayi bulup, uygun bir acik lokasyonda beklerdim ciksin ortaya bir gun diye, ucunda bilimsel bir kesif var cunku (kusbilimcinin gozuyle bakinca birakin UFOlari). Eminim herkes merak ediyor, canli mi, sentinel mi ve eminim herkes proof istiyor..Gormek istiyor..Bence bu yuzden boyle yorumlar..Ayrica eminim ki hangi kusbilimci bu videolari gorse, isini seviyorsa kafayi takacaktir :) kendini bunlari bulmaya adayabilir bile, hadi hepsi olmasin ama bir tanesi?! ilgilenmeliydi bence..Fakat neden kimse kovalamiyor bunu? belki de sorulmasi gereken soru bu.

ne kuş nede uçak bu dünyadan değil

ama kesif uçaklarına benziyo

Merhaba Predator

Kesinlikle bu cismin dünyadan olmadığı kesin. Aslında sanırım bu keşif uçağı değil! Bu cisim bir yerden bir yere giderken yaptığı olağanüstü hızla keşif yapamaz. Zaten keşif yapan bu cisimleri bir çok kez kamera ile çekiyor ve görüyoruz.

Bu videonun aynı fakat başka bir benzerini izlemiştim. Dağlık bir bayırda iki çift video çekerken arkalarından bir şey gidiyor ve adam evde videoyu izlediğinde ilginçtir farkına varıyor. Gerçekten olağanüstü extreme bir olay.

Değerli admin, bu paylaştığım videoyu facebook da olan gurubumuzun ana sayfasına upload ederek taşımanızı rica ediyorum. Çünkü olağan üstü bir olay.

Saygılarımla... :)

Roket olma ihtimalide var.Daha çok bir rokete benziyor.

 

Muzaffer, yok ya o roket değil, aslında o el bombası. Bu el bombasını o kadar çok hızlı fırlatmışlar ki dünyanın şu ana kadar en hızlı fırlatılan el bombası olarak literatürde yerini almış. Bu el bombasını fırlatıldığında kimsenin el bombası olarak fark edemediğini, sen bir bakışla anlayıp füze dedin ya bravo.

Hem böylesi bir füzenin fırlatılan el bombasından kat be kat daha hızlı gitmesi lazım hatta geçerken bile görüntülerde fark edilmemesi lazım. İşte biz kameralarda gördüğümüze göre el bombası olarak nitelendirebiliriz.

NOT: Yapılan böylesi komik bir yoruma "Roket olma ihtimalide var.Daha çok bir rokete benziyor" dediği üzere

Bende yukarıda yazdığım komik bir cevapla yanıt verdim. :))

 

arakdaşlar geçen cismin görüntüsüne göre konuşuyorum , bu 1986 yılında jose escamillanın keşfini yapmış olduğu roswell rods. forumun ufo gözlemleri hakkında bunlar ile ilgili bir kaç bilgi vardı

http://www.ufoloji.net/ufo-forum/1184/roswell-rods-cubuk-ufolar

STARS belki bu konuyu birleştirirse daha sağlam bir içerik olur.

Josh benim verdiğim cevapta fark ettiysen eğer (OLABİLİR) şeklinde bir kelime var.Kesinlikle budur,böyledir,demedim.İhtimal ve olabilir kelimelerini kullandım.Sen anlayamadığın her yazıyı demekki komik buluyorsun..Ve bu cismin kesin ne olduğunu o zaman buraya yazana kadar sen kimsenin yorumlarına alaylı tavırlarla müdahale etme ,buna hakkın yok

Muzaffer, kusura bakma ama, bu olayları böyle basit şekilde yaklaşanları görünce dayanamayıp sinirleniyorum. Bu olayları hafife alan kişilerle seni karıştırdım. Sinirimi böyle hakaret etmeyerek cevap vermeye çalıştım. Çünkü, öfkeleniyorum ama yüreğime güneş batmasını engellemeye çalışıyorum.

Yaptığım şaka cevabını ve her şeyi bir yana koyarsak bu hızda giden bir roket yada uçan araca dünyanın daha sahip olmadığı gerçektir. :))

Tekrar kusura bakma, özür dilerim...

josh bu tür olaylara her zaman mantık çerçevesinde yaklaşmak gerek.Bende verdiğim sert cevap için özür dilerim.:)

Bir birimizi anlamamız güzel! :)) Aslında mantık ile yaklaşmak gerek buna katılıyorum. Fakat bu görüntünün şuan ki dünyanın bakışı açısından mantığa tamamen ters olduğunu sanıyorum.

Ayrıca bizim yaşadığımız dünyada ki fizik mantığının uzaydaki fizik mantığıyla tamamen ters olduğunu biliyoruz. Hani askerlik yapanlar bilir, "Askerde mantık aranmaz" bende şöyle bir laf söylemek istiyorum, "uzayda mantık aranmaz." :)) İşte uzayda da ve uzaydan gelen ziyaretçilerin araçlarını anlamak, bu yaşadığımız dünya için mantığı ters olduğunu sanıyorum.

Örnek vermek gerekirse, bir yıldızın milyarlarca yıl sonra sönüp ışığının milyarlarca yıl sona dünya ya, yani bize gelmesi dünya için mantık alıcı bir durum değil! :))

Teşekkürler ve saygılar... :))

josh sana katılıyorum çünkü böyle bir fenomeni DÜNYA mantığı çerçevesinde algılamak olayın doğasını tek kalemde silmek olsa gerek. bu olaylar bizim dışımızda geliştine göre mantığı da bize ait değil onların boyutuna ait olmalıdır. sizce de öyle değil mi?

josh sanki videoyu kendi çekmişsin gibi sahipleniyorsun, yorumlarını okudukça saçmaldığını fark ettim, herkes dilediği yorumu yapabilir, saygı duy... sen bir video ekledin diye, herkes senin gibi düşünmek zorunda değil...kardeşim

 

Bu videoyu kendim çekmedim, yalnız değerli dostlarla burada paylaşıyorum. Miltenberger, saçmaladığım yeri söyle bende neyi saçmaladığımı göreyim. Fakat boş konuştuğun için, ve eleştirmek olsun diye konuştuğun için senin saçmalığını söyleyebilirim. Ben kimseye kendi düşüncemi dikte etmiyorum. Kimseyede saygısızlık etmiyorum. Benim düşüncemde hiç bir saygısızlık yok.  Yalnız görünün neyse onu söylüyorum. Bir kişi göle deniz derse saçmalar.
Bu cismin ışık hızına ulaşan bir roket yada uçan bir araç olmadığını ve ayrıca dünyanın böylesi bir teknolojiye daha sahip olmadığını söylememdir. Bu hızı gördüğün halde bu cisme halen bir roket yada uçak demek yanlış ve komik. :)) Eğer halen bir iddian varsa, bana dünya da böyle bir cismin olduğunu göstermeni rica ediyorum. Çünkü yanlış bir şey söylüyorsak, senin aracılığın ile yanlışın ne olduğunu bilelim. :))

 

saygıdeğer kardeşim josh... cümlelerim haddini aşmış olabilir, sorry!!

ben zaten ilk yorumumda bunun bir ufo olduğunu yazmıştım, ama seninde abartığın gibi bu uçan nesnenin veya (roswell-rods) gibi gözümekte olan bu nesnenin hızlı ama asla ışık hızıyla ordan geçmediği bunun içinde bazı arkadaşların bunu başka bir obje ile tanımlamalarına, ve senin buna ağır tepki göstermeni yadırgadım. öbür türlü paylaşımın güzel ve çok enteressan bu videoyu bizimle paylaştığın için kendi adıma teşekkür ederim... emeğine sağlık... 

Eywallah, thank you broo :))