Ronald Reagan's speech about UFO Alien at UN! / Ronald Reagan'nın birleşmiş miletler toplantısında UFO'lar hakkında konuşması!

 

Eski Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Ronald Reagan'nın, birleşmiş miletler toplantısında UFO'lar ve Uzaylılar hakkında konuşması!

Üzgünüm ki video yalnız İngilizce ve ne yazık ki, alt yazı bulunmamaktadır. Fakat az  İngilizceye sahip olsanız bile dikkatle dinleyin, anlamanız mümkün olabilir.

Fakat videoda geçen beyanın kısa önemli bir bölümünü İngilizceden Türkçeye çevirerek paylaştığım için, videonun herkes tarafından daha kolay anlaşılacağına sanıyorum.

________________________________________________________________________________

Exclusive!!!

Former U.S President Ronald Reagan's speech about UFO Alien at UN!

Perhaps we need some outside universal threat, to make us recognize this common bond. I occasionally think how quickly our differences worldwide would vanish if we were facing an alien threat from outside of this world.

_________________________________________________________________________________

Özel!!!

Eski Amerika Birleşik Devletleri başkanı Ronald Reagan'nın, birleşmiş miletler toplantısında UFO'lar ve Uzaylılar hakkında konuşması!

“Belkide, evren dışından gelen tehdit, ortak bağ tanımamız için gereklidir. Eğer dünya dışı bir tehdit ile karşı karşıya kalsaydık, eminim ki bizi ayrı tutan tüm engelleri yok sayarak birlik kurmayı başarabilirdik” diyor ve uzaylıların yaratacağı bir tehditten söz ediyor.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=QK-XATA-5gs]

 

Ufoloji Forum: 

Değerli site sahibi admin, bu videoyu facebook'da olana Ufoloji guruba da lütfen, paylaşmanızı rica ediyorum .

Saygılar... :)) 

Bir süredir yazılım güncellemelerimiz sürdüğünden facebook paylaşımlarını teknik gereklilik yüzünden bir kaç günlük bir süre için askıya aldık. Çalışmaların tamamlanmasının ardından paylaşabiliriz. Mutlu günler..

İlginiz için çok teşekkürler!

Aslında bu videonun diğer UFO görüntüleri ile eş değerde hatta çok etkisini belli eden bir video olduğu için paylaşmanızı istiyorum. 

Çünkü tarihte hiç bir Amerikan başkanından sanki itiraf gibi, böylesine marjinal ve extreme bir açıklamaya dünya şahit olmamıştır.

Bu videonun facebook gurubunda yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyorum. :))

Saygılar... :) 

 

Rica ederim. Bu arada şunu da belirteyim, gönderdiğiniz içeriklerde yazılarınızın tümü italik veya kalın olunca editörlerimiz her seferinde düzeltmek zorunda kalıyorlar sitenin genel görüntüsünün bozulmaması için. Bu konuya dikkat ederseniz sevinirim. Mutlu günler..

Değerli Admin teşekkürler! Bu ikazımıza itina ile dikkat edeceğim! :)) 

Değerlı kardesım Türkce acıklama koyduğun için ayrıca tesekkur ederım.Cok enteresan bır konusma ve konusmacı yakalamısın tebrık ederım.Bende yakında ıneceklerını dusunuyorum.Bu konusma benı destekledığı ıcın cok memnun oldum..

Bu konuya dikkat çekmesi çok doğru olmuş. Böylelikle temasta olduklarını ta o zamandan tescillemiş oldular. Güzel paylaşım , teşekkürler.

Aslında böylesine cesaretli bir Amerikan başkanını dünya ilk defa görüyor. Çünkü Amerikayı yönetenler başkanların haricinde Başkanın arkasında, yani perde arkasında olan gizli güçlerdir. Ronald Reagan'nın bu kadar cesaretli olmasının kaynağı geçmiş sinema tarihinde mütevazi ve halkan gelen bir başkan olduğundandır sanırım. :) 

Gerçi yavaşa yavaş iplik söküğü gibi, UFO olayları ardı ardına geliyor. Artı dünya teknoloji ve internetin geniş bir kapsamda sahip olduğu için, UFO olayları büyük devletlerin saklamayacağı extreme bir fenomen olay halini almaktadır.

Gün gelecek ki, bu olaylar çok daha açık bir hale gelecektir. :))

 

Ümit kardeşim, bu videonun aynısı youtube da çok sayıda var. Bu videonun buluna bilmesi gayet kolaydır. Fakat ayrıca paylaştığım yazıya dikkat ederek okuduğun için, ben sana teşekkür ederim. :))

Değerli admin, hatırlarsanız bu paylaşımı facebook sayfasında da paylaşmanızı rica etmiştim. Eğer müsaitseniz paylaşmanızı tekrar rica edeceğim. Çünkü ünlü astrofizikçi Hawking'nin açıklamasından sonra, çok iddialı ve resmi kaynaklı kanıta bağlı bir video olarak facebook sayfamızda kalabilir. :))

 

Saygılar... :)

Teşekkürler değerli admin! Fakat ben ayrıca facebook sayfasında da çıkarmanızı rica ediyorum.

Saygılar... :)