Bir Gök cismi Dünyayı Sıyırdı Geçti

Depremler, garip gökcisimleri. Bakalım daha neler olacak?

Tuhaf cisim dünyayı sıyırdı geçti!
Bugün dünyanın çok yakınından geçen uzay cisminin ne olduğu anlaşılamadı.
14 Ocak 2010 Perşembe, 12:57

Bugün ne olduğu henüz anlaşilamayan bir uzay cismi Dünya'nin çok yakinindan geçtiği belirlendi.

Astronomlar, cismin uzaydaki hurda parçalarindan biri veya küçük bir asteroid olabileceği düşüncesinde. Çapi 10-15 metre olarak ölçülen cisim çok küçük olduğundan, Dünya'ya çarpsa bile ciddi zarara yol açmayacakti.

NASA'dan yapilan açiklamada, uzay cisminin Dünya'ya yaklaşik 128 bin kilometre uzaktan geçtiği belirtildi.

Etiketler: 

nasa uzay cisminin ne kadar yakından geçtiğini açıklamış bari uzay cismi nedir onuda açıklasaydı

herşey dünyayı teyet geçiyo zaten :)

harbiden ya teyyet geceli gecile bi hal olduk

İlginç olan ne olduğunu bilememişler!

muhtemelen ne olduğunu bilmişlerdir de meteoroloji balonu hikayesini artık yumayacağimizdan dolayı bilmedikleri palavrasını atmışlardır. sizce?

bu da ne olduklarını bilemedikleri şeyin!!!  2002 yılındaki efsane videosu. bizi resmen felaketten kurtardılar.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=6maVo-5CdIg]

ARIK HICBIRSEYE SASIRMIYORUM ARKADASLAR UFO SEKLI SEMALI BILE DEGISTI ACABA DIYORUM DEGISIK GEZEGENLERDEKI YASAM VARLIKLARINININ NI GELIYOR  CUNKU ARACLARA DIKKAT EDIN DEGIISIK TARZDA  FARKLI MODELLER RUSYA DA KI PIRAMIT ITALYADAKI NEHIR DEKI UFO MEKSIKA  INGILTEREDI UFOLAR KABUK DEGISTIREN YUZEYSEL SEKILLERI  HEPSI FARKLI MODEL FARKLI MEDENIYET DEN IRKLAR BIZIZ TAKIP EDIYOR  BULGARISTANDAKI KOR KADIN GECELEGI GOREN KISI DEDIKLERI CIKMIS OLAN   KADININ DEDIGI  [AYIN GIZEMI COZULUYOR] VE INSANOGLU BASKA GEZEGENLERE GOC EDIYOR  1 PROFSORUN ARASTIRIMASINDA ISE TEVRATTA YAZAN UFAK 1 KELIME INSANOGLUNUN CANARLARLA MAVI GEZEGEN YANI DUNYA INSAOGLUNUN BIRAKILDIGINI BULMUS ADAM DININE BAGLI AMA  TEZININ USTUNDE DURUYOR BELKIYORUZ GELCEKLERI GUNU

 

Asıl önemli olan ufoların varlığını inkar eden, ama aynı zamanda dünyanın yakınından tespit edilemeyen bir cismin geçtiğini açıklayan nasanın olaylara bakış açısı. sizcede burada bir tezatlık yok mu? veya son aylarda artan görülme olaylarının? ben bunların devamının geleceğini düşünüyorum, nasanın önümüzdek haftalarda-aylarda buna benzer açıklamalar yapacağına eminim. dünya kamuoyu bazı şeyler için yavaş yavaş bilinçli olarak hazırlanıyor arkadaşlar, bu hadise bunu gösteriyor. uyanalım. 

Buna benzer bir görüntüyü Sirius ufo org. siresinde görmüştüm. Zannederim Türk hava sahasında olmuştu olay. Orada o görüntüler hala duruyor. Üstelik çok ilginç detaylarda var. Arkadaşların bir göz atmasını tavsiye ederim. 

geçen cisim radarlar tarafından tespit edilmiş bir ufo'dur... tüm dünya ülkeleri tarafından görüldüğü için açıklamak zorunda kaldılar...