KGB' nin Çok Gizli UFO Dosyaları / Belgeleri (Belgesel)

Video İngilizce, ama izlerken bir çok durumu anlamamıza yetiyor... ufo görüntüleri.. rus savaş uçağının ufo ile çarpışma görüntüsü... ufolarla ilgili  tek kelime ile inanılmaz çekimler... rusya'da düşen ufo'nun analizi ve ufo'dan çıkarılan canlıya yapılan otopsi... izlerken şok olacaksınız...

Etiketler: 
Ufoloji Forum: 

valla tebrik ederim. bugün benimde elime geçti bu video ama 10 parçaydı, nasıl yüklesem diye düşünüyordum.

 

teşekkürler gzl paylaşım.

gerçekten bu tür bir filmin niye gizlenmiş olduğunu çözemedim. ama bu filmin anlatımında Roger Moore olması bana itici geldi. bu hazırlanan filmin kaç yılında hazırlandığını bilen var mı? yılını merak ettim.

Ben daha önce bu belgeseli Mersin'in yerel bir kanalı olan Mersin 33'te izledim baştan sona kadar.Rusya ve birçok ülke şimdiye kadar dünyanın birçok gizemli olayını sakladı ama atık tüm dünya yalnız olmadığını anlamaya başladı.

Bu konuda böyle zengin bir siteye sahip olmamız çok güzel.Bu belgeseldeki askeri kaynaklı belgeler Soğuk savaş döneminden.Filmde bir kütüphaneyi gösteriyor.Ne ilginçtir ki zamanında bu kütüphanenin bodrum katında bu canlılara operasyonlar uygulanmış.Çok muhteşem bir belgesel.

video gözükmüyor