13 Ekim (Bu akşam) Canlı Yayın. Haktan Akdoğan ve Travis walton saat 23.00 de Saba Tümerin canlı yayın konuğu

13 ekim salı günü.  yani bu akşam saat 23.00 da CNN Türk te  haktan akdoğan  ve Travis walton Saba Tümerin canlı yayın konuğu olacak. izlemenizi tavsiye ederim...

Ufoloji Forum: 

avrupada yayın varmı cnn ?? yada netten ızleyebılırmıyız

CNN TÜRK Canlı Yayın İzleyin : http://www.cnnturk.com/servisler/canli.yayin/

slm

 

suan izliyorum..cnn túrk de..

          Sayın Haktan Akdoğan büyük bir incelik yapıp Travis Walton ' ı Saba Tümer ' in 23 eylül 2009 daki programındaki ısırarları sonucu Atv deki programından 1 gün önce 13 ekim de cnn e çıkardı ancak Saba Hanım bunun kıymetini zerre kadar bilemedi ve o kadar saçma sorular sorduki Haktan Bey in yüz ifadelerinden mahcubiyetini ve şaşkınlığını okuyabiliyordum.

          Saba Hanım programına hazırlanmamıştı bile o kadar belliydiki soruları çok çok gereksiz anlamsız komik sorular pes pes diyorum ufoloji adına bölesine önemli bir alıkonulma vakasını Haktan Bey Türkiye ye getirdi (büyük bir adımdır bence) Saba Hanım yerle bir etti. İzleyenler çok iyi bilir Saba Hanım ın ofuloji konusundaki programları gayet iyiydi genel olarak bir tepkim yoktur ancak 13 ekim utanç vericiydi.

          Neyse yarın 14 ekim de umarım olayın ciddiyeti göz ününde bulundurularak daha mantıklı sorular eşliğinde bu cok önemli alıkonulma olayı hakkında halkımız bilinçlendirilir.

         Sayın Haktan Akdoğan' a emeklerinden dolayı çok çok minnetarız. Dilerimki Sayın Haktan Akdoğan artık ufuloji ve kozmik bilim konusunda çok daha duyarlı ve saygılı kişilerin tv programına katılır.

saygılar  thaliondilfatih

arkadaslar elinde haktan akdoganın 13 eylül ve 14 eylülde katıldıkları programların kayıtları olan varsa paylaşabilirmi lütfen.ben 2 sinide kaçırdım:(

 

13 Ekim 2009 Saba Tümer (Haktan Akdoğan & Travis Walton) programı yayına hazır hale getiriliyor bu işlem bir kaç gün daha sürebilir akabinde sitemizden yayını tekrar izleyebilirsiniz. ATV Avrupa programı ile ilgili gelişmelerde de bilgilendirme yapacağız.

ilginiz için çok teşekür ederim.

tekrar slm.13 ekim saba tümer programının videoları nezaman çıkar bi kaç gün demiştiniz.net bi zaman verebilirmisiniz?sabırsızlıkla bekliyorum çünkü:)