23 Eylül 2009 CNNTÜRK Saba Tümer - Haktan Akdoğan (Sirius UFO)

Arkadaşlar dün gece CNNTURK kanalında yayınlanan Saba Tümer'in programına Haktan Akdoğan konuktu. Programın tamamını buradan izleyebilirsiniz. Herkese mutlu günler..

Bölüm 1

Bölüm 2

Bölüm 3 

Bölüm 4 

Bölüm 5 

Bölüm 6 

Ufoloji Forum: 

her zaman ki gibi oldukça ilgi çekici bir program oldu. sn. haktan akdoğan'ı ve bu tip konulara programında zaman ayıran sn. saba tümer hanımefendiye ve videoyu buraya ekleyen arkadaşımıza kendi adıma teşekkür ederim. lakin bu tip programlar bilimsel verilere dayanarak ve ajite edilmeden işlenilirse ayrıca süre bakımından biraz daha uzun tulutulursa tadından yenmeyecek herhalde.

gerçekten artık ülkeler ufo olaylarını saklamıyorlar. çünkü artık insanlar kendi gözlemlerini internet vasıtasıyla paylaşıma açabiliyorlar. çekilen görüntülere bakılırsa yapılan incelemeler bu olağanüstü uçan cisimleri doğruluyor. bazı bilinemeyen canlı türleri bulunuyor ve dünya kamuoyunu oldukça şaşırtıcı ve hayrete düşürücü bilgiler elde ediliyor. eskiden "hadi canım sende" diyen insanlar bugün büyük çoğunlukla bu verilere ve görüntülere katılmış ve kani olmuş gözüküyor. zaten koca evren'de yalnız olduğumuzu düşünmek ve bu canlıların ve seyahat araçlarının olmadığını söylemek abesle iştigal olurdu diye düşünüyorum.

 

izleyemeyen arkadaşlar için emsalsiz bir paylaşım olmuş diyorum. tekrar teşekkürler.

haktan akdoğanın mükemmel açıklamaları saba tümerin sunumuyla birleşmiş çok güzel...

 güzel vede faydalı paylaşım olmuş emeği geçen arkadaşa teşekkür ederim..haktan durumu güzel özetliyor herşey bilinç işidir  umarım insanların frekansları bunları algılayacak seviyeye bir an önce gelir..

 

Emeği geçen herkeze çok teşekkür ederim. Haktan Bey yine çok önemli açıklamalarda bulunmuş.