Sitede açılmayan youtube videoları

 Arkadaşlar az önce dikkat ettim sitede bir çok youtube videosu açılmıyor ve "bu video silinmiştir" hatası veriyor. biraz araştırdım ve olay şu: youtube'daki ufo videolarının büyük bir bölümünü paylaşan bi youtube kullanıcısının hesabı tamamen silinmiş içindeki tüm videolarla birlikte youtube yöneticileri tarafından..! eğer bunu yapanlar internetteki ufo videolarının sayısını azaltmak istemişlerse çok stratejik ve başarılı birşey yapmıışlar demektir çünkü girdiğim tüm ufo konulu sitelerde videoların çoğu açılmıyor. Biz de buna karşı yapmamız gerekeni yapmalıyız. ben buradan site yöneticisinden rica ediyorum. ben kendi gönderdiğim videoları tekrar göndersem çalışanlarını bulup düzeltirmisiniz? teşekkürler şimdiden, bence herkes bunu yapmalı. sevgiyle kalın.

Evet teşhisiniz doğru, bu konuda bir bilgilendirme yazısı yayınlamayı planlıyorduk. Bizden önce davrandığınız için teşekkür ve tebrik ederiz. YouTube'dan silinen sözkonusu kullanıcı acura05honda04 idi. acura05honda04 YouTube hesabında 400'den fazla kabul gören UFO videosu barındırıyordu. Bu durumda tüm videolarda silindi normal olarak. Videoları yenilememiz için bize yardımı olacak (en azından çalışmayanları belirterek) kullanıcılarımıza şimdiden teşekkür ederiz.

Hassas bir konu İlgi lütfen...Evet benimde dikkatimi çekti bu konu sanırım biliçli bir engelleme var daha nesini saklıyorlarsa ufoların ama buna direnc göstermeliyiz bence bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim alakanıza teşekkürler şimdiden Creagirl ayrıca bu konuyu dile getirmenizde iyi olmuş