TASARIMI GERÇEKMİ

Resimdeki imaj kafamıza yerleştirildi uzun yıllar boyunca,Bu imaj bile eşyanın tabiatına aykırı,Ufo diye bize yıllarca sadece anlatılan tarife göre sembolik tasarlanmış bir fotoğraf,Gerçeklik hissi veren bir canlı değil yani.

Ufoloji Forum: 

Evet çok doğru,nedense hep aynı imaj yıllardır insanlara uzaylıların görünüşleri böyledir diye yansıtılıyor.

Peki neden uzaylıların bizim gibi insan görünümünde olabilecekleri söylenmiyor.
Cevap ise çok basittir,
Eğer uzaylıların tıpkı bizler gibi insanlar oldukları düşüncesi yayılmış olsa o zaman devreye tek bir yaratıcı anlayışı ve doğal olarakta yaratıcı tarafından insanın evrenin her yerinde aynı ölçüde aynı fiziki yapıda yaratılmış olacağı düşüncesi geçerli olacaktır.

Yani uzaylıların farklı görünümde oldukları ve olabilecekleri demek,aslında yaratanın varlığını sorgulamak ve birden fazla yaratıcının olabileceği düşüncesini insanlara empoze etmek içindir.

Bana göre yaratıcı tek tip insan yaratıp ve bunu evrene yaymış olma olasılığı yüksektir.

Muzaffer Arkadaş herzaman olduğu gibi doğru yerden girip doğru çizgisini sürdürüyor..

Alemlerin rabbı...iki kelime bütün evreni herşeyiyle kapsıyor,herşeyi...ama herşeyi..onlarıda...Onların yaradanı da o...Nokta.

Big bang patladığında evreni oluşturduğunda ve dünyayı oluştururken hangi malzemeyi kullanmış ise,evrenin bir başka köşesinde de aynı malzemeyi kullanmış olması gerekmiyor mu..
Yani dünyayı ve içindeki canlı hayatını oluşturan malzeme ile evrende başka bir yerlerde aynı malzemeyi kullanmış olması gerekiyor ve malzeme aynı olduğunda da tıpkı bizim dünyamız gibi başka bir dünya veya daha dazla sayıda dünya oluşturma ihtimali görülüyor.

O zaman meydana getirdiği dünyalardaki bitki ve canlı hayatı şekil olarak ve yaşama biçimi olarak ta aynı olması gerekir çünkü malzeme aynı.

Kısaca big bang bir dünya yaratmış ise aynı dünyanın benzerini de oluşturmuş olmalı. Doğal olarak ta bu diğer dünyalardaki insanlarda bizim gibi olmalı diye düşünüyorum.