BOB LAZAR'A GÖRE UFO'LAR NASIL ÇALIŞIYOR

Lazar uçan disklerin bir anti-madde reaktörüne sahip olduğunu ve bu reaktörün yakıt olarak atom sayısı 115 olan bir elementi kullandığını ifade ediyor.Lazar element 115 in dünyadaki elementler gibi tek yönlü değil, iki ayrı amaçla kullanılabilen bir element olduğunu belirtiyor ve açıklıyor; ''dünya biliminin henüz bilmediği ve özelliğini tanımlayamadığı yerçekimi enerjisi'' ni element 115 sağlıyor ki bunun adı A Enerjisi, bu enerji element 115'in çekirdeğinden kaynaklanıyor ve yayılıyor, ikinci olarak da, element 115 anti-madde radyasyonunun kaynağı, bu da gereken hareket gücünü oluşturuyor.Lazar'ın anlatımına göre adı geçen çekim veya uçuş Amplifikatörü'nün sistemi A enerjisini bir yere odaklayarak, uzay- zamanın bükülmesini sağlıyor, uzay-zaman bükülümü ise,bir astro-fizik deyimi,basit bir anlatımla ışık hızından çok daha fazla bir süratle zamanın ve üç boyutlu uzayın dışında mekan değişimi olarak düşünülebilir. uzay-zaman bükülmesi yine bir astro-fizik tanımıyla bir kara Delik' in çekim alanı kadar bir güç alanını oluşturuyor. Böylece elde edilen dev enerji , ışık yılı gibi çok büyük uzaklıkların aşılmasını sağlıyor.

 

Bob Lazar: Bu araçlar kendi çekim alanlarını yaratıyorlar. Nasıl dünya her şeyi kendine doğru çekiyor ve yerde tutuyorsa, onlar bu yerçekimsel alanın bir benzerini kendilerine göre araç çevresinde yaratıp bu gücü bir hareket kaynağı olarak kullanmaktadırlar.Bu araçlar kendi yerçekimsel atmosferlerini yaratabiliyorlar.Dünya tüm maddeleri aşağı çektiği için onlarda aynı ortamı yaratıp aşama aşama kendilerini iten bir oluşuma geçebiliyorlar. Disk şeklindeki uzay araçları bir tür atom reaktörüne sahiptirler.Bir tür termoelektrik jenaratörü olan bu reaktör elektrik enerjisi üretiminde kullanılıyor.Bu reaktörü çalıştırmak için element 115 denen yüksek oktanlı bir sıvı, element 116 denen bir başka elemente dönüşerek çekirdek parçalanması ile anti nükleer tepkime meydana getirmektedir.Bu işlem sonucu % 100 enerji dönüşümü gerçekleşerek reaktörde muazzam bir ısı oluşturulmaktadır.Bu antimadde reaktörü bir tür anti nükleer enerjiyle işletilen mini bir termoelektrik santralidir.Burdan elde edilen elektrik enerjisi dalga klavuzuna ve yerçekimi amplifikatörlerine sürülmektedir....

 

 

Düşündüğümüz ve incelediğimiz zaman, atomdan galaksilere evrendeki her şey kendi etraflarında + ve – kutuplar vasıtası ile dönmektedirler. Böylece kendi çekim alanlarını yani yerçekimlerini oluşturmaktadırlar. Ufolarında kendi etraflarında dönerek bu alanı yarattıklarını, yerçekimi alanlarını oluşturduklarını düşünmekteyim.

 

Allahın kuranda bahsi geçen geceyle gunduzun arka arkaya gelmesinde ve hayvanlarda ve bitkilerde akıl sahipleri için çok büyük ibretler vardır demesinden yola çıkarak, güneş ışığının faydalarını düşünmeye başladım. İnsanlar ve hayvanlar üzerinde düşünürken bitkiler üzerinde de bir etkisi oldugunu hatırlayarak bitkileri araştırmaya başladım ve şu bilgilere ulaştım. Bob Lazarın açıklamalarıyla enteresan bir benzerlik bulacağınızı ümit ediyorum.

 

Kloroplast: Bitki hücresiyle hayvan hücresi genel olarak aynı özellikleri taşımaktadır. Bu iki canlı türünün hücreleri arasındaki en önemli fark, bitki hücresinde artı olarak, içinde fotosentezin gerçekleştiği yeşil bir deponun (plastid) yani kloroplastın bulunmasıdır . Seyyar bir enerji santrali gibi güneş ışığını emen klorofilleri saklayan bu organizmalar bütün sistemin kalbidir . Kloroplastlar, iç içe geçmiş balonlara benzeyen yapılarıyla, doğanın yeşil rengini verirler.

 

Bitki hücresinde, fotosentez işlemi kloroplastlarda meydana gelir. Kloroplast 2-10 mikrometre kalınlığında (mikrometre metrenin milyonda biridir), 0,003 milimetre (milimetrenin binde üçü) çapında mercimek şeklinde küçük disklerden oluşmuştur . Bir hücrede 40'a yakın kloroplast vardır. Bu ilginç birimler bu kadar küçük olmalarına rağmen bulundukları ortamdan iki zarla ayrılmışlardır. Bu zarların kalınlığı ise akıl almayacak kadar incedir: 60 angström, yani 0,000006 milimetre.68 (milimetrenin yaklaşık yüzbinde biri)

 

Kloroplastın içinde "tilakoid" adı verilen yassılaşmış çuval şeklinde yapılar vardır. Bunlar fotosentezin kimyevi birimleri olan klorofilleri muhafaza eder ve daha ince zarlarla korunurlar . Bu tilakoidler, "grana" adı verilen 0,0003 milimetre büyüklüğünde ve madeni para şeklinde üst üste yığılmış diskler olarak dizilmişlerdir. Bir kloroplast içinde bu granalardan 40-60 adet bulunur. Bütün bu karmaşık yapılar, protein ve yağların belirli bir amaç için biraraya gelmeleriyle oluşur. Bunlar da belirli oranlarda bulunurlar. Örneğin tilakoid zarı %50 protein, %38 yağ ve %12 pigmentten oluşmuştur.69

 

Tilakoid: Kloroplastın içindeki ikinci aşama tilakoid adı verilen torbalardır. Bunlar çuvala benzeyen ve içinde klorofil molekülünü saklayan zarlardır. Bu torbaların içinde güneş ışığını emen yeşil pigment olan klorofil bulunur.

 

- Grana: Tilakoidler biraraya gelerek granaları oluştururlar.

 

- Klorofil: Kloroplastın içinde bulunan ve güneş ışığını emen yeşil pigmenttir. Klorofil olmasaydı, ne oksijen, ne besin, ne de doğanın rengi olurdu.

 

- Stroma lamella: Kloroplast içinde granaları bağlayan boru şeklindeki zar.

 

- Stroma: Kloroplastın içindeki jele benzeyen sıvı. Bu jel sıvı Bob lazar’ın bahsettiği yüksek oktanlı sıvı.

Ufoloji Forum: 

Uzay zaman tamamen yalan yanlış bir teori...çünkü zaman diye bir şey yoktur.....sonsuzluk vardır.....sonsuzluk içerisinde bir an vardır.....bizlerde o anda yaşıyoruz.....her zaman süren bir şimdi vardır.....zaman yolculuğu falan yalandır yani.....

[quote=JUDAG]

Uzay zaman tamamen yalan yanlış bir teori...çünkü zaman diye bir şey yoktur.....sonsuzluk vardır.....sonsuzluk içerisinde bir an vardır.....bizlerde o anda yaşıyoruz.....her zaman süren bir şimdi vardır.....zaman yolculuğu falan yalandır yani.....

[/quote]

 

burda yazilanlar sadece bir teoridir , bu konular hakkinda herkesin yorumu farklidir, tesekkurler.

UFO LAR NASIL CALISIRLAR?
-GENEL PRENSIPLERI-

UFO LAR NEDEN KENDI EKSENLERINDE DONME YAPARLAR?

BU DONME HAREKETI ANTI GRAVITIK ALANIN SEBEBI MI YOKSA SONUCUMUDUR?

ILGINC BIR BENZESIMLE GUNES SISTEMLERIDE ICINDEKI PLANETLER DE KENDI EKSENLERINDE DONUS HAREKETI YAPMAKTALAR.UFO LARIN BIR GOKSEL KOPYA OLDUGUNU SOYLEYEN ELIZABETH KLARER DE UFO LARI ANLATTIGI B.T.L.B DE KENDISINI ALMAYA GELEN UFO NUN DIS GÖVDESININ SAGDAN SOLA DOGRU SAAT DÖNÜS ISTIKAMETINDE YAVASCA DONDUGUNU KITABINDA ONEMLE BELIRTMISTIR.

DEMEKKI UFO LARIN AYNEN GOKSEL NESNELER GIBI KENDI YARATTIKLARI ANTIGRAVITIK UZAY CEBI ICINDE DONMESI GEREKMEKTEDIR.
ELIZABETH KLARERE UFO LARIN CALISMA PRENSIPLERI HAKKINDA INSANLIGA ISIK TUTACAK COK ONEMLI IP UCLARI VERILDIGI ASIKARDIR.SOYLEKI;

1.UFO LAR YAPIM VE SEKIL OLARAK KAINAT VEYA GALAXI DUPLIKE (KOPYA) EDERLER.BUNUN ICIN DISK SEKLINDEDIRLER.

2.UFO LAR KENDILERINI GEZEGEN ATMOSFERLERI ICINDE AGIRLIKSIZ HALE TAHVIL EDERLER. (10 METRE CAPINDA BIR UFO NUN YAKLASIK AGIRLIGI YERE INMIS HALDE INAKTIF DURUMDA IKEN 40 TON CIVARINDADIR)

3.UFO LAR KENDILERINI YERCEKIMI DENEN ETKIDEN IZOLE HALE GETIRMEK ICIN ELEKTRO- GRAVITIK ALANLARA IHTIYACLARI VARDIR.

4. BU YUZDEN UFO LAR KOZMIK PLAZMADAN E.M ALAN YANI ELEKTRIK ELDE ETMEK ZORUNDADIR VE BUNUNLA ILGILI DUNYANIN HENUZ BILMEDIGI UZAY BOSLUGUNDAN E.M ALANLARINI SOĞURARAK YARATIRLAR.UZAY BOSLUGUNDA BU E.M VE GRAVITIK DALGA ATIMLARI ZATEN MEVCUTTUR.DUNYA BILIMI BU DALGALARI BOSLUKTAN SERBEST OLARAK ELDE ETMEYI HENUS BILMEMEKTEDIR.

5.E.M ALANINI UZAY DAN (ATMOSFERDEN) ELDE EDEN BIR UFO BU ALANI KULLANARAK COK YUKSEK GERILIMLERDE VE FREKANSLARDA ATIM YAPAN SISTEMLERI ICERIRLER.BU SISTEMLER OYLE YUKSEK FREKANSLAR CIKARIRKI (UFO NUN ALTINDA GECE GORUNEN VE ISIK TAYFININ MUHTESEM RENKLERINI CIKARAN KURELERI GENELDE UC ADETTIR), BU FREKANSLAR ARTIK E.M ALANIN GORUNUR ISIK BOYUTUNUN (4-7NANOMETRE) MILYON MERTEBEDE DAHA KUCUK DALGA BOYLARI ICERIRLER.BU DALGA BOYLARI YERCEKIMI DIYE BILINEN FAKAT ASLINDA KARA DELIKLERDEN YAYINAN GRAVITIK DALGA TAYFIDIR.BU TAYF 7 HARMONIGE ( FREKANS BOLGESI ICERIR) AITTIR.

6.UFO ICERISINDE ELDE EDILEN BU ELEKTROMANYETIK VE GRAVITIK TAYFLAR KULLANILARAK UFO KUTLESI AGIRLIKSIZ FAKAT GORUNUR BOYUTTA HAVADA ASILI DURABILIR VEYA CESITLI IVMELERDE (35G) DAHIL SEYIR YAPABILIRLER.(BIR UFO NUN 35G ETKISI ALTINDA ANI DONUSLER ZIG ZAGLAR YAPABILDIGI BELCIKA DA UFO GOZLEMI YAPAN BIR IZLEME RADARI TARAFINDAN TESBIT EDILMISTIR.BKNZ:ANOTOMY OF A FLYING SAUCER BY JOHN MIKE .

7.UFO LARIN ANTIGRAVITIK ALAN ELDESI ASAGIDAKI VIDEODA DA GORULDUGU UZRE VE ELIZABETH KLARER B.T.L.B DE VERILEN BILGIYE GORE ELEKTROGRAVITIK DALGA ALANLARININ GIRISIMI ILE UFO DISINDAKI GOVDENIN YADA ICINDEKI BIR HALKA -DISKININ DONUSU SAYESINDE VUKU BULDUGU YAPILAN BIRCOK GOZLEMLERIN DE ISARET ETTIGI UZERE ARTIK ANLASILMISTIR.BU DURUM DUNYA BILIMININ BILMEDIGI YENI- YEPYENI BIR EVRENSEL BIR YASANIN ACIGA CIKACAGININ ISBATIDIR.(BELKIDE KADIM UYGARLIKLARIN PRAMITLER GIBI DEVASA TAS BLOKLARI GOGE DOGRU YUKSELTIRKEN KULLANDIKLARI BIR FIZIK KANUNU OLUP BUGUN ICIN UNUTULMUS DA OLABILIR).FAKAT UFO LARIN BU USTUN FIZIK KANUNUNU BILDIKLERI ISIN TUHAFI GUNES SISTEMI ICINDEKI TUM GEZEGEN VE GOK KURELERININ BU EVRENI YONETEN UST FIZIK KANUNU NA BINAEN KENDI EKSENLERINDE DONUSLERI VE YORUNGESEL HIZLARININ BU KANUNU UFO UZERINDE KOPYA ETTIKLERI ARTIK ANLASILMAKTADIR.BKNZ ELIZABETH KLARER B.T.L.B DE VERILEN GOK CISIMLERININ VE GALAXININ HAREKETLERI NIN NEDENLERI UZERINE VERILEN OLAGANUSTU BILGI)

8.ISTE UFO LARDA KOZMIK PLAZMADAN (KARA DELIK VE GALAXI) AKA GELEN BU GORUNUR VE GORUNMEZ ISIK RADYASYONLARI E.M VE GRAVITIK ZAMAN DALGA ALANLARI KAINATIN/GALAXILERIN YONETIMI KONTROLU UZERINDE MUTLAK HAKIM GUCLER OLUP UFO DIYE ADLANDIRILAN VE HAVADA ASILI KALABILEN SESSIZ VE BIR ANDA GOZDEN KAYBOLABILEN CISIMLERIN BU E.M -GRAVITASYON DALGA TAYFINI KULLANDIGI AYNEN GEZEGEN VE GUNESLERIN YAPTIGI DONUSLERI KENDI EKSENLERINDE VE ISTEDIKLERI YORUNGEDE SONSUZ SURELERDE YAPABILDIKLERI KAINATI/GALAXILERI KOPYA EDEREK YAPILMIS UFO GERCEGI ILE BUGUN BIRAZ DAHA ANLAMIS BULUNUYORUZ.

9.BU EVRENIMIZIN 4 ICINDE 3 ESAS KUVVET (DALGA ALANLARI) ICINDEKI BIRBIRINE GECIŞLI UZAY ZAMAN AKISINDA UFO LAR BU IKI CEKIM VE ITIM KUVVETINI ( EM.VE GRAVITASYON) KAINATA/GALAXIYE BAHŞEDEN KARA DELIK PLAZMA ISIKLARI NI KULLANARAK BIR UFO NUN YERKURELERDE AGIRLIKSIZ YANI NEGATIF KUTLE HALINE GECEBILDIGI VE NEGATIF AGIRLIKSIZ FAKAT GORUNUR KUTLE /MADDE BOYUTU HALINDEN GRAVITIK DALGANIN (7) HARMONIGINDEN BIR HARMONIGI NIN KENDISI KADAR COGALTILMASI SAYESINDE UFO NUN TOPLAM AGIRLIGINI IZOLE ETMIS KUTLESININ GORUNMEZLIGE YANI UZAY ZAMANSIZLIK BOYUTU DIYEBILECEGIMIZ KENDI GALAXIMIZ KARA DELIGININ ZAMANSIZLIGI ICINDE GALAXI ICINDE HER UZAY GEOMETRIK ZAMAN AKISINA GECMEK UZERE HAZIR HALDE KONUMLANDIGI ELIZABETH KLARER E DUNYA DISI INSAN UYGARLIGI TARAFINDAN BILDIRILMISTIR.

BU BOYUT BU ALAN ZAMANIN OLMADIGI KARA DELIGIN HAKIM OLDUGU GALAXI HAFIZA ALANIDIR.BU ALANA GIREN HER KUTLE/CANLI ARTIK GEOMETRIK MADDE ZAMAN ALANI ICINDE DEGILDIR.ISTE UFO LAR BU IMKANI YASIYAN CANLI VARLIKLARA VERMEKTEDIR VE BU BILGI EVRENSEL UST BILGIDIR.UFO BU TANRISAL/GOKSEL BILGIYE SAHIP OLARAK EVRENIN/GALAXININ ILGILI GUNES/ZAMAN =GRAVITO ELEKTRIK MADDE BOYUTUNDA HANGI GUNES ZAMANIN FREKANSINI SECERSE BIR UFO ANINDA O GUNES/YILDIZ GEOMETRIK ZAMAN TITRESIM ALANINDA BIRDEN BIRE PEYDAH OLUR MADDELESEREK ICINDE TASIDIGI CANLILARA DA BU BOYUTLARI BIR ANDA ASMALARINI SAGLIYAN GOKLERIN ESKI KADIM ANLATIMLARDA MELEKLERI VEYA TANRILARIN ARABALARI /UCAN ATLARI PEGASUS,BURAK,TULPAR YADA BUGUN KI ADIYLE UCAN KAYIK,KUSLARI VELHASIL UFO LARI "UNIDENTIFIED FLYING OBJECTS"LERI ADINI ALMISLARDIR.

ONDER TSN